Santrauka: Neberandu informacijos internete, padėkit!
Tema sukurta: 2017.07.20 12:54
2017.07.20 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Redexa
Redexa
Pradedantysis
Sveiki, šį rytą įsijungiau kompiuterį, ir nėra garso. Kolonėlės prijungus prie pc neveikia, o prijungus prie telefono veikia. Buvau nuėjusi į ''Įrenginių tvarkytuvė'', ir ant kiekvieno garso failo yra juodas šauktukas geltoname trikampyje. Iš pradžių buvau pamaniusi gal kištukas ar jungtis kažkaip sugadinta, bet viskas su tuo gerai. Dar vakar buvau atsisiuntusi 2 voice changerius, kaip buvo parašyta internete, kad tai galėjo būti nuo tų programų, jas abi išinstaliavau, perkroviu kompą bet vistiek nėra garso. OS Windows 7.

Padėkit prašau!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.20 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Turiu ir aš šią panašią problemą. Yra garsas tik per ausines.
Turiu garantinį. Nešk kokiam informatikui, nes priežastys gali būti įvairios, nes man vietinės reikšmės problemos nerado ir nenorėjo garantinio pažeisti, bet šiaip čia negerai. Matyt, koks ožys įsimetė į garso plokštę.
Nerodo troubleshooting nieko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.20 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Jei yra sauktukas irenginiu tvarkytuve tai spaudi ant pasirinkto irenginio siuo atveju garso plokstes ir pasirenki update driver . Dar gali pabandyti darbalaukio apacioje esancioje juostoje spaudi ant garsakalbio zenkliuko su desiniu klavisu ir pasirenki volume control mixseri kitur gali kitaip vadintis ir ten pasiziuri ar nera garsas uzsuktas ar vietoj garsiakalbio pasirinktas mikrofonas ar ausines dar ten gali buti nustatyti ne garso plokstes draiveri naudoti , o kokios programos virtualu draiveri .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai