Tema sukurta: 2009.07.17 23:51
1 2 Toliau Paskutinis
2009.07.17 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


torontas
torontas
Naujokas
Negi toks baisus rajonas, kaip daug kas kalba? Kiek gyvenu nieko blogo nenutiko. Centras arti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OMG
OMG
Pradedantysis
priklauso nuo gatves, namo mano ziniom rajonas tikrai nekoks, bet yra ir ramiu tvarkingu vieteliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 01:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Kol nieko blogo nenutinka, visi taip šneka. Aš galvojau, kad ir šeškinė ramus rajonas, kai atsikrausčiau. Nuomonė kaip mat pasikeitė, kai prasuko mano auto spynelę. Visur visko būna... Bet naujininkai tikrai negerai pagarsėjęs rajonas. Krasnucha irgi ne per geriausiai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 02:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
Kiek teko būti, tai tikrai itin nejauku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 02:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faraonass
Faraonass
Didmeistris
rajonas tikrai nekoks,daug narkomanų, vagių,šiaip įvairaus plauko nusikaltėlių... o dar čigonų taboras netoli... čia bus naudinga informacija tiems, kas ruošiasi keltis gyvent į sostinę, bet iš nežinojimo gali pasirinkt šį rajoną...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 03:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
Ei ei ei, krasnuchos man čia nekiškit )
Nežinau kaip Naujininkai, bet kiek girdėjau nieko gero, net automobiliu važiuodama nemaloniai jaučiuos per tas kalbas. O kad Šeškinėj prasuko, manęs nestebina, man pačiam Vilniaus centre prasuko, prie Katedros... Kai dafiga žmonių aplink vaikščiojo ir apvogt spėjo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
O ką krasnucha? Ten vienai draugei mašinos ratų vos nenuėmė... Tai nebevažinėja ir su mašina, pas tėvus paliko... Krasnucha gal daugiau vietom, kur arčiau naujininkų, nekaip. Beje, šeškinėj irgi kelios mašinos ant plytų paliktos stovėjo, viena dar tebestovi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meira
Meira
Meistras
StreetRacer rašė:

O ką krasnucha? Ten vienai draugei mašinos ratų vos nenuėmė... Tai nebevažinėja ir su mašina, pas tėvus paliko... Krasnucha gal daugiau vietom, kur arčiau naujininkų, nekaip. Beje, šeškinėj irgi kelios mašinos ant plytų paliktos stovėjo, viena dar tebestovi.


Matai, aš krsnuchoj 21 metus gyvenau... Ir man ten viskas ok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
Vogia ne pagal rajonus, o ten kur pamato praeidami kokia nors auto, kurios apsvarinimas jiems butu lengvas. Gyvenau naujininkuos ir nieko ten nenutyko man. Cia veltui toks burbulas ispustas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.18 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Meira rašė:
Matai, aš krsnuchoj 21 metus gyvenau... Ir man ten viskas ok


Na va, Mildut... Matai, kaip būna... Normalioj vietoj gal. Aš seniau kai gyvenau Viršuliškėse, tai super rami vieta buvo, bet sakė yra ir tokių užkampių, kad ojojoj, ir narkašai renkasi, ir kiti panašaus plauko žmogai.

Tiesa, nors Vilniuj gyvenu jau du metus, bet Naujininkuose tik vienąkart teesu buvęs ir man užteko Ėjom su pusbroliu į Naujininkus, Šaltkalvių gatvėj ten mums reikėjo. Vakaras jau, vėlu, tamsu. Trumpinom kelią per kažkokius kiemus, skersgatvius, o ten tikra tundra, nei žibintų, nieko Taip labai "jauku" sakyčiau buvo Nu nuėjom, pusbrolis sako "va čia aplink šitą namą yra kokie 5 narkotikų taškai", aš išsižiojau... Paskui dar kai ką sužinojau. Pasirodo tame name gyvena mano senas draugas (na aš ten niekad nebuvęs, tai iš kur galėjau žinot). Sakau "kaip tau čia gyvent, sako narkomanų pilna, 5 taškai net...", sako jisai "jo jo, penki, penkiolika gal..." Na bet žmogus gyvena, nieko baisaus nebuvo kaip ir nutikę pačiam, bet va sakė po langais mersą sudegino kažkieno...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.31 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Joot
Joot
Pradedantysis
Aš iš Naujininkų.Gyvenu 18metų ir visdar gyva.Keista ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.06 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Man pasakojo, kad Naujininkuose viena pusė saugi, kita - ne. Jei tamsoj eini, geriau turėti centų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergytė
Mergytė
Naujokas
As Naujanuose gyvenu labai ilgai ir man cia faina gyventi!Normaliausia ,tvarkingiausia,ramiausia ir saugiausia vieta yra Kaminkelio gatve.Ten daug vaiku ten turiu pilna draugu!O SVARBIAUSIA ,KAD DAUG GRAZIU BERNU!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Harklina
Harklina
Patyręs
Vaikystė ten prabėgo, bet dabar net užsukti bijau. Daug narkomanų. Ypač baisu važiuot 2 autobusu. Yra butas, bet tenai tikrai gyvent ir vaiku augint nenoriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SeriogaK
SeriogaK
Naujokas
jo 2 autobusas,tai narkomanu autobusas,kai ten ilipi matai kad 80% visu keleiviu narkomanai baisoka net telefona is kisenes isitraukt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.02 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Gyvenu tame rajone ir dzin
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.05 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jolantele17
jolantele17
Naujokas
vat gyvenu seskyneje, tj atrodo ramu, o kai su draugu nuvaziavom y naujininkus, tj nakti ir masina apiplesta buvo, ir ne spynele prasukta, o stiklas isdauztas ;( taj yvyko dzuku gatveje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.21 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malista
Malista
Naujokas
KaMor rašė:

Man pasakojo, kad Naujininkuose viena pusė saugi, kita - ne. Jei tamsoj eini, geriau turėti centų.


Iš tikrųjų geriau nusistatyti veidą "prieisi - užmušiu", arba tik šviesiai vaikščioti, o kam tie tavo centai reikalingi, tik sunervinti žmones :)

O jei rimtai, gyvenau ir Antakalnyje, ir Žirmūnuose, ir dabar Naujininkuose - vakare vienodai baisu visur ir sutinki visokio plauko asmenu. Va tik Naujininkuose per 7 metus prie manęs kabinėjosi tik DIENOS METU.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.22 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikas
Vikas
Pradedantysis
kai gyvenau Naujanose su busima zmona barake, buvo toks ivykis. Grizau as i baraka ne sekmadieni, kaip dazniausiai budavo, o pirmadienio vakare apie 21 val. Nu tai vat. Prieinu prie duru ir matau, kad spina sulauzyta. As atidarau duris, o is ten issoksta aukstesnis uz mane vagis. Kas keisciausia, ta pacia akimirka, kai jis puole per mane begt, isikabinau i jo palta, jis parkrito, o as rekiau ant jo labai necenzuriniais zodziais. Tai dariau kiek gerkle nesa. Jis vel pasoko ir pradejo begti koridoriu isejimo duru link. As pagavau ji uz salyko ir pabandziau smaugti... regdamas jam i ausi nu labai negrazius zodzius... veliau buvau net gi nustebes, is kur pas mene toks gausus leksikonas. Jis vel isspruko, palikdamas man atminciai tik salika. Daugiau as jo nepuoliau. Pirma karta as maciau, kaip zmogus bega per laiptine, kai jo vienas zynsnis priligsta vienos pakuopos ilgiui. Kai grizau i kambari, pamaciau, kad yra pavogtas kompo sisteminis blokas, o ant grindu nespetas ikisti i maisa monikas. Vadinasi jis grizo atgal pasiimti moniko. Visos knygos buvo isverstos, visi stalciai iskratyti. Vaizdelis ne is maloniuju. Naujininkuose iki tol gyvenau 4 metus ir nei kas kada kabinejosi, nei kokiu kitu incidentu butu buve. Na bet visa tai baigesi vat taip smagiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.22 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Draugas gyvena barake, sake naktimis policija ir greitoji viena paskui kita laksto Ten tu naujininku chebra daznai siauchia, pirmakursius girdejau rudeni sventina vyrais, turiu omeny, pagauna i prilupa be jokio pagrindo. Tai berods pas juos vadinama "piratavimu". Buvau naujanuose karta, dienos metu, pas ta pati drauga. Nu net diena einant, prisiklausius jo visu pasakojimu, nera tikrai malonu. Jis sako jeigu zino, kad vakare veliau zhada grizti, su savim pasijama peili. Dar per savo elektronikos pamokas, namu darbams darosi elektros shoka. Tai manau visis supratot kas per rajonas Gal kas gyvenat nuo gimimo, kitaip atrodo, paprate ir zinot kada ir kur nelisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai