Tema sukurta: 2017.02.06 15:55
2017.02.06 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laiga
laiga
Pradedantysis
Tik neseniai prasidėjo naujos užduotys, o jau vyksta nesąmonės !!! Gaminam tik vienus saldainius, o atvirutėms pagaminti reikia dar 2. Tai iš kur jų gauti, jei visą laiką nėra prekyboje??? Ar visiems ir davė tik vienos rūšies saldainius gaminti??? Aš pvz. gaminu baltą sokoladą. Ir prekyboje visi siūlo tą patį.... Už auksinius pirkti net negalvoju.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perlinė
Perlinė
Didmeistris
buna pardavime,tik is pradziu,kol visi turtingi tai greitai nuperka,profesorius imeta kartais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laiga
laiga
Pradedantysis
nuo pat pradžių žaidžiu, profesorius įmetė po 1 kartą. Kur gaminu šokoladą - įmetė dar kartą. O ko reikia- nėra....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Renaaaa
Renaaaa
Pradedantysis
o jums tai su šokoladu problema o aš tai niekaip negaunu rožės žiedo kad to;iau galėčiau vykdit užduotį-kažkoks užburtas ratas kiti jau labai toli pasistūmėjo -reiškia jiems iškrenta o aš niekaip negaliu rast
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laiga
laiga
Pradedantysis
prašykit savo kaimynų,kad padovanotų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.06 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naxalka
Naxalka
Meistras
Man 3 reikia- raudono saldainio - nepagaunu nors tu ką ... (žalią saldaini kuriu)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.07 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Pas mane irgi tas pats. Gaminu vienus saldainius, kitokius pagavau is profesoriaus nusipirkti, o treciu laukiau puse dienos kol vel profesorius imes, nes is kaimynu niekas nieko neikelia i prekyba... kaip nekenciu tu uzduociu su zemelapiu. Kauliuka metant pastoviai krenta vienas arba du, tai pabaiga pasiekt be sansu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.07 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baisu
baisu
Pažengęs
kodel prekybiniam paviljone taip vagiama.baigia atmust bet koki nora zaisti .perki ,perki -romantic coin
dingsta,o sokolado nepadaugeja.grynas chamizmas!
Žaidėjo ID: 3089300
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.07 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perlinė
Perlinė
Didmeistris
niekas cia nieko nevagia,paprasciausiai nespeji nupirkt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.07 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baisu
baisu
Pažengęs
kai nenuperki tai nedingsta romantic coin
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.08 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BELITA
BELITA
Pažengęs
Kipšiukė rašė:

Pas mane irgi tas pats. Gaminu vienus saldainius, kitokius pagavau is profesoriaus nusipirkti, o treciu laukiau puse dienos kol vel profesorius imes, nes is kaimynu niekas nieko neikelia i prekyba... kaip nekenciu tu uzduociu su zemelapiu. Kauliuka metant pastoviai krenta vienas arba du, tai pabaiga pasiekt be sansu.


Pas mane ir nesamones-pastoviai zaidime su zemelapiu gaunu virsutinius sukurimus,o kitu uzsiknisi laukti...Kauliukas nera iskrites daugiau nei 3-4...O idomiausia,kad jei pati parduodu(si kart juoda sokolada) tai gaunu tik 2sirdis ar kaip ten pavadint,o jei reikia pirkti-moku po 3-nu visai nelogiskai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.08 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ilona68
Ilona68
Pažengęs
as stoviu 16 vietoje ir pasijuokti norisi kauliukas nei karto neiskrito daugiau nei vienetukas taigi taip ir slubcioju po viena zingsniuka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai