Tema sukurta: 2015.04.29 11:15
2015.04.29 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naktysdiena
naktysdiena
Naujokas
kaip jus ieskot nauju pazinciu internete? lauke ar per savo draugus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.29 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Mane patys suranda, kai reikia. Karta per skype visai nepažįstami žmonės kažkaip surado ir ten bendravom. Aš iki šiol nesupratau kaip jie mane surado ir kodėl būten aš jiems buvau reikalingas. O ieškot merginų per internetą, tai man nesiseka. Nei su viena taip ir nesutikau gyvai, su kuria per internetą bendravau, pridėjau prie draugų, ten nuotrauką paspaudžiau, kad patinka.
Norėtųsi, kad ji mane pakviestų. O tai jeigu aš pakviesiu, tai paskui galvoju, kad jei nepatiks, tai sunku bus atsikibti. O aš tai nesikabinsiu prie jos, jei ji nenorės su manim bendrauti.
Paskui gali prenezijas sakyt, kad susitikom, o aš jai nei gėlių nepadovanojau, nei ką, kam iš vis tada ėjau, gali tokias pretenzijas paskui sakyti. Kaip viena atėjo pinigų prašyti po gaisro į butą. Aš pakalbėjau, kad sužinočiau, kad tikrai buvo gaisras, kad kokio alkoholio nepirktų, vaikų bandžiau paklausti, kad jie patvirtintų, kad man atsirastų tvirtumas, kad tikrai nemeluoja ir reikalingi jiems tie pinigai. Tai paskui pamiršau, kad neturiu daug pinigų šiame bute. Tai aš daviau kiek turiu, ten buvo daug baltų lietuviškų centų, tada dar nebuvo eurai įvesti. Ir kelios dešimtys rudų monetų. Aš jai daviau, sako "Tai čia balti tik?" Aš sakau (kai ten dauguma buvo balti ir rudų nedaug buvo) "taip". Tas žmogus man tada pretenziją pradėjo sakyti, kad tiek daug laiko jis sugaišo, o aš, kad atseit tiek mažai pinigų duodų ir atidave man atgal šituos pinigus. Galėjo bent truputi paimti, jei iš tikrųjų jai buvo reikalingi pinigai. O jei taip kapstosi dovanose, tai galima pasakyti, kad pinigai jai nereikalingi. Nors, turbūt, ir man reikėjo priimti greitesnius sprendimus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.30 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
neieskau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.02 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Internete pažintis kurti yra gerai. Bet būti anonimu forume dar geriau. Tokios ir išvados "Mai Frėnd"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.03 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PonasGrybasOMG
PonasGrybasOMG
Naujokas
Geros mergaites nerasi internete, nebent facebook'e
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.22 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laukinis1
Laukinis1
Naujokas
Aš esu įdarbinęs viską.

Laisvu laiku kai nėra ką veikti bendrauju internetu, iš tikro ankščiau labai nesisekė, bet perskaičius knygą pazintys internetu iš pazintysinternetu.lt reikalai gerokai pasikeitė ir ten įšeiti š gyvus pasimatymus.

Kitas dalykas tai pazintys gatvėje, klube, bibliotekoje, čia man padėjo pažinčių ekspertas mokymai, atrodytu tokia nesąmonė investuoti į kažkokius mokymus pažinčių tema, bet mano požiūrį, elgesį kardinaliai pakeitė, atsirado drąsos bendrauti bet kurioje vietoje, tiesiog per pietų pertrauką darbe, ar einant nusipirkti knygą, bei dar ką nors.

Tiesiog daugiau laisvumo. Stengiuosi bendrauti visur ir kiek galima daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.28 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alina6
Alina6
Naujokas
labas,visada ieskau internetiniuose portaluose,bet paieskos buna betiksles,nera tu rimtu draugu ir tiek...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai