Tema sukurta: 2013.03.28 14:32
1 2 3 Toliau Paskutinis
2013.03.28 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Latitta
Latitta
Meistras
Sveiki, šiandien nuo ryto bandau įeiti į superpanelę [mados arena]
Bet niekaip nesigauna, ar kažkas atsitiko ? ar tvarko ką nors ? Tiesiog paspaudžiu prisijungti persikrauna puslapis ir kiek kartų tebe spaudinėsi vis puslapį perkrauna :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.28 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dionne
Dionne
Didmeistris
Geriausią žaidimo kokybę užtikrina naujausios versijos Mozilla Firefox naršyklę, žaiskite per ją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.28 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Latitta
Latitta
Meistras
Aš per šia naršyklę ir žaidžiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.28 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Persiinstaliuokite naršyklę iš naujo ar išvalykite jos atmintį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.04 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RihannikeTfm
RihannikeTfm
Naujokas
as turiu klausima(labai labai svarbu).as katik cia prisiregistravau ir nezinau kaip parasyti savo temos tad parasysiu i foruma(nepykite labai) o jus parasau kazkaip kaip imanoma pasistenkiten mane suprasti ir pagelbeti .as klausima uzduosiu is senosios versijos:superpanele
as labai seniai prisiregistravau ir tas zaidimas man labai patiko.po kiek laiko as pamirsau slaptazodi ir nebeiejau.paspaudziauamirsai slaptazodi? ir ten liepe ivesti gmaila su kokiu registravausi.as ievedziau savo tecio gmaila(man atrodo kad su juo registravausi nes as turejau manoukis.draugas.lt ir negalejau su savo registruotis,ir dar plius mano prisijungimo vardas yra mano tetcio gmailas).....ivedziau savo tetcio gmaila ir man sako jog tokio gmailo nera mano duomenu bazeje.ka man daryti? dar bandziau ivesti savo mamos gmaila.pavyko.pasirodo mano sese registravosi su juo(nes iejau i savo mamos gmaila ir ten buvo slaptrazodis ir as iejau ir atsivere mano seses superpanele) taigi...as nezinau ka man daryti..beda ta kad arba as neprisimrenu su kokiu gmailu registravausi arba superpanele padare klaida (((( patarkite parasau.P.S naujos nesikursiu nes as superpanele turejau didelio levelion (((( pagalbos!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.04 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
emiliuksem rašė:

as turiu klausima(labai labai svarbu).as katik cia prisiregistravau ir nezinau kaip parasyti savo temos tad parasysiu i foruma(nepykite labai) o jus parasau kazkaip kaip imanoma pasistenkiten mane suprasti ir pagelbeti .as klausima uzduosiu is senosios versijos:superpanele

as labai seniai prisiregistravau ir tas zaidimas man labai patiko.po kiek laiko as pamirsau slaptazodi ir nebeiejau.paspaudziauamirsai slaptazodi? ir ten liepe ivesti gmaila su kokiu registravausi.as ievedziau savo tecio gmaila(man atrodo kad su juo registravausi nes as turejau manoukis.draugas.lt ir negalejau su savo registruotis,ir dar plius mano prisijungimo vardas yra mano tetcio gmailas).....ivedziau savo tetcio gmaila ir man sako jog tokio gmailo nera mano duomenu bazeje.ka man daryti? dar bandziau ivesti savo mamos gmaila.pavyko.pasirodo mano sese registravosi su juo(nes iejau i savo mamos gmaila ir ten buvo slaptrazodis ir as iejau ir atsivere mano seses superpanele) taigi...as nezinau ka man daryti..beda ta kad arba as neprisimrenu su kokiu gmailu registravausi arba superpanele padare klaida (((( patarkite parasau.P.S naujos nesikursiu nes as superpanele turejau didelio levelion (((( pagalbos!!!!!!



Rašykite el.paštu superpanele@draugas.lt laiške nurodykite problemą, panelės vardą, prisijungimo duomenis, kuriuos vedate, savo IP(www.manoip.lt), telefono numerį, jei pirktoe panelei deimantų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RihannikeTfm
RihannikeTfm
Naujokas
aciu kad padejote,man tai labai svarbu...as i gmaila nusiunciau superpanelei laiska,ten parasiau savo IP,numeri nors nepirkau deimantu(as jai jau pasakiau),pasakiau savo paneles varda:astrida lindgren,prisijungimo duomenis:pasakiau tetcio emaila bet nezinau ar tikrai su juo registravausi.... :( o slaptazodi kaip zinote pamirsau....isdesciau savo problema su copy paste is forumo.
kai as viska isciunciau turedama vilties kad pades man atsiunte laiska: gavome jusu laiska......
as laukiu to laisko jau ilgai(kokias 13 valandu) nes naktis skaitosi...bet as negaunu jokio padedancio laisko ka man dayti????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
emiliuksem rašė:

aciu kad padejote,man tai labai svarbu...as i gmaila nusiunciau superpanelei laiska,ten parasiau savo IP,numeri nors nepirkau deimantu(as jai jau pasakiau),pasakiau savo paneles varda:astrida lindgren,prisijungimo duomenis:pasakiau tetcio emaila bet nezinau ar tikrai su juo registravausi.... :( o slaptazodi kaip zinote pamirsau....isdesciau savo problema su copy paste is forumo.

kai as viska isciunciau turedama vilties kad pades man atsiunte laiska: gavome jusu laiska......

as laukiu to laisko jau ilgai(kokias 13 valandu) nes naktis skaitosi...bet as negaunu jokio padedancio laisko ka man dayti????

Atsakymą gavote.

Naktimis tikrai nedirbame.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.16 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cloudyday
Cloudyday
Pradedantysis
Sveiki, o ar imanoma slaptazodi ar el.pasta pakeisti tik mados arenoje, bet ne superpanele?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.16 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Summmmer rašė:

Sveiki, o ar imanoma slaptazodi ar el.pasta pakeisti tik mados arenoje, bet ne superpanele?


Ne,

iškart pasikeičia abiejose versijose prisijungimai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.18 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cloudyday
Cloudyday
Pradedantysis
Norejau pasakyti, jog po mados arenos atsiradimo zenkliai sumazelo nariu superpaneleje.Anksciau prisijungdavo apie 1000, o dabar vos 200. Ae negaletumetvpadaryt kokiu akciju-atrakciju tik senojoje versijoje, nes tikrai nenoriu, kad superpanele butu apleista kai norvegiskoje versijoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.19 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Latitta
Latitta
Meistras
Summmmer rašė:

Norejau pasakyti, jog po mados arenos atsiradimo zenkliai sumazelo nariu superpaneleje.Anksciau prisijungdavo apie 1000, o dabar vos 200. Ae negaletumetvpadaryt kokiu akciju-atrakciju tik senojoje versijoje, nes tikrai nenoriu, kad superpanele butu apleista kai norvegiskoje versijoje.


O kodėl tau nepradėjus žaisti naujos versijos ? Juk daug įdomiau naujoje versijoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.19 08:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cloudyday
Cloudyday
Pradedantysis
Man nelabai Todel ir noreciau, kad kaip nors superpanele butu issaugota
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.19 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Summmmer rašė:

Norejau pasakyti, jog po mados arenos atsiradimo zenkliai sumazelo nariu superpaneleje.Anksciau prisijungdavo apie 1000, o dabar vos 200. Ae negaletumetvpadaryt kokiu akciju-atrakciju tik senojoje versijoje, nes tikrai nenoriu, kad superpanele butu apleista kai norvegiskoje versijoje.


Visuose žaidimuose visada orientuojamasi į naujienas ir naujų versijų tobulinimą, tad senoji versija nesikeis.
O įvairios akcijos ir dabar joje vyksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.09 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ddraugytė
Ddraugytė
Naujokas
Kodel meta bad gateway ? (Ir taip buna labai daznai) ( Neleidzia ilgai prisijungt)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.10 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Kopt rašė:

Kodel meta bad gateway ? (Ir taip buna labai daznai) ( Neleidzia ilgai prisijungt)


Žaidimas kartais neveikia dėl įsivėlusių programinių klaidų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.13 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AndruteMA
AndruteMA
Patyręs
2 diena be superpaneles taisykit!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.13 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prancuze
prancuze
Pradedantysis
Man irgi antra diena neleidzia prisijungti, perkroviau ir vakar, ir siandien. Vakar rode, kad neteisingas slaptazodis, o siandien neatsidaro. Gal galite kazka patarti? O gal patys patvarkyti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.14 01:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nanjaa
Nanjaa
Naujokas
Man Superpanelė, taip pat neveikia porą dienų, per google chrome apskritai neatidaro puslapio o per firefox, atidaro puslapį, bet neduoda apskritai prisijungti, suvedusi visas detales net nekrauna. Mano naršyklės abi išvalytos ir naujai perinstaliuotos. Vakar rodė ir man kad neteisingas slaptažodis, ir pamaniau, kad netgi reikėtų pasikeisti slaptažodį į kitą nes visada išmesdavo kad neteisingas prisijungimas. Draugas.lt nebuvo užkrautas ir panelė. Tikiuosi, kad šita klaida įsivėlusi, bus sutvarkyta. Gaila, būtų be žaidimo, kurį nuo pat pradžių žaidi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.14 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jovita12
Jovita12
Naujokas
labas,man tai neatidaro puslapio ir neuzsikrauna,o jei uzsikrauna tei neleidzia prisijungti ir ismeta 504 Gateway Time-out
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai