Tema sukurta: 2017.06.07 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2017.06.07 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Taigi man jau greitai bus 24 metai, bet aš dar nerandu sau merginos. Laikui bėgant aš pradėjau daryt išvadas, kad norint susirast patinkančia merginą sau reikia turėti nemažai pinigų ir BMW 7 serijos arba Mercedes- Benz S klasės automobilį. Nes merginos mane atmeta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.07 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jazminai
Jazminai
Pradedantysis
Jeigu neturi kuo daugiau sudominti merginos, tai uždirbinėk pinigus, tik tada atitinkamos merginos tavimi domėsis. Ką daugiau tau galima pasakyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.07 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Bunant studentu nelabai išeina tokių pinigų užsidirbt, na nebent prostitutei bet aš nenoriu rizikuoti,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.07 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Aurimas72 rašė:

Taigi man jau greitai bus 24 metai, bet aš dar nerandu sau merginos. Laikui bėgant aš pradėjau daryt išvadas, kad norint susirast patinkančia merginą sau reikia turėti nemažai pinigų ir BMW 7 serijos arba Mercedes- Benz S klasės automobilį. Nes merginos mane atmeta.


ir tu galvoji tada susirasi ? nezinau kokia ten turi but merga. kad tos mergiotes dar su geresnem masinom vazineja, geriau vazinet su tuo kas tau patinka, o nesivaikyt kazkokiu madu. ir ieskot geriausia savo lygio merginos, kad nebutu nelaimingu isimylejimu. kazkada buvo straipsnis kad Kate neiskart net su princu Williamu sutiko draugaut. tai kazkur Kelmeje gali ir nerast merginos, nes visos merginos suvaziave i Vilniu. aisku beabejo, instinktai merginoms liepia rinktis ta kuris turi brangesne masina, aukstesnes pajamas ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.07 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chaste4
chaste4
Naujokas
Man greitai bus 29 metai, o aš taip pat neturiu merginos. Ir neturėjau. Ką pastebėjau, tai kad labiau verta domėtis kažkuo, medituoti, klausyti patinkančios muzikos, pažinti save dvasiškai ir t.t., negu tikėtis santykių su kitais žmonėmis išsipildymo, ypač jei kalbama apie priešingą lytį. Suprantu, kad mano parašymas galbūt neįkvepia optimizmo, bet kol kas tiesą patiriu tokią.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.07 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Audrius378 rašė:

Man greitai bus 29 metai, o aš taip pat neturiu merginos. Ir neturėjau. Ką pastebėjau, tai kad labiau verta domėtis kažkuo, medituoti, klausyti patinkančios muzikos, pažinti save dvasiškai ir t.t., negu tikėtis santykių su kitais žmonėmis išsipildymo, ypač jei kalbama apie priešingą lytį. Suprantu, kad mano parašymas galbūt neįkvepia optimizmo, bet kol kas tiesą patiriu tokią.


tokiu kaip tu yra tukstanciai, nes kas sesta mergina Lietuvoje teka uz uzsieniecio, susitaikykit su tuo ir toliau medituokit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.07 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Na aš nesu medituojantis esu realistas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Jus kazka darote blogai. Sakysim mane visuomet pasirinkdavo, bet man nepatikdavo. Taip supuole, kad tuo metu, kai ieskodavau, neturedavau pastovaus darbo, o automobiliai buvo 20 metu senumo Golfas ar kazkas panasaus. Ir tai visai netrukde. Turtu galima suzavet kokias brangias prostes ar barakudas, bet negi jus tokio slamsto norit?
Jei ne tada supraskit, kad kazka darot NE TAIP. Jei tai sugebesit sukramtyti, tai pradekit aiskintis. Dalykiskai.
Sakysim susipazinkit su kokia mergina projektui, tegu ji apie jus suteikia kritiskos info apmastymui o jus ja i kluba nuveskit draugiskai.
Dar ismoksit suprasti, kad rimtos merginos pirma nori pazinti zmogu, o ne pasirinkti. Todel reikia surasti paprastu draugiu, o ne mergina. Tai pades suprasti daug dalyku, kaip viskas veikia ir kaip neveikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Na aš taikiausi į paprastas, bet mane visvien atstumdavo nes esu nepatrauklus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jazminai
Jazminai
Pradedantysis
O pats sau patinki?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Aurimas72 rašė:

Na aš taikiausi į paprastas, bet mane visvien atstumdavo nes esu nepatrauklus.


merginos taikosi i aukstus, su tokiu ugiu tai sunkiai kazka rasi. bandyk kazka ziuret is zemu merginu, tailandietes ir kinietes buna zemos, maciau yra Lietuvoje kelios desimtys poru, bet tik tiek kad ten vaikai gimsta kinieciai ir nepanasus nei kiek i baltuosius. ir aisku niekada nezinosi ar ten tikri tie santykiai, ar del ES pilietybes ant aukstu merginos kariasi pacios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Ieškojausi baltuju iš lietuvos esančiu merginų taip pat nedidelio ugio, bet niekas nesigaudavo tik vienas atvejis buvo kai viena panele man siule viena iš savo draugių draugaut. Aš to dalyko atsisakiau nes visas tas pasiulymas skambėjo gana neaiškiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Aurimas72 rašė:

Ieškojausi baltuju iš lietuvos esančiu merginų taip pat nedidelio ugio, bet niekas nesigaudavo tik vienas atvejis buvo kai viena panele man siule viena iš savo draugių draugaut. Aš to dalyko atsisakiau nes visas tas pasiulymas skambėjo gana neaiškiai.


Jei esi mazo ugio i zemaugias neziurek joms tokie nepatinka , geriau ziurek i labai aukstas tuos turi kazkoki kompleksa maziukams ir jei busi gan ikyrus gali pasiekti savo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Su zemu ugiu tai sunku. Merginos sako, kad joms isvazida nesvarbi bet ant galo pasirodo, kad svarbi. Net labai svarbi.
Bet kuriuo atveju mergu daug, aukstaugiu joms visoms nepakaks, tai reikia ziuret kas dar svarbu. Tikrai ne pinigai ar masina. Taciau kokiu luzeriu be ateities tai jos irgi nemegsta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Bet aš į aukštaūges nežiurėjau ir nežiūriu nes numanau aš kad ūgis taip pat svarbu, bet aš manau, kad pinigai ir prabangi mašina gali ir pakeisti nuomone apie žmogų, kad jis yra ne luzeris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Aurimas72 rašė:

Bet aš į aukštaūges nežiurėjau ir nežiūriu nes numanau aš kad ūgis taip pat svarbu, bet aš manau, kad pinigai ir prabangi mašina gali ir pakeisti nuomone apie žmogų, kad jis yra ne luzeris.


Jei neturi iskalbos meno ar kitaip nemoki vesti bazaro jokie pinigai ar ugis nepades .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Na ir koks tas iškalbingumo menas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Aurimas72 rašė:

Na ir koks tas iškalbingumo menas.


Jei sugebesi gatveje pirma sutikta zmogu apgauti tai ji turi jei ne tai reikes ilgai ir nuobodziai mokytis juo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas72
Aurimas72
Pradedantysis
Ir įdomu kaip gal pavyzdžiu iš tokių kaip Airinas Ariutriunianas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.08 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Aurimas72 rašė:

Ir įdomu kaip gal pavyzdžiu iš tokių kaip Airinas Ariutriunianas


Galima ir is tokiu , bet dazniausiai tenka paciam mokytis is savo klaidu ir nesekmiu daznai gan skaudziai kol ismoksti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai