Tema sukurta: 2018.05.05 19:01
2018.05.05 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geletoji
geletoji
Naujokas
Kartu su draugu esam įsigiję būstą ir gyvenam kartu. Tačiau nelabai kaip mums sekasi. Norėčiau aš su juo skirtis. Tačiau ką daryti su būstu, jeigu jis priklauso abiems. Jeigu jis nesutiks pirkti mano dalies ar parduoti dalį savo būsto? Ką daryti tokiu atveju? Kreiptis į teismą? Na tikiuosi pavyks susitarti gražiuoju, bet jis labai agresyvus.
Ar teismas privalo įpareigoti padalinti pagal mokėtą dalį, ar gali nepadalinti? Aš bijau keršto, kad jis nesutiks nei pirkti, nei parduoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.05 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Jei pagrįsi savo dalį, atidalins. Negali įpareigoti pirkti, tiesiog yra galimybė atidalinti tavo asmeninę dalį, kurią pavyks įrodyti arba ne.

Moralas: rinkis, su kuo miegi lovoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.05 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
visu pirma kam reikejo susidet. siaip zmones parduoda ir pinigus tada padalija pusiau kazkaip jei ten pragyvenot kartu ilgiau nei tris metus, bent jau kadaise taip budavo atrodo, kiti susitaria graziuoju. bet tai rimtai, su kuo jus susidedat ? siaip butu idomu suzinot motyvus del ko. teismas ipareigos parduoti buta ten ar nama, cia net neimanomas variantas kad tipas pasiims dar ir jusu dali.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.06 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Jeigu nepavyks, tai tau-raganosis.

Fxx8, jei galima susitarti, tai galima ir gyventi, bet, matyt, čia kitas variantas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.06 11:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Advokatai atsidalins savo dalis ir bus viskas atidalinta
Dar kitas moralas: neturėsite, ką dalintis, todėl reikia sugyventi taikiai. Pyktis neapsimoka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.06 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

Jeigu nepavyks, tai tau-raganosis.


parduot parduos, tik skirtumas kokia kaina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.06 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

, bet, matyt, čia kitas variantas.


man atrodo kad cia autore tiesiog pasinaudojo ir apgavo, gal ten truko paskolai apmoket ar ka, sunku pasakyt, bet toks vaizdas. Pats pirmas veiksmas logiskai turetu but - nustot kartu gyvent. Antras - skirtis oficialiai. 3 - ziuret kaip cia viska atstatyt (perdalint) i savo vietas. tik svarbiausia autorei nebijot to daryti. parasa ant skyrybu matomai teks uzdeti paciai, bet visa kita gali sutvarkyti man regis ir igalioti asmenys ar advokatai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.06 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Čia kalbama apie nesantuokinį užgyventą turtą, vadinasi, abu gali keliauti nors ir vakarop į visas keturias puses, juk nieks nejungia, nebent tik paskolos. Šiais laikais geriausiai jungia bankai Kam ta civilinė santuoka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.12 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valcas
Valcas
Naujokas
geletoji rašė:

Kartu su draugu esam įsigiję būstą ir gyvenam kartu. Tačiau nelabai kaip mums sekasi. Norėčiau aš su juo skirtis. Tačiau ką daryti su būstu, jeigu jis priklauso abiems. Jeigu jis nesutiks pirkti mano dalies ar parduoti dalį savo būsto? Ką daryti tokiu atveju? Kreiptis į teismą? Na tikiuosi pavyks susitarti gražiuoju, bet jis labai viadrus .

Ar teismas privalo įpareigoti padalinti pagal mokėtą dalį, ar gali nepadalinti? Aš bijau keršto, kad jis nesutiks nei pirkti, nei parduoti.


Ką reiškia priklauso abiems? Jūs susituokę? Jei ne, tai ar nuosavybės teise butas padalintas į dvi dalis? Nes jei gyvenama tiesiog "susimetus", tai greičiausiai priklauso tik vienam iš jūsų turtas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai