Tema sukurta: 2017.01.26 19:20
Pirmas Atgal 1 2
2017.01.30 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
kaip lietuvių kalboje galima turėti neigiamą..nu kaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
O aš nesuprantu kaip Lietuvių kalboje galima turėt teigiamą. Man pačiam rašinėliai, lieteratūra, gramatika yra žiauriai sunku ir neįdomu, o ir namų darbų užduoda žiauriai daug. Knygas atsiskaitom kas 2sav kiekvieną savaitę būna 1-2 apklausos +namų darbai. Nebūna savaitės be apklausos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Sakup rašė:

O aš nesuprantu kaip Lietuvių kalboje galima turėt teigiamą. Man pačiam rašinėliai, lieteratūra, gramatika yra žiauriai sunku ir neįdomu, o ir namų darbų užduoda žiauriai daug. Knygas atsiskaitom kas 2sav kiekvieną savaitę būna 1-2 apklausos +namų darbai. Nebūna savaitės be apklausos.


O tu Lietuvoj gyveni, ar ne? Kiek man suprantama - Lietuvis privalo mokėti reikšti savo mintis Lietuviškai. Ką ir, kaip jau minėjau, moko "rašinėliai" (gramatika yra tik menka "rašinėlių" dalis).

Aš pats nesuprantu kaip ten yra galima turėti neigiamą (ypač tokiose klasėse), kai aš buvau (ir esu) visiškas tiksliukas, ir tai buvo mažiausiai man įdomus dalykas, bet sekėsi jis man - kur kas geriau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Gyvenu Lietuvoj bet pirmą kartą girdžiu, kad Lietuvis PRIVALO mokėti reikšti savo mintis. Ok kai tu mokinaisi - jums reikėdavo knygas atsiskaityt kas 2 sav , iš gramatikos rašyt apklausą kas savaitę, ir teksto suvokimo užduotys kas ~2 sav kažkur ir čia tik LT, kad turėt teigiamą čia į dieną reik sedėt prie knygų 2-3 valandas. .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šmaikas
Šmaikas
Pradedantysis
Ai aš tai jį suprantu, pats irgi Lietuvių sunkiai tempiau, neigiamų neturėjau, bet kažkodėl Anglų balai žymiai geresni buvo ir atestate ir egzaminų, kažko nėjo mostis nors tu ką Lietuvių ir dailės, per dailę kažkuriais metais vos nelikau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Sakup rašė:
Gyvenu Lietuvoj bet pirmą kartą girdžiu, kad Lietuvis PRIVALO mokėti reikšti savo mintis .

Atsiprašau, nepabrėžiau vienos sakinio vietos (viena iš bendravimo internetu problemų - neįmanoma girdėti intonacijos):

GnI rašė:
Lietuvis privalo mokėti reikšti savo mintis Lietuviškai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
šiaip tai tavo darbas yra mokytis, kol esi mokykloje.. tai geriau tos kelios valandos dabar prie knygų, negu 12 val. prie staklių gamykloje, kaip manai.

atsiskaitymai kartą ar du į dvi savaites?? tau labai pasisekė..man netikėti patikrinimai buvo vos ne kasdien.
knygų aprašymus,rašinius ir kt gali rasti internete, su visa sukramtyta informacija. gudrauk, skaityk ir ištempsi tuos 4 ar 5
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šmaikas
Šmaikas
Pradedantysis
Matai, prie staklių jam būtų labai sveika dabar pastovėt, aš stovėdavau vasarom, nuo 13, mokslams atsiliepė teigiamai O kalbos tokiam amžiuj tai nelabai veikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Jei nemokėsi lietuvių kalbos, tai kaip konspektuosi žmonos diktantą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.30 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Hmmh kelios valandos vien prie Lietuvių kalbos vėliau dar kelios valandos prie matematikos,fizikos,chemijos,anglų k. rūsų k. ir taip kiekvieną dieną iki 21h ir miegot..
O tie mokiniai kurie iš interneto nusirašo rašinius arba perskaito aprašymus knygus kažkaip stebuklingai tai supranta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.31 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Cia is serijos: Jieskau paniales,jaunos,grazios,kad miletu ir noretu kiekviena diena po penkis kartus.As vaikins seip prie dusias,isvaizdus negali sakyt.Va nusipirkau hantely,tai daug sportuoju! Karta manis uzklause,tai ka as veiksiu su ta paniale? Visu pirma pamokins ana manes matematikos,bo parduotuvei vis apgaun.Net nezinau,ka as veiksiu pabaiges mokykla.Jauciu mesiu tuos visus kaunterstraikus,bo po tu visu gerimu,rankas dreb,nebepataikau hedshota.Tevai saka stok i birza,galesi gatves sluot.Bet as noriu daugiau! Gal i mechanikus,bo patink tepala kvaps,nors noreciau i siuvejus,nes tas megstukas kuri pirkau maksimoi,toks pukuotas ir svelnus! Ir nekereipkit demesia,kad kiekvienam sakiny po penkias klaidas,ta lietuviu abecele tokia sunki,galeja sugalvot kazka paprasciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.01 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Grieztokai ima tave mokykloje namu darbu ruosima as uzmirsau kazkur nuo 11metu neruosdavau nei vieno , mokytojai pabambedavo ir viskas , o nuo 14 metu visai pradejo nebeuzdavineti namu darbu vistiek suprasdavo kad niekas ju neruos kas del lietuviu kalbos svarbiausia ismokti rasyti gerai viena kita klaida cia nebeda pasitaiko visiems net ir svietimo ministriai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.02 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakup
Sakup
Naujokas
Aš irgi taip manau, kad svarbiausia yra išmokti rašyti, vistiek ateity visi naudosimės kompiuteriais arba telefonais tai klaidų tikrai darysim jeigu skubėsim, kaip tik šiandien buvau mokymuose apie socialinę mediją na pastebėjau irgi, kad iš skubėjimo klaidų padarytą gan daug skaidrėse visi gi blet jų padaro.. Bet tokie pasakymai iš Lietuvių mokytojos, kad jeigu turėsiu 2 iš lt tai jau prie konteinerių gyvensiu tikrai blt verčia nusijuokt, ir pagalvot kaip tokią debilę į darbą priėmė, na ir gėda jai turėtų būt taip meluot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai