Santrauka: kai vyras ir moteris nesusikalba tarpusavyje...
Tema sukurta: 2008.11.22 17:56
Pirmas Atgal 6 7 8 9
2017.04.29 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksinė1
Auksinė1
Naujokas
Alvydas93 rašė:
Nesusikalba tik tie kurie nenori nusileisti kitiems .


Gal kiek per daug kategoriškai pasakei. Ne tik tie nesusikalba. Ne kiekvieno pokalbio metu yra reikalas nusileisti ar kažką įrodyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.29 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Auksinė1 rašė:

Alvydas93 rašė:

Nesusikalba tik tie kurie nenori nusileisti kitiems .




Gal kiek per daug kategoriškai pasakei. Ne tik tie nesusikalba. Ne kiekvieno pokalbio metu yra reikalas nusileisti ar kažką įrodyti
Tas nusileidimas nevisada reiskia kad turi pripazinti kito nuomone geresne , bent pirma ja reikia isklausyti tada nuspresti ar jei pritarti , o ne iskarto nepritarti net neklausius .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.29 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksinė1
Auksinė1
Naujokas
Alvydas93 rašė:
Tas nusileidimas nevisada reiskia kad turi pripazinti kito nuomone geresne , bent pirma ja reikia isklausyti tada nuspresti ar jei pritarti , o ne iskarto nepritarti net neklausius .


O kaip kreipti santykius ar pokalbį, kad nebūtų nesusikalbėjimo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.29 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Auksinė1 rašė:

Alvydas93 rašė:

Tas nusileidimas nevisada reiskia kad turi pripazinti kito nuomone geresne , bent pirma ja reikia isklausyti tada nuspresti ar jei pritarti , o ne iskarto nepritarti net neklausius .




O kaip kreipti santykius ar pokalbį, kad nebūtų nesusikalbėjimo?
Norint zmogu paveikti sau norima linkme reikia naudoti sena buda pradeti ji girti nuo pagyru niekas nera apsaugotas kad ir supras kad ji giria vistiek jam bus malonu klausytis ir taip atsiras bendras sutarimas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.29 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Auksinė1
Auksinė1
Naujokas
Bet čia jau bus labai nenatūralu. Nebeliks man įdomumo bendraut su žmogum, kai žinosiu, kad pusė bendravimo aš turiu jį girt. O jeigu aš jo nenoriu girt, arba jis to nenusipelnė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.29 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Auksinė1 rašė:

Bet čia jau bus labai nenatūralu. Nebeliks man įdomumo bendraut su žmogum, kai žinosiu, kad pusė bendravimo aš turiu jį girt. O jeigu aš jo nenoriu girt, arba jis to nenusipelnė?
Naturalu ar ne svarbiausia rezultatas jei nori kuo nors pasiekti teks kazka aukoti . Girdama ji turi kryptingai lenkti link savo tikslo nes jei beprasmiskai girsi nepasieksi savo tikslo cia kaip motina giria ir skatina savo vaika noredama kad rinktusi juos norima tiksla ar kelia .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.08 08:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
nesusikalba tik tie kas nenori susikalbeti, kaip zmogus gali atstumti antra puse, man tai yra nesuvokiama. kaip taip imanoma aplamai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.08 08:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Alvydas93 rašė:

cia kaip motina giria ir skatina savo vaika noredama kad rinktusi juos norima tiksla ar kelia .


turbut labiau jau zmogui suzlugdyt gyvenimo nebeimanoma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 6 7 8 9
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai