Santrauka: Nežinau ką daryti
Tema sukurta: 2018.07.04 16:01
2018.07.04 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


withoutmean
withoutmean
Naujokas
Labas visiems. Prieš metus aš baigiau mokykla ir nestudijavau, nes nežinojau tiksliai kam noriu būti. Vėliau supratau, kad mano didžiausia svajone yra tapti finansininkė ir aš dirbau su repetitori. Pas įskaičiavau kad man reikia praeiti vos minimumą (16bal) kad gauti 2 balus ir įstoti į kolegija. Bet dabar atėjo rezultatus ir aš sužinojau kad esu neišlaikė. Labai gaila, nes per du pratimus aš buvau neatidus ir atsakymą parašiau neteisingas, nors ir nusprendė gerai. Ką dabar daryti nežinau, aš manau kad mano gyvenimas neturi prasmes (nors tai ir kvaila sakyti). Širdis sustojo, nes jeigu aš vėl ruošiuosiu perlaikyti per metus, man reikia imti ir lietuvių (o aš ji išlaikiau gerai)
Atiprasau kad aš rašau čia, gal kas nors buvo panaši situacija, aš nematau išeiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.04 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
cia su google verteju vertei ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.04 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meldas
meldas
Naujokas
withoutmean rašė:

Labas visiems. Prieš metus aš baigiau mokykla ir nestudijavau, nes nežinojau tiksliai kam noriu būti. Vėliau supratau, kad mano didžiausia svajone yra tapti finansininkė ir aš dirbau su repetitori. Pas įskaičiavau kad man reikia praeiti vos minimumą (16bal) kad gauti 2 balus ir įstoti į kolegija. Bet dabar atėjo rezultatus ir aš sužinojau kad esu neišlaikė prekybines palapines. Labai gaila, nes per du pratimus aš buvau neatidus ir atsakymą parašiau neteisingas, nors ir nusprendė gerai. Ką dabar daryti nežinau, aš manau kad mano gyvenimas neturi prasmes (nors tai ir kvaila sakyti). Širdis sustojo, nes jeigu aš vėl ruošiuosiu perlaikyti per metus, man reikia imti ir lietuvių (o aš ji išlaikiau gerai)

Atiprasau kad aš rašau čia, gal kas nors buvo panaši situacija, aš nematau išeiti.


Jeigu tikrai labai nori, tai turi siekti to savo tikslo. Mokykis toliau visus metus ir po metų bandyk dar kartą laikyti. Yra kažkas pasakęs apie verslo kūrimą: 10 metų bandyk, o jei po 10 metų nebūsi nieko pasiekęs, tuomet galbūt ir reikia eiti į samdomą darbą. Tai čia panašiai. bandyk, bandyk, bandyk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai