Tema sukurta: 2017.01.26 19:20
1 2 Toliau Paskutinis
2017.01.26 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Hello. Pirmas pusmetis praėjo turiu 2neigiamus Lietuvių k. ir Matematikos mod. antram pusmety turėsiu neigiamus iš jų irgi.Taigi klausimas toks ar priimtu į profkę po 10kl baigti 12kl, jeigu dabar turiu 2neigiamus iš aukščiau išvardintų dalykų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.26 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Priims,bet gausi atnest pazyma is daktaro,kad nesi protiskai atsilikes,dauno sindromas ir panasiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.26 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
viskas cia normaliai, i KTU ir kitus universitetus stojanciuju vidurkis 6. kadaise tokio vidurkio reikedavo stojant i profke
Is kitos puses neblogai, Lietuvoje didziausias procentas pasaulyje baigusiu universitetus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Galima imti pavyzdi is prezidentes ji irgi ne su geriausiais pazymiais baige mokykla .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 08:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Alvydas93 rašė:

Galima imti pavyzdi is prezidentes ji irgi ne su geriausiais pazymiais baige mokykla .


na jau, is kur zinai ? stovejai salia su lempa ? iprastai moterys anksciau bresta ir mokosi pora balu geriau. atvirksciai gal, prezidente yra visiems pavyzdys. gal tu cia koks vatnykas pasitaikei ? prezidente smarkiai visus tempia i virsu, mes tampame zinomi pasaulyje. gal tik ne visiems lengva atlaikyti tokius aukstus kriterijus, bet rezultatai kalba uz save. anksciau mus zinojo tik del iskovotos laisves ir Sabonio, o dabar kone visose srityse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Nu žodžiu per facebooką parašiau į profesinę mokyklą ar priima su neigiamais mokinius ir atrašė štai ką:
Laba diena! Labai siūlytumėme pasistengti ir visus metinius pažymius turėti bent minimaliai teigiamus, tai yra išlaikyti bent 4 balams. Kitu atveju - durys ir profesinio mokymo centre užsidarytų, mes negalime priimti jaunuolių su neigiamais pažymiais. Gali būti neišllaikyti baigiamieji egzaminai, tačiau visi metiniai vidurkiai PRIVALO būti įvertinti bent 4 balams. Jei norite mokytis pas mus, pasistenkite, pakalbėkite su mokytojais ir siekite geresnių rezultatų. Kitaip tektų kartoti kursą mokykloje arba stoti į profesinę mokyklą, kuri priima kartojančius kursą mokytis vėl 10 klasėje, bet kartu mokantis į specialybės.
Tai galvoju reikės eit į jaunimo mokyklą kur manau mokytis yra daug kartų lengviau negu dabar čia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Ir po to tokie skundžiasi jog valdžia bloga - nėra darbų kuriuose moka daugiau už minimumą. Nes jei jau mokykloje sunku ir neišeina bent 4 išspausti, tai jau atsiprašau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Neišeina 4 nes:
1)Nėra motyvacijos
2)Neįdomu tai ką dėsto mokytojai
3)Mokytojai nemoka sudominti savo dėstomu dalyku, nors yra tokių kurie moka sudominti, pajuokaut per pamoką su mokinais pabendraut ir spėja išaiškint viską
Nu va ir dėl tų aukščiau išvardintų dalykų mano klasėj daug kam išeina neigiami (man irgi) nes jiems yra neįdomu mokytis, jie ateina į mokyklą tiesiog pamokas atsedėt, kad n raidžių negaut.
PS. Abejoju ar aš išmokęs kurt tinklapius gausiu minimumą kaip tu sakai, gal pirmus porą metų ir gausiu :/ bet vėliau tiems žmonėms atlyginimai kyla :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
O kodėl kiti turi sudominti/sumotyvuoti? Tu dėl savęs mokiniesi, o ne dėl mokytojo. Dar gal ir į galvą mokytojas turi dalykus tau įdėti, be tavo pačio pastangų?

Labai optimistiškas teiginys "išmokęs kurt tinklapius", žiūrint ir į aukščiau išsakytą kontekstą. Bet kur IT sferoje yra daug savarankiško, nuolatinio, mokymosi (nes tai yra sfera kur viskas greitai keičiasi). Turint omenyje tavo "gebėjimus" pačiam mokytis (išsakytus aukščiau), aš, nuoširdžiai, netikiu jog toli nueisi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Na mane IT sritis traukia Ne taip kaip Lietuvių k., chemija ar matematika. Aš nematau tikslo mokintis šitų dalykų nes man gyvenime jų neprireiks, jie man neįdomūs.Blet kur man prireiks gyvenime rašinėlių, literatūros, fizikos ar chemijos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 05:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Sakup rašė:

Na mane IT sritis traukia Ne taip kaip Lietuvių k., chemija ar matematika. Aš nematau tikslo mokintis šitų dalykų nes man gyvenime jų neprireiks, jie man neįdomūs.Blet kur man prireiks gyvenime rašinėlių, literatūros, fizikos ar chemijos?


Bendram išprusimui. Bet gal jaunimas dabar kitoks - kuriam niekas neįdomu. Nes man buvo įdomu viskas (dėl ko ir teko į dalį pamokų, po profiliavimo vaikščioti "neoficialiai", nes valandų kiekio maksimumą viršyjau).

O matematika? Ji lavina loginį mąstymą, kurio IT daugiausiai ir reikia (neįsivaizduoju IT sferos kurioje bent loginio mąstymo nereikėtų). Net darbo pokalbiai, kuriuose teko dalyvauti (kurių ir nebuvo tiek daug), buvo remiami loginiu mąstymu. Tai jeigu su matematika blogai - nemanau jog ir su loginiu mąstymu yra gerai, be kurio IT sferoje - niekur.

Rašinėliai? Moko sklandžiai reikšti mintis, analizuoti tam tikrą temą. Tu ką, galvoji jog IT viską daro vienas žmogus? Kartais tenka ir rašyti technines dokumentacijas, taip jog jas suprastų žmogus nė neprisilietęs prie tos srities, apie kurią rašai. Jos tikrai nėra mokyklinio rašinėlio ilgio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė:

Alvydas93 rašė:



Galima imti pavyzdi is prezidentes ji irgi ne su geriausiais pazymiais baige mokykla .




na jau, is kur zinai ? stovejai salia su lempa ? iprastai moterys anksciau bresta ir mokosi pora balu geriau. atvirksciai gal, prezidente yra visiems pavyzdys. gal tu cia koks vatnykas pasitaikei ? prezidente smarkiai visus tempia i virsu, mes tampame zinomi pasaulyje. gal tik ne visiems lengva atlaikyti tokius aukstus kriterijus, bet rezultatai kalba uz save. anksciau mus zinojo tik del iskovotos laisves ir Sabonio, o dabar kone visose srityse.
Cia citata is Prezidentės biografija"D.Grybauskaitė niekada nepasižymėjo dideliais gabumais. Jos bendraklasiai lietuviai, prisimindami Gribcę (taip D.Grybauskaitę pravardžiavo mokykloje) sako, jog prestižinę Vilniaus Salomėjos Nėries mokyklą ji baigė trejetais: jaunajai Daliai sunkiai sekėsi tikslieji mokslai, anglų kalba ir, kaip bebūtų keista, lietuvių kalba bei literatūra."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
na nezinau, mes tai mokykloje viska nuo mergu nusirasydavom, o kad Grybauskaite kazkoks tai unikumas cia, tai tikrai tuo netikiu.
pamenu tik viena tokia gan grazi mergiote buvo istojusi i vyriska specialybe, tai jai pastoviai destytojas rasydavo dvejetus (berods uz politologija), o kitom negraziom devintukus ir astuntukus. poto viena diena liepe tas destytojas tai mergiotei ateit vakare pas ji pasimokyt, nuo tada ta mergiote tik 10 gaudavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.29 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Ok gal kas žinosit atsakymą į šitą klausimą. Ar perkelia su neigiamais į 11kl?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.29 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.29 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Del perkelimo i kita kalse su blogais pazymiais tai cia daugiau nuo mokyklos priklauso kurios griezciau ima neperkels , o kaikurios net ir atesta isduoda pazinojau kelis kurie netik mokykla baige su neigiamais pazymiais net i aukstaja istojo aisku neigiami pazymiai buvo ne is tu dalyku kurie reikalingi pvz. muzikos , kuno kulturos , geografijos nepatiko jiems sie dalykai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Ok. Įsivaizduokim dabar, kad mane palieka antriems aš pereinu į jaunimo mokyklą ir ar aš turėsiu mokytis tik tų dalykų iš kurių man išeina neigiami pažymiai (Lietuvių k. matematikos mod.) ar turėsiu mokintis visus dalykus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šmaikas
Šmaikas
Pradedantysis
Visus turėsi mokytis. Bandyk ištraukt, dar pusę metų turi, negi reikalai tokie prasti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Nėr šansų man turėt teigiamą antram pusmety iš Lietuvių k. nes, kad būtų teigiamas metinis reik turėt antram pusmety 5.ŠMM parašyta, kad :
Jei mokinys nenori kartoti visų tos klasės dalykų programų,
gali Švietimo ir mokslo ministro nustatytomis mokymosi formomis
mokytis tik tų ugdymo programos dalykų, kurių metinis
įvertinimas nepatenkinamas.
Tai kaip čia yra? https://www.smm.lt/uploads/documents/veikla/1/IB_3_2012-08_mokiniu%20priemimas%20ir%20kelimas%20i%20aukstesne%20klase.pdf
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kas tau iš to, kad tu tuos neigiamus įvertinimus turėsi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai