Tema sukurta: 2012.02.02 01:30
1 2 Toliau Paskutinis
2012.02.02 01:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maljorka
Maljorka
Pradedantysis
Ar čia vėl kas blogai su žaidimu??? Nerodo nei vaikų darželio pastato, nei viduje esančių daiktų, neina vaiko nei prie stalo pasodinti, nes ju tiesiog nematyti, viskas balta aplink vaikus, o lauke rodo tik pievą žalią... :/ Kas per nesąmonės...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.03 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audra111
audra111
Naujokas
nepasijungia zaidimas visai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Spade
Spade
Naujokas
Sveiki. Turiu beda, tik nezinau kaip paaiskint... Kai yra zaidimas tame kvadrate, tai man pats zaidimas issiplete giliau uz to kvadrato sienu i vidu ir ne viska galiu padaryti... Pvz. Man dabar reikia pasididinti grupe, vienu vaiku daugiau... Ir nera to mygtuko, nerodo man. Pinigu, energijos juostas matau tik puse, iki tiek issiplete. Negaliu uzduociu vygdyt. Gal galet padet? Ar cia kazkur klaida mano kompiuteryje? Jau nuo vakar taip. :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maljorka
Maljorka
Pradedantysis
O man vis vaikas pradingsta. Paspaudžiu ant jo, atsirandu toj patalpoj, kur jis yra, bet vaiko nerodo. Tik perkrovus žaidimą atsiranda pradingęs vaikas kieme. Kas čia per cirkai???????????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dijura
dijura
Pradedantysis
kodel negaunu zvaigzduciu 2 kartus po 5 litus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dijura
dijura
Pradedantysis
atiduokit mano zvaigzdutes 2 kartus pirkau po 5 litus ,gavau 2 zinutes ,o papildymo nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dijura
dijura
Pradedantysis
ar jum ten dzin, kad zmogus idejo pinigus....as noriu zaisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.06 01:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Salote
Salote
Meistras
MAZINKIT SIUKSLES, KOL PEREINI VISUS KAMBARIUS, PIRMAME VEL BALOS, SIUKSLES...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.06 01:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maljorka
Maljorka
Pradedantysis
Čia visiems viskas dzin, jie tik žaidimų naujų siūlo, tik jūs žaiskit, bet kad čia nesąmonės vyksta, niekam neįdomu.. Kiek galima? Pastoviai turiu perkrauti žaidimą, kad rasti dingusį vaiką... :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.07 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Spade rašė:

Sveiki. Turiu beda, tik nezinau kaip paaiskint... Kai yra zaidimas tame kvadrate, tai man pats zaidimas issiplete giliau uz to kvadrato sienu i vidu ir ne viska galiu padaryti... Pvz. Man dabar reikia pasididinti grupe, vienu vaiku daugiau... Ir nera to mygtuko, nerodo man. Pinigu, energijos juostas matau tik puse, iki tiek issiplete. Negaliu uzduociu vygdyt. Gal galet padet? Ar cia kazkur klaida mano kompiuteryje? Jau nuo vakar taip. :/


Atsiųskite paveiksliuką į vaikudarzelis@draugas.lt, kad būtų aiškiau, kokią problemą turite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.07 11:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Maljorka rašė:

O man vis vaikas pradingsta. Paspaudžiu ant jo, atsirandu toj patalpoj, kur jis yra, bet vaiko nerodo. Tik perkrovus žaidimą atsiranda pradingęs vaikas kieme. Kas čia per cirkai???????????


Pabandykite atnaujinti FlashPlayer.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.07 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
dijura rašė:

kodel negaunu zvaigzduciu 2 kartus po 5 litus


Prašome, parašykite savo telefono numerį ir anketos ID, kurią rasite po žaidimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.08 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Davana
Davana
Naujokas
Buna taip, kad paspaudi ant debesėlio ko vaikas nori, ir kada išmeta lentelę kad galima būtų pasirinkti tam tikrą daiktą, vis vilkelis sukasi ir niekaip neleidžia paimti to daikto. Taip vaikas lieka nepatenkintas Tarkim jei vaikas nori žaisti, tai atsiverčia tik vienas žaisliukas iš 3, nori valgyti, būna panašus dalykas, į vonią iš vis negaliu nuvesti kame reikalas???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.08 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Vilkelis sukasi, kai kraunasi daiktas. Galbūt Jūsų internetas lėtas ir reikia daugiau laiko palaukti, kol užsikraus daiktai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.10 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aistile
Aistile
Pradedantysis
Mano internetas nera greitas, bet buna kartais, visos uzduotys atsidaro normaliai, o praustis ne vieno vaiko negaliu nuvesti. Jeigu ilgai krautusi, tai viskas ilgai krautusi, o ne vienas daiktas is 3. Pvz. turiu 2 levandu muilus, kiti du atsidaro, o butent levandu ir neuzkrauna. Taip buna pakankamai daznai. Ar čia internetas kaltas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.10 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aistile
Aistile
Pradedantysis
net nervas ima, turiu 1 ukiska muila ir 2 levandos ir dabar nei vienas, nei kitas nužsikrauna, ką daryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.10 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Išbandykite skirtingas naršykles, galbūt su kuria nors Jums geriau žaidimas veiks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.17 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maljorka
Maljorka
Pradedantysis
Atnaujintas jis.


Maloni rašė:

Maljorka rašė:



O man vis vaikas pradingsta. Paspaudžiu ant jo, atsirandu toj patalpoj, kur jis yra, bet vaiko nerodo. Tik perkrovus žaidimą atsiranda pradingęs vaikas kieme. Kas čia per cirkai???????????




Pabandykite atnaujinti FlashPlayer.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.23 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jinxx
Jinxx
Meistras
Naudokites "Mozilla Firefox" naršykle, ir atsisiūskite naujają "Adobe flash" versiją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.24 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cikas
cikas
Pradedantysis
nepasijungia vienas vaikas ugne kad eit prie stalo visi kiti gerai paspaudus pele eina o jai kazko nubaude kad judini ir visai nereaguoja su pele paspaudus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai