Tema sukurta: 2017.12.22 14:54
2017.12.22 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1sansas
1sansas
Naujokas
Žodžiu neišeis, tad pabandysiu padėstyti štai tokį reikalą... Prieš kurį laiką ilgą turėjau vartotoją kitu pasivadinimu, ir prieš nusprendžiant išsiregistruoti, buvau nusprendęs įsigyti vip narystę. Taip sutapo, kad ant ketinimų kaip tik pasitaikė vip akcija, berods įsigyjant per paypal. Viskas kaip priklauso, įsigyjam narystę per paypal, pasidžiaugiam kažkiek sutaupę... bet nepasibaigus dar kalendorinei vip narystei, nusprendžiau panaikinti anketą ir išsiregistruoti, ką sėkmingai ir padariau.

Bet... praėjus kažkur savaitei, telefone matau pranešimą, kurį atsiuntė mano bankas, kad iš manęs draugas.lt "atsiriekė" 8 pinigus už neva kažkokius žaidimus. Gerai žinau, kad jokių žaidimų čia nežaidžiu. Kiek pagalvojus, pradėjau suprasti, kad tai už vip narystę, bet kaip... jeigu aš išsiregistravęs???

Ką gi, laikas spręsti problemą. Parašau laiškutį administracijai su užklausa "kas čia buvo?". Po kelių dienų atrašo admin Karolina, su begale tipiškai nei į temą debiliškais klausimais. Atsakiau dar kartą, tik kitokiais sakiniais... nu bet ne esmė. Šiaip ne taip išsiaiškinę, gaunu klausimą... "Galima grąžinti pinigus arba pridėti narystę egzistuojančiai anketai." ir atsakau, kad "Geriau grąžinkite. Ačiū." Bet...tuoj bus praėjęs mėnuo, bet grąžinimo jokio dar nematau, negana to, Toji Admin Karolina dar ir ignoruoja mane.
Taigi gerbiamieji, jei jums brangūs jūsų pinigai, siūlau kaskart pasitikrinti savo banko sąskaitos išrašą, ypač jei kažkada turėjote paskyrą ir ją panaikinote.

ir kaip jums atrodo... čia normaliai nurašyti pinigus nuo neegzistuojančio vartotojo???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai