Tema sukurta: 2010.11.23 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.11.23 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sajdweda
sajdweda
Pažengęs
NEKENČIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU LIETUVOOOOOOOOOOOOOOOOOOS
......................................................................................................................
JEI BŪTŲ MANO VALIA AŠ ČIA NEGYVENČIAU. BET TENKA LAUKTI.
PAŽIŪRĖKIT KOKIE IDIOTAI VALDŽIOJ SĖDI MAN BENT JAU ATMUŠA NORĄ MYLĖTI ŠITĄ ŠALĮ. GAL KADA NORS SĖDĖDAMAS TOKIOJ ŠALY KAIP NORVEGIJA AR ŠVEICARIJA MAN IR KILS NORAS ŠITĄ BUKĄ KRAŠTĄ IR APLANKYTI BET AŠ ČIA DABAR NIEKO GERO NEMATAU. ŠITOJ ŠALY TIK DU GERI DALYKAI - GRAŽIOS MERGINOS IR KREPŠINIS.
JAUNIME, NUOŠIRDŽIAI PATARIU, PALIK ŠĮ KRAŠTĄ LIKIMO VALIAI, O JEI NEPALIKSI , TAI ŽINOK IR SĖDĖSI SU MINIMUMO ALGA, BE SOCIALINIŲ PAŠALPŲ, TAVE APGAUDINĖS KAS TIK NETINGI, VALDŽIA ĮVES MOKESTĮ UŽ ORĄ. IR NEVERTA GARSINT ŠIO KRAŠTO VARDO IŠ KURIO VISI BĖGA. KAS TIK GALI.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DARUŠNIK
DARUŠNIK
Meistras
ce tikriausiai kalba zmogus toliau savo miesto niekur nebuves.. sake snigs sianakt,eik geriau besmegenio lipdyt...
nebesvaiguliuok..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Žolė, kitoj gardo pusėj - visad atrodo žalesnė.
Aišku, netobula pas mus valdžia, politika. Bet ką išrenkam, tą turim. Šikam į savo narvą, o po to stebimės ko smirda.
Tu tai tik kai galėsi ir dink iš Lietuvos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chessboxin
Chessboxin
Naujokas
Visu pirma, zmones patys issirinko sitoki seima, o dabar stumiat. Kitas dalykas, jeigu jau taip vyksta, kodel visi sedi sudeja rankas ir ziuri.. Taigi lietuviai vieningi yra, nuverskit A.Kubiliu nuo posto ir viskas, issirinkit nauja seima ir vsio. Paziurekit kaip kitu valstybiu pilieciai kariauja su valdzia, jeigu kas nors ne taip..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
O man px čia, eurais šikną šluostau ir vargo nematau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DARUŠNIK
DARUŠNIK
Meistras
Piktaskeksas rašė:

O man px čia, eurais šikną šluostau ir vargo nematau.


as tau sikpopieriaus nupirksiu,eurus man gali atiduot..:D:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
sajdweda rašė:

NEKENČIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU LIETUVOOOOOOOOOOOOOOOOOOS

......................................................................................................................

JEI BŪTŲ MANO VALIA AŠ ČIA NEGYVENČIAU. BET TENKA LAUKTI.

PAŽIŪRĖKIT KOKIE IDIOTAI VALDŽIOJ SĖDI MAN BENT JAU ATMUŠA NORĄ MYLĖTI ŠITĄ ŠALĮ. GAL KADA NORS SĖDĖDAMAS TOKIOJ ŠALY KAIP NORVEGIJA AR ŠVEICARIJA MAN IR KILS NORAS ŠITĄ BUKĄ KRAŠTĄ IR APLANKYTI BET AŠ ČIA DABAR NIEKO GERO NEMATAU. ŠITOJ ŠALY TIK DU GERI DALYKAI - GRAŽIOS MERGINOS IR KREPŠINIS.

JAUNIME, NUOŠIRDŽIAI PATARIU, PALIK ŠĮ KRAŠTĄ LIKIMO VALIAI, O JEI NEPALIKSI , TAI ŽINOK IR SĖDĖSI SU MINIMUMO ALGA, BE SOCIALINIŲ PAŠALPŲ, TAVE APGAUDINĖS KAS TIK NETINGI, VALDŽIA ĮVES MOKESTĮ UŽ ORĄ. IR NEVERTA GARSINT ŠIO KRAŠTO VARDO IŠ KURIO VISI BĖGA. KAS TIK GALI.


Pailsėk biškį, mergaite, galvelė perkaito...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Gana gi verkt... Nieko geriau nuo to nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


McFaustas
McFaustas
Pažengęs
sajdweda rašė:

NEKENČIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU LIETUVOOOOOOOOOOOOOOOOOOS

......................................................................................................................

JEI BŪTŲ MANO VALIA AŠ ČIA NEGYVENČIAU. BET TENKA LAUKTI.

PAŽIŪRĖKIT KOKIE IDIOTAI VALDŽIOJ SĖDI MAN BENT JAU ATMUŠA NORĄ MYLĖTI ŠITĄ ŠALĮ. GAL KADA NORS SĖDĖDAMAS TOKIOJ ŠALY KAIP NORVEGIJA AR ŠVEICARIJA MAN IR KILS NORAS ŠITĄ BUKĄ KRAŠTĄ IR APLANKYTI BET AŠ ČIA DABAR NIEKO GERO NEMATAU. ŠITOJ ŠALY TIK DU GERI DALYKAI - GRAŽIOS MERGINOS IR KREPŠINIS.

JAUNIME, NUOŠIRDŽIAI PATARIU, PALIK ŠĮ KRAŠTĄ LIKIMO VALIAI, O JEI NEPALIKSI , TAI ŽINOK IR SĖDĖSI SU MINIMUMO ALGA, BE SOCIALINIŲ PAŠALPŲ, TAVE APGAUDINĖS KAS TIK NETINGI, VALDŽIA ĮVES MOKESTĮ UŽ ORĄ. IR NEVERTA GARSINT ŠIO KRAŠTO VARDO IŠ KURIO VISI BĖGA. KAS TIK GALI.


Stogas nuvažiavo ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Va čia yra būtent pavyzdys to, ko labiausiai nekenčiu apie lietuvius per krizę. Aišku yra kas gerai gyveno ir gyvens, bet kiti tik keikia Lietuvą ir pabėga - pasiduoda, atsilaikė prieš vokiečius ir rusus, bet dabar prieš savo pačių valdžią rankas nuleidžia iš esmės nebandę net. Čia didelė bėda labai, labai labai didelė ir baigsis man atrodo tik kai bus jau visiškas badas ir tikrai tada pradės degint miestus ar kažką tokio.
Teko gyvent su prancūzais, visi žino, kad maištaut mėgsta jų tauta, tai patikėkit manim, jie turi tą, ko lietuviams dabar trūksta. Dėl menkiausių problemų tiesiai pas atitinkamą asmenį eidavo kasdien kol problemos išspręstos buvo, viską maždaug paplanavę ir eidavo su tokiu ryžtu, lyg tai kelio atgal nebūtų, gal atrodo, kad filmų per daug žiūrėjau, bet garbės žodis, tokį įspūdį susidariau. Žodžiu, bent pusę tokio ryžto Lietuvoj likusiems lietuviams ir situacija akivaizdžiai keistis man atrodo pradėtų.
Kita vertus, dabar labai daug studentų studijuoja užsienyje, kas yra be proto gerai mano galva, jei jie grįš po kažkiek laiko į Lietuvą, nes visai kitas lygis, žodžiu tikiu šviesia ateitim Lietuvos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
"IR NEVERTA GARSINT ŠIO KRAŠTO VARDO IŠ KURIO VISI BĖGA. KAS TIK GALI."

Nebega visi kas tik gali , bega tik tie kurie nori . O Lituvos vardas ir taip labai pagarsejas tik gaila , kad ne is gerosios puses .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foje
Foje
Pažengęs
Mergaite,tau tik 15 metų(aš ne ką vyresnis) ir tu nemačius išvis gyvenimo apie jį kalbi...o kas bus ateitį kai pamatysi?...Gerai kai neturi savo galvos,o šventai tiki ką sako radijas ir televizija,taip ir liks krizė tavo galvoje visą gyvenimą.Dėkui už nuomonę ir viso gero,o mes bandysim kažką pakeisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
sajdweda rašė:

NEKENČIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU LIETUVOOOOOOOOOOOOOOOOOOS

......................................................................................................................

JEI BŪTŲ MANO VALIA AŠ ČIA NEGYVENČIAU. BET TENKA LAUKTI.

PAŽIŪRĖKIT KOKIE IDIOTAI VALDŽIOJ SĖDI MAN BENT JAU ATMUŠA NORĄ MYLĖTI ŠITĄ ŠALĮ. GAL KADA NORS SĖDĖDAMAS TOKIOJ ŠALY KAIP NORVEGIJA AR ŠVEICARIJA MAN IR KILS NORAS ŠITĄ BUKĄ KRAŠTĄ IR APLANKYTI BET AŠ ČIA DABAR NIEKO GERO NEMATAU. ŠITOJ ŠALY TIK DU GERI DALYKAI - GRAŽIOS MERGINOS IR KREPŠINIS.

JAUNIME, NUOŠIRDŽIAI PATARIU, PALIK ŠĮ KRAŠTĄ LIKIMO VALIAI, O JEI NEPALIKSI , TAI ŽINOK IR SĖDĖSI SU MINIMUMO ALGA, BE SOCIALINIŲ PAŠALPŲ, TAVE APGAUDINĖS KAS TIK NETINGI, VALDŽIA ĮVES MOKESTĮ UŽ ORĄ. IR NEVERTA GARSINT ŠIO KRAŠTO VARDO IŠ KURIO VISI BĖGA. KAS TIK GALI.


1 - esate visiškai nestabili asmenybė
2 - kuo dėta šalis, jei durna valdžia?
3 - aš tik apsidžiaugsiu, jeigu išvažiuos tokie debylai kaip tu, bet... ar kokiems norvegams ar kitoms šalims reikalingi debylai, kurie meilę tik pinigais skaičiuoja?
4 - nemaišyki meilės tėvynei su "meile" valdžiai
5 - gali nekęsti valdžios, bet mylėti savo gimtą kraštą už kalbą, už meilę gimtinei, už istoriją ir t.t. daugelį kitų dalykų
6 - esi parazitas, nes temoki imti, o neduoti (jei pasidarys blogai toje Šveicarijoje, tu kaip tarakonas pabėgsi iš jo ten, kur šilčiau). Tai kam toks mankurtas reikalingas?
7 - gera šnekėti nesąmones, kuomet pats nieko nepadarei (atminki, kad Romos imperija buvo pastatyta tikrai ne per vieną naktį)
8 - galima vardinti be galo ir be krašto, bet tavo smegenims tai nesuprantama, nes net neįsivaizduoji, kas yra balsavimo teisė, pagarba, argumentuoti faktai ir taktiškumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
15 malalietka sukūrė temą pagal savo dar neišsivysčiusį protą ir visi puola čia rašinėt litanijas.

Studentas, mintys tavo geros, bet deja, šioj temoj, o ypač šitai malalietkei snarglei jos yra per aukštos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Piktaskeksas rašė:

15 malalietka sukūrė temą pagal savo dar neišsivysčiusį protą ir visi puola čia rašinėt litanijas.



Studentas, mintys tavo geros, bet deja, šioj temoj, o ypač šitai malalietkei snarglei jos yra per aukštos


Bet jos puikiai tiks, ne tik nesusitupėjusiai vištai, o kitiems kurie užsuks į šią temą ;)
Autorei jo p* ant visų(o ypač ant savęs), bet kitiems gal ir įdomu paskaityti kitų mintis :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Euforija rašė:

Piktaskeksas rašė:

15 malalietka sukūrė temą pagal savo dar neišsivysčiusį protą ir visi puola čia rašinėt litanijas.

Studentas, mintys tavo geros, bet deja, šioj temoj, o ypač šitai malalietkei snarglei jos yra per aukštos


Bet jos puikiai tiks, ne tik nesusitupėjusiai vištai, o kitiems kurie užsuks į šią temą ;)

Autorei jo p* ant visų(o ypač ant savęs), bet kitiems gal ir įdomu paskaityti kitų mintis :)


Taip taip įdomu.. :) tik gaila, kad tokias temas kuria vaikai kurie nichuja nieko neraukia, tik prisiklauso močiučių dejonių..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Sukurs ir pabėgs, susirinks protingi žmonės, kurie kažką supranta ir diskutuos kažkodėl manau, jog ši tema prigis, dauguma norės pastumti ant valdžios, mūsų politikos. Bet ką patys išrinkom tą ir turim. Pusė net balsuoti neina, o po to sėdi ir skundžiasi, kad viskas blogai. Lengva sėdėti, nieko nedaryti ir laukti pačio geriausio.
Galiausiai čia visiems atrodo, jog taip lengva šalį valdyti, įdomu ką patys veiktu atsidūrę to pačio Kubiliaus vietoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Euforija rašė:

Galiausiai čia visiems atrodo, jog taip lengva šalį valdyti, įdomu ką patys veiktu atsidūrę to pačio Kubiliaus vietoje.


Žmonės ne tuos iširinko. Dauguma balsuodami nesigilina į partijų tikslus. Trūksta išprusimo liaudžiai. O jaunoji karta kaip temos autorė vilties neteikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Euforija
Euforija
Meistras
Pagrinde kas balsuoja dabar - tai senutės. Jauni žmonės arba politika nesidomi, arba yra išvažiavę, kiti per daug nusivylė. Bobutei nesvarbu, kokie ten tikslai, svarbu, jog gavo gražų lupdažį, skanios arbatos ar pakelį tablečių. Skamba juokingai, bet iš tiesų taip ir yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Euforija rašė:

Pagrinde kas balsuoja dabar - tai senutės. Jauni žmonės arba politika nesidomi, arba yra išvažiavę, kiti per daug nusivylė. Bobutei nesvarbu, kokie ten tikslai, svarbu, jog gavo gražų lupdažį, skanios arbatos ar pakelį tablečių. Skamba juokingai, bet iš tiesų taip ir yra


Manau priešingai. Jaunimas domisi politika, tačiau bobutės nusveria viską. Juk dabartiniai senjorai tokie kurie viską žino ir išmano ir turi tvirčiausią nuomonę iš visų.

Deja jų žinojimas tai tik jų pačių pasąmonės kūrinys. Gaila, bet didžioji dalis balso teisę turinčių - intelekto skurdžiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai