Santrauka: neleidzia statyti
Tema sukurta: 2010.11.17 18:07
2010.11.17 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


perliuke35
perliuke35
Naujokas
nugrioviau savo mieste viska nes norejau pasistatyti grazesni miesta,ir dabar man neleidzia statyti nei gatviu nei pastatu. KODEL?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.18 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


er1kas
er1kas
Meistras
pratieskite gatve kad statomas pastatas ja bent 1 laukeliu liestu,gal neuztenka pinigu,isvalykite interneto istorija, kai tik nugriaunate pastata perkraukite zaidimo langa nes kartais griovimas buna baigtas bet pati sistema neusfiksoja kad pastato jau nebera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.18 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
perliuke35 rašė:

nugrioviau savo mieste viska nes norejau pasistatyti grazesni miesta,ir dabar man neleidzia statyti nei gatviu nei pastatu. KODEL


Išvalykite naršyklės istoriją ir perkraukite žaidimo langą.

Kartais naršyklės cache atmintis yra perpildyta, todėl stringa žaidimo veikimas ir neatsinaujina žaidimo informacija įvairiuose jo skyreliuose. Rekomenduojame reguliariai ją išvalyti. Jei nežinote, kaip tai padaryti, išsamią informaciją rasite čia:
Kaip išvalyti naršyklės istoriją

Visą smulkesnę naudingą informaciją ir aprašymus galite rasti "Mano miesto" PAGALBOJE .
Rekomenduojame visiems paskaityti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sernas111
Sernas111
Naujokas
isgrioviau gatves ir man neleidzia is naujo gatviu pastatyt.Isvaliau narsykles istorija ir perkroviau langa bet vistiek man neleidzia.Patarkit ka man daryti kad galeciau statyt gatves.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
Sernas111 rašė:

isgrioviau gatves ir man neleidzia is naujo gatviu pastatyt.Isvaliau narsykles istorija ir perkroviau langa bet vistiek man neleidzia.Patarkit ka man daryti kad galeciau statyt gatves.


Parašykite čia arba el.paštu manomiestas@draugas.lt savo Pažinčių anketos nuorodą (atsiverskite savo nuotrauką ir nukopijuokite nuorodą, pvz.: http://999999.draugas.lt ).
Programuotojai patikrins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sernas111
Sernas111
Naujokas
Pažinčių anketos nuoroda http://184439.draugas.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ViVa93
ViVa93
Naujokas
http://715301.draugas.lt/ mano nuoroda cia, ar galit irgi patikrinti nes isgrioviau visas gatves ir dabar neina nauju statyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.24 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
Programuotojai patikrino ir pranešė, kad klaida buvo surasta ir ištaisyta.
Patariame išvalyti naršyklės cache atmintį, atnaujinti puslapį, įsitikinti, kad turite resursų statyboms ir pradėti statybas.
Ar dabar viskas veikia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.24 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sernas111
Sernas111
Naujokas
Miestietė rašė:
Ar dabar viskas veikia?

Viskas veikia,aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.05 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ginijaginijagin
ginijaginijagin
Naujokas
atsiprasau,bet labai jau sudetingai aiskinate,as nemoku ir nesuprantu,kaip reikia atversti nuotraukas ir kokias?
Bet ,kad istrynus statybas,daugiau ten nieko nepastatysi-tai tiesa.Perkraut serveri-tai kraunu desimt kart per diena,naudos -?.DIDELIS NULIS>
Matyt programuotojams patinka,kad zmones nervinasi,gal taip sumanyta,kai zmones uzsieme viena problema-negvildena kitu(nepolitikuoja)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.12.07 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
ginijaginijagin rašė:

atsiprasau,bet labai jau sudetingai aiskinate,as nemoku ir nesuprantu,kaip reikia atversti nuotraukas ir kokias?


Užeikite į savo Pažinčių anketą. Atsiverskite nuotrauką (spauskite ant savo anketos nuotraukos) ir tada nukopijuokite nuorodą iš naršyklės adresų laukelio. Pvz.: http://999999.draugas.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ToMaS559
ToMaS559
Patyręs
Labai lengva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai