Tema sukurta: 2013.01.18 22:26
2013.01.18 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Torque
Torque
Pradedantysis
Sveiki, reikia jūsų pagalbos :) Jau atsirado kalbėjimo įskaitos potemės, tai galvoju rinktis apie knygų ekranizavima. Tai žodžiu turėčiau kalbėt apie 3 knygas: pavykusią ekranizaciją, nepavykusią ir kur knyga bei filmas atitiko vienas kitą. Maždaug jau įsivaizduoju apie ką kalbėsiu, bet yra viena bėda... Nežinau nepavykusiu bandymu ekranizuot knygą :) yra viena, bet ji truputi popsinė knyga, o aš noriu apie rimtesnes kalbėt, pačiam taip įdomiau bus. Galbūt dar truputį per anksti aš čia rūpinuos, bet kol knygą perskaitysiu ir panašiai, nenoriu pasilikt visko ant galo :) tad klausymas: Kokius žinot nepavykusius filmus, kurie visai neatitiko knygos lygio?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.18 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aplink pasauly per 80 dienų su Džeki Čanu, kažkaip nelabai ten pagal knygą eina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.18 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Piktaskeksas rašė:

Aplink pasauly per 80 dienų su Džeki Čanu, kažkaip nelabai ten pagal knygą eina

na filmas lengva komedija kad amerikieciai suprastu viska. Be to nuobodoka butu jai viska tikslei pagall gnyka statytu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.18 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
sunku kazkaip dabar prisimint, kad taip visishkai viskas butu neatitike. bet va keli:

i am legend. zinok balsu keikiausi pasibaigus filmui. pati istorija kaip ir neishkraipyta, bet pabaiga viska supiso. kas idomiausia, kad jie turejo nufilmave ir pagal knygos pabaiga, tik turbut nusprende, kad cia bus to deep ir privers susimastyt, tai nusprende ikist liaudziai priimtinesni varianta, sprogima (ir nesvarbu, kad pagrindine ideja persukama 180 laipsniu)

the league of extraordinary gentlemen. eilini karta buvo bandoma, kad efektai viska uzmaskuotu, bet kai supisi tokius veikejus kaip kapitonas nemo ar dakatas jekilas, tai neliks nepastebeta. nu bet nera visishkai blogai.

ai dar va prisimenu buvo tokia knyga the lightning thief, nzn ar ji isversta, as ja anglu kalba skaiciau. tik va zianu, kad pagal ja yra ir filmas (nemaciau). uzteko treilerio. knyga tai verta demesio, filmas tai is treilrio kazkas panasau i hari poteri;\
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.18 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Neabejotinai holivudinis filmas pagal O. Wilde "Doriano Grėjaus portretas" - visiškai iškreipta knyga, pati knygos idėja, labai pasišlykštėjau. Pakeistas siužetas, veikėjų charakteriai, padaryta kažkokia pigi melodrama, visiškai be jokio turinio, o su kažkokiu vaikišku, primityviu pamokymu (ko knygoje nėra). Aš suprantu, kad galima kažką keisti, pvz., kiek spektaklių yra režisuota, suteikiant modernesnę dvasią, bet vis tiek turėtų būti palikta kažkokia idėja, na, ar pažvelgta iš kitos pusės, bet nesuprimityvinant, išlaikant dramatiškumą.

Iš esmės man kažkaip atrodo, kad nesmagi situacija galėtų būti su filmu pagal Keruako "Kelyje", bet nedrįstu žiūrėti ir negaliu pasakyt, ar tikrai. Bet... abejoju, ar kas galėtų būti už pirmąjį variantą baisiau. Nuoširdžiai abejoju. Šitokios nepagarbos kūriniui niekur nemačiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.18 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aišku, aš čia pakalbėjau kaip senmergė filologė su kate (šiaip tokia ir esu), nu bet reikia suprasti... O. Wilde buvo tas rašytojas, kuris man atvėrė duris į amoralistinę literatūrą, įnešė į gyvenimą cinizmo ir žiūrėjimo atvirkščiai... po tos knygos, galima sakyti "praradau dvasinę nekaltybę"... ir pamatau jo tą patį kūrinį vaizduojamą kaip sentimentalios bobutės iš Kalabibiškių pasakojimą, kaip "vaikeliai, negerai taip elgtis, va, žiūrėkit, kaip bus.. dievulis jus nubaus".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Nereikia net už Lietuvos sienų ieškot.. "Dievų miškas".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 02:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Vienareikšmiškai "The Stand" pagal tokio pačio pavadinimo Kingo romaną (lietuviškas pavadinimas - dvikova). Tragedija. Tiesiog tragedija. Net nesinori prisimint ir kažka argumentuot. Kiek knyga gera, tiek ekranizacija - mešlų mėšlas.

Jei palygint, tai panašiam lygyje būtų žaidimų Far Cry, Postal ir Alone in the Dark ekranizacijos. Irgi taip pat dvokia. Nors žaidimų ekranizacijos tai dar palyginus turi krūvą atmazų, o taip sušikt vieną geriausiu Kingo romanų... Ai, susinervinau vien prisiminęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Visiškai nepavykusia laikau "Dekamerono" ekranizaciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Karalienes sesuo. Knyga yra pati mano mylimiausia is skaitytu, taciau filmas tik maza dalele ja atskleide, ir ta pacia iskraipe... Nu bet ka noret, jug is tikruju tai yra vieno zmogaus knygos interpretacija, tai kas kaip supranta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
Torque rašė:

Sveiki, reikia jūsų pagalbos :) Jau atsirado kalbėjimo įskaitos potemės, tai galvoju rinktis apie knygų ekranizavima. Tai žodžiu turėčiau kalbėt apie 3 knygas: pavykusią ekranizaciją, nepavykusią ir kur knyga bei filmas atitiko vienas kitą. Maždaug jau įsivaizduoju apie ką kalbėsiu, bet yra viena bėda... Nežinau nepavykusiu bandymu ekranizuot knygą :) yra viena, bet ji truputi popsinė knyga, o aš noriu apie rimtesnes kalbėt, pačiam taip įdomiau bus. Galbūt dar truputį per anksti aš čia rūpinuos, bet kol knygą perskaitysiu ir panašiai, nenoriu pasilikt visko ant galo :) tad klausymas: Kokius žinot nepavykusius filmus, kurie visai neatitiko knygos lygio?


Džeinė Eir. Tai vienas žinomiausių anglų romanų apie vyro ir moters meilę. Filmas būtų pavykęs jei ne tai, kad filme susidaro įspūdis jog meilė gimė iš niekur, o vat knygoj atskleidžia kaip palaipsniui žmonės įsimyli vienas kitą dėl jų tam tikrų vidinių savybių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
Gabė rašė:

Nereikia net už Lietuvos sienų ieškot.. "Dievų miškas".


na taip, dauguma taip teigė. nors man taip nepasirodė. nebepamenu, taip tvirtinusių žmonių, argumentų kas ir kaip ten neatitiko...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Visi filmai ir net tik. Yra netiek . Ir blogi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.19 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Primityviausias pavyzdys " Romeo ir Džuljeta" su Di Caprio Romeo vaidmenyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.21 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Torque
Torque
Pradedantysis
Dėkui visiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.01.22 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Dream catcher
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.01 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samanta4197
Samanta4197
Naujokas
o kokį filmą pasirinkai atitinkantį, pateisinantį knygą? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai