Tema sukurta: 2016.01.25 20:46
2016.01.25 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tropikane
Tropikane
Pradedantysis
Sveiki,
Gavome kova, pradejau tobulinti savo stiebus, patrankas ir t.t. Paskutine uzdejau tobulinti patranka, viska nuskaiciavo , o kai prasidejo karas, patrankos man nerode, nors tikrai ja spejo pagaminti, nes kai ja uzdejau gaminti, dar buvo like apie 7 val iki kovos pradzios. Kodel taip ivyko?
VaIvulka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.26 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
Šiuo atveju galime tik kompensuoti šį nuostolį, kiek kokių resursų kainavo patrankos tobulinimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.26 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tropikane
Tropikane
Pradedantysis
Kiek kas kainavo tiksliai as nebeatsimenu, bet man uztektu 200 perlu ir 2000 kriaukliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.27 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
Vaiva7 rašė:

Kiek kas kainavo tiksliai as nebeatsimenu, bet man uztektu 200 perlu ir 2000 kriaukliu.


Pridėjome.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.10 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siaudas991
siaudas991
Naujokas
pasipildziau vakar 300 deimantu,norejau patobulinti laivu statykloj,du igudzius,liko 105 deimantai,o trecio net pagamint neleido,nors buvo like1.50 min[parako backos],ir isvis kas per bardakas,prisijung neina,perku deimantus,o dabar dar i e-maila,zaideju klausimai pradejo eiti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.11 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oblivions
Oblivions
Meistras
siaudas991 rašė:

pasipildziau vakar 300 deimantu,norejau patobulinti laivu statykloj,du igudzius,liko 105 deimantai,o trecio net pagamint neleido,nors buvo like1.50 min[parako backos],ir isvis kas per bardakas,prisijung neina,perku deimantus,o dabar dar i e-maila,zaideju klausimai pradejo eiti


Nurodykite žaidėjo vardą.
Kompensuosime, kai leis prisijungti prie admin zonos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai