Tema sukurta: 2018.08.13 13:42
2018.08.13 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomas489
Tomas489
Naujokas
Susipazinau su mergina pries 4 menesius man 28 jai 30, nemazai susitinkam, pabunam kartu, ji tikrai man patiko del atrodo del jos padaryciau viska

dabar jau apsiraminau su visom savo pastangom,romantiskom vakarienem, gelem , dovanom ,kelionem, zodziu nes ji atsako neduoda jokio "NERA KUR SKUBETI BUS KAIP BUS" kaip ji sako jokiu buciniu ar meiles nebuvo su ja, o jei ir pabuciuot nori tai suka zanda ir nors tu ka.



bet paskutiniu metu kas keisciausia yra kad mes susiskambinam , bendraujam zinutem nu tikrai neblogai, nuotaikos geros bet kai susitinkam ji taip persimaino.... ziauru ir jau gal ketvirta karta taip, visur kur einam ar vaziuojam tyli nei zodzio neprataria o ir nepaklausi jos nieko, nu pavizdys, sakom vaziuojam prie vandens, as sakau neplanavom pries susitinkant uzmirsau plafkes, jo atsakymas - tai ka man dabar daryt ?! sakau nieko , sustosiu i maxima ir nusipirksiu, arba vaziuojam kur nezinau ji sako kur sukt, i desine as sakau ne cia?? ji KA BL AR TAU CIA I ISUKIMA PANASU!!!!!!!!!!!!!!


Nuvarem prie vandens ji pirma islipo nu nuejo, as kol uzrakinau masina ir tase pasiemiau pasivijau ja sakau tai ko nepalauki, ji NU dabar as cia taves laukti turiu kol susikuisi ? !! pastovejom prie vandens dar kaska pasake ir truko man , sakau zinai ka einam i masina ir vezu tave namo, nei zodzio nepratare , islipo ir isejo. poto zinutes prasidejo kad sorry cia asmenines problemos ir pan.,.... bla bla..



Tai kam taip elgtis as nesuprantu ????? mano brolio zmona panasiai elgiasi su broliu kai jis jai ZIAURIAI PRISIDIRBA, o as kas cia lyg atpirkimo ozys ar kas ?

jei ji nori manim atsikratyt tai eina labai teisingu keliu net jausmai blesta...lyg
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.13 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AsIrKitasAs
AsIrKitasAs
Naujokas
Aš tai nesuprantu tavo elgesio. Kam būti su moterimi, kurios akivaizdžiai nedomini?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.13 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Man atrodo cia yra keli variantai :
1.Ji kazkuo abejoja. Gal kazkokiu priezasciu tam yra. O gal kazkoks moments jai isimine ir nelabai patinka, nors pasakytu pati.
2.Gal praejusiu santykiu nuoskaudos, karti patirtis. Arba galvojimai apie ex.
3.Nesubrendusiu rimtiems santykiams galima jau rasti ir dar vyresniu. Nieko keisto jei taip yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.13 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
man tai panasu kad cia atsarginis variantas, kuri gali turet po padu ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.13 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Poros dažniausiai išsiskiria dėl religinių skirtumų, kai Jis nepripažįsta, kad Ji - Dievas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.13 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
as tai autoriui aplamai patarciau kuo greiciau ja pamirst ir jei tik imanoma, susikurti normalius santykius. metai bega, o taip gali susigadint gyvenima labai greit, kai kas vedzioja uz nosies. net tie 4 veltui prarasti menesiai yra labai daug. ir dar, reikia turet bent lasa savigarbos. pries keleta metu bandziau susirast mergina ir viena tokia tikrai nebloga ir grazia buvau aptikes bet ji tiesiog nedave numerio, uz poros savaiciu (antra karta susitikus) ji jau pati numerio paprase ir as jai pasakiau kad as neturiu telefono. as zinojau kad lipsiu sienom ir kauksiu poto is vienisumo, bet as tikrai nepadaryciau betko del mergos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.13 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Daug kur raso, kad Lietuvoje ypac mazas gimstamumas, tuokiasi veliausiai, daugiausiai gyvenanciu su tevais. Manau, kad nereikia uzsiciklint ties Lietuva. Vistiek zmones emigruoja dar aktyviai. Ieskok kokios uzsienietes, nuvyk per atostogas ir manau bus daugiau sanso, ir beje yra zmoniu, kuriems pasiseka taip. Zlugus pas mus tauta. Lietuvoj seima kurti? Net ir sukurus po to buna viskas apsisuka aukstyn kojom del visokiu priezasciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.13 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Ponaitissss rašė:

Daug kur raso, kad Lietuvoje ypac mazas gimstamumas


nepasakyciau, penktadieni tarkim maciau seima lietuviu, trys balti vaikai ir vienas idealiai lietuviskai kalbantis negriukas (greiciausiai ivyko genu mutacija). netgi labai daug seimu matau kur turi po 3-4 vaikus ir pagal gimimu skaiciu Lietuvije 1000 gyventoju praeitais metais ar tik ne gimimu bumas buvo ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 02:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Nebutinai tai visi vaikai tos pacios seimos, zmoniu. Juk gimimiu salis, maza ko, kokiu broliu sesiu vaikai, tada atrodo, kad viena tiek prigimdo.
Ir siaip, statistika nemeluoja, kitaip jos nebutu. Pazistu daug vienisu zmoniu. O kad po 3 ir 4 gimdytu yra gan reta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 08:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomas489
Tomas489
Naujokas
AsIrKitasAs rašė:

Aš tai nesuprantu tavo elgesio. Kam būti su moterimi, kurios akivaizdžiai nedomini?



vakar vakare ir skambino pati, ir atsiprasinejo del savo elgesio, kad viska pergalvojo, mat as pora dienu "dinges" pabuvau

Tai nedominu? ar tai tiesiog manipuliacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 08:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Tomas489 rašė:
AsIrKitasAs rašė:
Aš tai nesuprantu tavo elgesio. Kam būti su moterimi, kurios akivaizdžiai nedomini?

vakar vakare ir skambino pati, ir atsiprasinejo del savo elgesio, kad viska pergalvojo, mat as pora dienu "dinges" pabuvau
Tai nedominu? ar tai tiesiog manipuliacija.

Siūlau nežaisti jos žaidimėlių ir palinkėti sėkmės :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Ponaitissss rašė:

Daug kur raso, kad Lietuvoje ypac mazas gimstamumas, tuokiasi veliausiai, daugiausiai gyvenanciu su tevais. Manau, kad nereikia uzsiciklint ties Lietuva. Zlugus pas mus tauta.


man labai patinka zmones, kurie naktim nemiega ir jie sprendzia Lietuvos problemas, jau ne pirma karta ta pastebiu. man tai nors kometa i Zeme atsitrenktu - vienodai rodo.
beje tokiu gyvenanciu daugiausia ne Lietuvoje, o Italijoje. o Italijos ekonomika stipresne net nei visos Rusijos. greiciausiai ten merginos tiek isrankios kad net italu nebesirenka, todel ir lekia musiskes i koki italo ar turko glebi, o cia likusiems belieka rinktis kinietes, tailandietes, juodaodes afrikietes ar jau geriausiu atveju kokias ukrainietes. (cia ka savom akim esu mates)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Ponaitissss rašė:

Ir siaip, statistika nemeluoja, kitaip jos nebutu. Pazistu daug vienisu zmoniu. O kad po 3 ir 4 gimdytu yra gan reta.


nors uzsimusk tokiu nerandu gal tu kazkur kitoj (kitokioj) Lietuvoj gyveni, yra girdejau kazkoks filmas ar kas ten "Neregeta Lietuva", tai matyt ten apie tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Itales nera isrankios. Kad italai laksto paskui visas yra mitas. Turkai, arabai jau kitas dalykas. Anglai net tame italus aplenkia. Teko buti nemazai kur.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Pries kelias dienas buvo straipsnis. O tokiu straipsniu jau daug, su kiekvienais metais ir daugeja. Man atrodo esat is tu zmoniu, kai per daug ziuri politiku nesamones ir jomis tiki, nei ziniasklaidos faktais. Cia kaip pasakyti emigruoja labai jaunimas, koks Panevezys jau mociuciu miestelis netekes didmiescio statuso, o jus sakytumet ne, musu 3 milijonai ir ten tobula vieta jaunimui, neteikia palikti, kad po to varyti ieskotis darbu sostineje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Tomas489 rašė:

vakar vakare ir skambino pati, ir atsiprasinejo del savo elgesio, kad viska pergalvojo, mat as pora dienu "dinges" pabuvau

Tai nedominu? ar tai tiesiog manipuliacija.


siaip teoriskai turejo parsliauzt ant keliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 13:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Tokia ten ir pana. Ieskok kitos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.14 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
O nebandei su vyrais? Jie dar labiau susukti. Tau turėtų tikti ir patikti!

Man tai patinka tokie žmonėnai, kurie nežinodami pilnos info ten kažkokius komentarus teikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai