Santrauka: Kas per klaida?
Tema sukurta: 2012.03.12 19:32
2012.03.12 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmaleja
barmaleja
Pažengęs
prisijungiau prie zaidimo ir ismete mane is zaidimo , vel meta langa NESUTAMPA PRISIJUNGIMO DUOMENYS. Kas per sistemos gedimai? Neina dabar visai per tai pasijungti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.12 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmaleja
barmaleja
Pažengęs
del to kad nejo prisijungti, susirgo mano vistyte , prasau atstatyti , nes per jusu klaidas tai atsitiko...
ID: 504991
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Pabandykite jungtis prie žaidimo su kitomis naršyklėmis, pvz. Mozilla Firefox arba Google Chrome. Taip pat siūlome atnaujinti turimą flash player versiją, išvalyti naršyklės cache atmintį. Nepamirškite, kad negalima žaidimo atidaryti keliuose naršyklės languose. Baigę žaidimą visuomet iš jo atsijunkite ir prisijunkite tuomet, kai vėl norite jį tęsti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.14 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmaleja
barmaleja
Pažengęs
VISADA ZAIDZIAU SU MOZILA, ATMINTIS ISVALYTA, VISKAS PADARYTA, O MANE VIS ISMETA... VA KA NET RASO:
Draugas.lt

Bandyk atlikti norimą veiksmą iš naujo!

Jei šis pranešimas pasikartos kelis kartus, tai apie tai skubiai pranešk svetainės administracijai el. paštu klaidos@draugas.lt. Savo laiške išdėstyk, kokius veiksmus atlikai, kad atidarė šį svetainės puslapį.

Ačiū, kad padedi mums rūpintis nepriekaištingu svetainės veikimu!

‹‹ Grįžti į ankstesnį puslapį
SUTVARKYKIT PAGALAIU SI ZAIDIMA...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Šią problemą jau sprendžia ir žaidimo, ir portalo programuotojai, prašome šiek tiek kantrybės. Kol kas siūlome atkreipti dėmesį į duomenų saugojimo ikonėlę (smėlio laikrodis) žaidimo lango dešinės pusės viršuje, kai atliekate veiksmą. Kitą veiksmą atlikite tuomet, kai ši ikonėlė pradingsta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.16 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AgataKristi
AgataKristi
Naujokas
Man irgi tą pačią klaidą meta..greičiau sutvarkykit jau išsiunčiau laišką.. ID: 871139
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.16 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Portale draugas.lt buvo laikinų techninių nesklandumų, prašome, atnaujinkite žaidimo langą ir pabandykite prie žaidimo prisijungti dabar.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.16 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Labai prašome nerašyti to paties pranešimo keliose forumo temose. Jums jau atsakyta šioje forumo temoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.28 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Svajoklea
Svajoklea
Naujokas
Pas mane laukelyje rodo klaida, kad yra, kas per klaida? noreciau kad pasalintumete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.29 09:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Svajoklea rašė:

Pas mane laukelyje rodo klaida, kad yra, kas per klaida? noreciau kad pasalintumete


Prašome, nurodykite savo ID numerį. Po žaidimo langu kairėje pusėje apačioje rasite tokį užrašą "Prašydamas pagalbos būtinai nurodyk savo žaidejo ID:.....".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.05 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auskryne
auskryne
Pradedantysis
Kodel man oloje neleidzia prieiti prie skrynios,3 raktus turiu,degla nusipirkau,kai tik prieinu prie skrynios,raso,,Nesutampa duomenys,,
http://473547.draugas.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.04.06 10:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
auskryne rašė:

Kodel man oloje neleidzia prieiti prie skrynios,3 raktus turiu,degla nusipirkau,kai tik prieinu prie skrynios,raso,,Nesutampa duomenys,,

http://473547.draugas.lt/


Pabandykite išvalyti naudojamos naršyklės cache atmintį, jungtis prie žaidimo su kitomis naršyklėmis, pvz. Mozilla Firefox arba Google Chrome. Įsitikinkite, kad tuo pat metu kituose naršyklės languose nesate atidarę kitų žaidimų, ar kitų anketų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.10 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


juzikas1
juzikas1
Naujokas
ID 6673553 kiek dar reikes laukti negalima ieiti i sala PASLAPTINGAS LAIVAS> LAUKIU LAUKIU kada autvarkysit. Laukiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.19 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meda34
Meda34
Naujokas
Aš negaliu įeiti i švenčių sala. Rašo nesutampa duomenys. praleidau visas naujas užduotis. išvaliau visus duomenis, kaip parodyta pagalboje, vis tiek neveikia. rašiau i el. pasta. rašėt pažiūrėsit. Baigėsi ir užduotys belaukiant. mano ID 3883173.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.25 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


abdula
abdula
Pradedantysis
jau beveik mėnesį negaliu išvis prisijungti prie žaidimo, kame reikalas? ID: 295295
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai