Tema sukurta: 2016.11.02 18:50
2016.11.02 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
Tai stai, helovino teleportere juoduojoje keretojeas laimejau viena is aksesuaru kartu su suknele. Suknele mano drabuzineje pasirode o kitas aksesuaras (juodi pirstai) ne. Issieskojau visas drabuzines sekcijas bet pirstu neradau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.02 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


M0desTa
M0desTa
Didmeistris
turėtų būti grožio salone, šventinio makiažo skiltyje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.03 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
Aciu, radau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.14 02:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kleja
Kleja
Pradedantysis
labas vakaras , jau kelintą kartą mano panelės (p. vardas Orrorra) būsto kambarių apstatyme dingsta daiktai , tiesa juos galima rasti būsto inventoriuje , bet ne kambariuose , kur jie buvo patalpinti ... Šiandien dingo puse daiktų iš viduriniojo lango , kuris yra pats didžiausias , nesinori vėl gaišti laiko tam pačiam veiksmui atlikti , tad gal būtų galima atstatyti šį mano panelės kambarį toks koks jis ir buvo ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.14 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Kleja rašė:

labas vakaras , jau kelintą kartą mano panelės (p. vardas Orrorra) būsto kambarių apstatyme dingsta daiktai , tiesa juos galima rasti būsto inventoriuje , bet ne kambariuose , kur jie buvo patalpinti ... Šiandien dingo puse daiktų iš viduriniojo lango , kuris yra pats didžiausias , nesinori vėl gaišti laiko tam pačiam veiksmui atlikti , tad gal būtų galima atstatyti šį mano panelės kambarį toks koks jis ir buvo ...


Gali būti, kad kai kurie daiktai atsiranda inventoriuje, kai žaidime atliekami atnaujinimai.

Atstatyti į pradinę padėtį, deja, negalime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.17 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laguna11
laguna11
Naujokas
Gal galėtumėte sutvarkyti, kad mano mados mašinoje baldų skiltyje dingtų tie daiktai, kurie jau paimti visų spalvų? Nes pvz ten koks kamuolys paimtas jau visų spalvų,o vistiek šviečia geltonai,kad dar neva gali jį imti,nors taškų nebeprideda..panelė Lagūna. Su kitom skiltim viskas tvarkoj, tik tie baldai šviečia gal penki skirtingi ir visi paimti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.19 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
laguna11 rašė:

Gal galėtumėte sutvarkyti, kad mano mados mašinoje baldų skiltyje dingtų tie daiktai, kurie jau paimti visų spalvų? Nes pvz ten koks kamuolys paimtas jau visų spalvų,o vistiek šviečia geltonai,kad dar neva gali jį imti,nors taškų nebeprideda..panelė Lagūna. Su kitom skiltim viskas tvarkoj, tik tie baldai šviečia gal penki skirtingi ir visi paimti


Deja, pakeitimai negalimi, nes baldų galima imti neribotą kiekį, nesvarbu, kad paėmus vienodą, jis nebeduos taškų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai