Tema sukurta: 2014.10.20 22:08
2014.10.20 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raima63
Raima63
Naujokas
kas per nesamone kad meta lentele jusu sesija baigesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.20 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


676
676
Pradedantysis
Ta pati problema su Smeet, visa diena strigo strigo, kol galiausiai nustrigo, meta :

Tavo žaidimo sesija baigėsi. Pabandyk prisijungti iš naujo. (#21)null
Ir taip be galo.

Ir tikrai, tai ne narsykles, ne Adobe Flash Player ir ne interneto problema!!! Veiks kada nors Smeet isvis normaliai ar ne?! Jei viena diena gerai veikia, tai kita ir vel stringa ir jokie valymai ir perinstaliavimai nepadeda. Jei problema butu tik tame, tai tikrai veiktu, o dabar kiti zaidimai veikia tik Smeet nuolat lagina, kol nusibaigia dar ir :/. Rrrr.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.20 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niunius822
niunius822
Naujokas
aisku ne ! serveris luzt rrrrrrrrrrrr
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 03:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Velvetine
Velvetine
Pradedantysis
Man po šito lūžinėjimo dingo daug daiktų iš spintos,pastebėjau,kai reikėjo užduotis daryti ,pasigedau ugniagesio šalmo bei baliono,santechniko šalmo,plūduro,kopėčių,karūnos,kurią gavau įvykdžius užduotį su pelenės bateliu ir daug kitų daiktų,dauguma pirktų už kreditus.Tik nesakykit valyti atmintį ar kitą naršyklę bandyti ar dar ką nors,viskas jau išbandyta ir nieko.Mano id 26046570.Ir dar,nesikaupia smeeter`iai ,nors ir lepinu smeekes ir ieškau vandens pas draugus, ,jie stovi vietoje ,nekyla prestižas,tik kaip pagalbą suteiki tik tada.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Žaidimas neveikė, nes buvo diegiami atnaujinimai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Velvetine rašė:

Man po šito lūžinėjimo dingo daug daiktų iš spintos,pastebėjau,kai reikėjo užduotis daryti ,pasigedau ugniagesio šalmo bei baliono,santechniko šalmo,plūduro,kopėčių,karūnos,kurią gavau įvykdžius užduotį su pelenės bateliu ir daug kitų daiktų,dauguma pirktų už kreditus.Tik nesakykit valyti atmintį ar kitą naršyklę bandyti ar dar ką nors,viskas jau išbandyta ir nieko.Mano id 26046570.Ir dar,nesikaupia smeeter`iai ,nors ir lepinu smeekes ir ieškau vandens pas draugus, ,jie stovi vietoje ,nekyla prestižas,tik kaip pagalbą suteiki tik tada.


Problemą dėl dingusių daiktų perdavėme kūrėjams.

Su prestižu klaidų nėra.
Pvz: šiandien iš viso atliekate 10 veiksmų:1 ryte ir 9 vakare, kitą dieną ryte irgi galėsite atlikti tik vieną veiksmą, o vakare 9, už kuriuos duos prestižo taškų. Tarp atskirų veiksmų turi praeiti 24 valandos, kad būtų suteikiami taškai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Velvetine
Velvetine
Pradedantysis
Tai aš suprantu,kad atnaujinimai,bet prie ko žaidėjai kalti?Dabar negaliu daryti užduočių,nes dingo šalmai 2 gaisrininko (1 gavau už smeet ,kita pirkau) ,ugniagesio balionas,kelnės,plūduras,santechniko šalmas,kopėčios. ir kitų daiktų.Kas man tai kompensuos?Vis tik nemažai monetų už tas užduotis gaunu ir šlovės taškų.Daiktai dar neatsirado.O aš rašiau,kad už smeet gaunu kaip pagalba suteikiu, - aktyvinu pas draugus rata,bet jei šeriu ar glostau jų gyvūnėlius,smeetai nedasideda.Anksčiau dasidėdavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Velvetine rašė:

Tai aš suprantu,kad atnaujinimai,bet prie ko žaidėjai kalti?Dabar negaliu daryti užduočių,nes dingo šalmai 2 gaisrininko (1 gavau už smeet ,kita pirkau) ,ugniagesio balionas,kelnės,plūduras,santechniko šalmas,kopėčios. ir kitų daiktų.Kas man tai kompensuos?Vis tik nemažai monetų už tas užduotis gaunu ir šlovės taškų.Daiktai dar neatsirado.O aš rašiau,kad už smeet gaunu kaip pagalba suteikiu, - aktyvinu pas draugus rata,bet jei šeriu ar glostau jų gyvūnėlius,smeetai nedasideda.Anksčiau dasidėdavo.


Problema kūrėjams yra perduota dėl dingusių daiktų, o su prestižu kaip nurodžiau, buvo nuo pat pradžių. Jei ryte paglostėte gyvūnėlį, už jo glostymą vėl taškų duos tik kitos dienos rytą glostant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasvaistee
pasvaistee
Naujokas
ir man ismete lentele "sesija baigesi"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
pasvaistee rašė:

ir man ismete lentele "sesija baigesi"


Atsiprašome už nesklandumus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.21 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Velvetine rašė:

Tai aš suprantu,kad atnaujinimai,bet prie ko žaidėjai kalti?Dabar negaliu daryti užduočių,nes dingo šalmai 2 gaisrininko (1 gavau už smeet ,kita pirkau) ,ugniagesio balionas,kelnės,plūduras,santechniko šalmas,kopėčios. ir kitų daiktų.Kas man tai kompensuos?Vis tik nemažai monetų už tas užduotis gaunu ir šlovės taškų.Daiktai dar neatsirado.O aš rašiau,kad už smeet gaunu kaip pagalba suteikiu, - aktyvinu pas draugus rata,bet jei šeriu ar glostau jų gyvūnėlius,smeetai nedasideda.Anksčiau dasidėdavo.


Daiktų dar neatgavote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.22 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raima63
Raima63
Naujokas
kur viskas dingo,kokia cia nesamones kurejai daro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.23 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Raima63 rašė:

kur viskas dingo,kokia cia nesamones kurejai daro


Konkrečiai kas dingo? Nurodykite ID žaidime, jį rasite profilio nustatymuose, pele nuslinkęs į pačią jų apačią, šalia registracijos datos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai