Tema sukurta: 2008.03.20 16:49
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.03.20 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bosiuke
Bosiuke
Naujokas
sveiki,ieskau pagalbos,nes jau visai baigiu su protu susipykt.Esu siuo metu uzsieni su vyru,tai pas psichologa nera galimybes nueiti.Padetis tokia,kad esu nesveikai pavydi,o vyras mano toks pat.Tik as tylesne,ramesne,nedaug bendrauju,o su vyrais beveik nekalbu,o vyras atvirksciai vis atsiduria salia moteru kompanijos,vis linksmas ir snekus.As pamaciusi tokia situacija tiesiog uzverdu,atrodo sirdis sprogs,rankos kojos dreba,o pyktis koks pakyla net sunku istvert,ko nors ziauraus nepadarius.Vyras tokiame jo elgesi nieko blogo nemato,bet jei buciau jo vietoj as,tai jis irgi elgtusi taip kaip as dabar.Tai zinau,nes praeity yra buvus tokia situacija.Kaip man isgyventi ir nusiraminti,labai reikia paramos,kas turit tokios patirties,prasau patarkit!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


airee
airee
Pažengęs
o kodel tu taip pavydi ir ko? kitu merginu demesio vyrui,ar kad jis su jom bendrauja? ar dal gal kokia priezastis yra? cia manau nepasitikejimas vienas kitu yra..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Bosiuke

sveiki,ieskau pagalbos,nes jau visai baigiu su protu susipykt.Esu siuo metu uzsieni su vyru,tai pas psichologa nera galimybes nueiti.Padetis tokia,kad esu nesveikai pavydi,o vyras mano toks pat.Tik as tylesne,ramesne,nedaug bendrauju,o su vyrais beveik nekalbu,o vyras atvirksciai vis atsiduria salia moteru kompanijos,vis linksmas ir snekus.As pamaciusi tokia situacija tiesiog uzverdu,atrodo sirdis sprogs,rankos kojos dreba,o pyktis koks pakyla net sunku istvert,ko nors ziauraus nepadarius.Vyras tokiame jo elgesi nieko blogo nemato,bet jei buciau jo vietoj as,tai jis irgi elgtusi taip kaip as dabar.Tai zinau,nes praeity yra buvus tokia situacija.Kaip man isgyventi ir nusiraminti,labai reikia paramos,kas turit tokios patirties,prasau patarkit!!!



pirma,tai gerai,kad nors suvoki,jog pavydas nsveikas....antra,tai,matyt abu labai nepasitikite savime ir jusu santykiais bei artumu,jeigu iskyla toks styprus pavydas.....trecia,yra normalu bendrauti ir buti,kad ir su priesingos lyties zmonemis...netgi flirtuoti yra sveika....ketvirta,jeigu jus butumete idomus tik vienas kitam,ilgainiui pasidarytumete neidomus ir vienas kitam....penkta,pavydas neturi buti naikinantis zmogaus,o turi suteikti nora tobuleti....sesta,raskite sau kazkokiu uzsiemimu,kad nepavydeti....

p.s. visi vyrai,su kureis teko artimiau bendrauti,buvo be galo pavydus....patikek,i gera neisejo....ir viena is priezasciu,kodel nesu su jeis,ir buvo nesveikas pavydas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
Originally posted by: airee

o kodel tu taip pavydi ir ko? kitu merginu demesio vyrui,ar kad jis su jom bendrauja? ar dal gal kokia priezastis yra? cia manau nepasitikejimas vienas kitu yra..


kaip pirstu y aky ir nekitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
pavydas sveikas dalykas bet tik proto ribose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


airee
airee
Pažengęs
jei atsirastu nors truputi pasitikejimo,gal ir nebutu to baisaus pavydo...kito sprendimo nematau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
Originally posted by: airee

jei atsirastu nors truputi pasitikejimo,gal ir nebutu to baisaus pavydo...kito sprendimo nematau


trumpa ir ajsku!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gidra
Gidra
Pradedantysis
o as mana,kad cia reik zmogui paciam sau pasitikejimo iskiepyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 20:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bebrai
bebrai
Naujokas
as manau kad zmogus turi ismokti pasitiketi ir tada nekils pavydo aisku nesakau kad turi nepavydeti,bet tas pavydas turi buti sveikas ir normalus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
pavydas nebutinai kyla is nepasitikejimo kitu ar jo netinkamo elgesio....pavydas kyla is nemylejimo saves....is saves nevertinimo....is baimes,kad partneris ras geresni,nes tu jam esi per prastas....reikia pamilti ir ismokti vertinti save,tuomet ir tokiu dalyku nebus...o jeigu ir liks pavydas,tai,veikiau tik paglostantys savimeile ir leidziantis suprasti,bei pasidziaukti,jog tavo partneris toks nuostabus....yra tik viena beda....ismokus abiems myleti save,galite suprasti,jog nebemylite vienas kito....nsveikas laikimas ir pavydas,tera,kjaip lyga....tai priklausomybe vienas kitam ir neisivaizdavimas saves,kaip atskiros ir individualios asmenybes....tai tikrai tik zlugdo,kiek santykius,tiek ir pacia esybe kiekvieno jusu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Bosiuke
sveiki,ieskau pagalbos,nes jau visai baigiu su protu susipykt.Esu siuo metu uzsieni su vyru,tai pas psichologa nera galimybes nueiti.Padetis tokia,kad esu nesveikai pavydi,o vyras mano toks pat.Tik as tylesne,ramesne,nedaug bendrauju,o su vyrais beveik nekalbu,o vyras atvirksciai vis atsiduria salia moteru kompanijos,vis linksmas ir snekus.As pamaciusi tokia situacija tiesiog uzverdu,atrodo sirdis sprogs,rankos kojos dreba,o pyktis koks pakyla net sunku istvert,ko nors ziauraus nepadarius.Vyras tokiame jo elgesi nieko blogo nemato,bet jei buciau jo vietoj as,tai jis irgi elgtusi taip kaip as dabar.Tai zinau,nes praeity yra buvus tokia situacija.Kaip man isgyventi ir nusiraminti,labai reikia paramos,kas turit tokios patirties,prasau patarkit!!!


Galit toliau vienas kitą ėsti ir kaip už bausmę kelti dar didesnį pavydą vienas kitam.
Bet geriausia susėst pasikalbėt, kas ką ir kodėl neramina, kodėl nėra pasitikėjimo, ar pagrįstas jūsų pavydas. Jeigu ne, kartais geriau pavydą nuslėpti. Nors ir sakoma, kad blogai emocijas laikyti savyje, tačiau jeigu tikrai žinote, kad pavydite nepelnytai, neverta kelti ginčų ir pyktis. Kuo mažiau leisit pavydui save valdyti, tuo mažesnis jis bus.
Tai tiek iš patirties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Uzsienis ne tundra,yra ir cia psichologai.Jei kalbos nemoki,ne problema,paieskok laikrastyje skelbimukuose,rasi ir musiskiu...Taciau manau,kad jie mazai kuom pades.Jei tiek laiko jus kartu ir vis ta pati problema,reiskia visa gyvenmima taip nugyvensite
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
kartais net snekejimas enpadeda, jei zmogus pernelyg kategoriskas. pvz yra tokiu, kurie partnero bendravima su priesinga lytima (malonu bendravima) laiko isdavyste ir didzia nepagarba. ugghhh kaip sito nepakenciu. bet tai ir yra baisi beda tu, kurie taip nori tureti SAVO ir tuo paciu bijo, kad tuoj praras. o gal kas ir rimciau, sunku numanyti. siaip ar taip, su tuo reikia savy tvarkytis, tai mazai ka lemia kito zmogaus elgesys. jei tu pavydi, tai butina pasukti poziuri kiek kitu kampu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.21 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Labai nemalonu kai yra tokiu zmoniu susiburimuose.Jauti i save ismeigta uzmusanti zvilgni,nes su tavimi kalbasi jos vyras-absurdas kazkoks.Tai gal tada niekur neikite,sedekite namie,bendraukite tarpusavyje ir problemu nebus...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.06 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


esweja
esweja
Pradedantysis
Visai nesuprantu kodel tu pavydi ar tau pavydas graužia kad jau tiek pavydi savo vyru kad jisai bendrauja su merginoms o su tavimi ne nu tai paty nesikalbi su juo su ko dar tau reikia kad tas tavo pavydas pasibaigtu tai tu kalbekis su vyru kas tau negerai yra ko jau tiek pavydi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.21 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Bosiuke rašė:

sveiki,ieskau pagalbos.Padetis tokia,kad esu nesveikai pavydi,o vyras mano toks pat.Tik as tylesne,ramesne,nedaug bendrauju,o su vyrais beveik nekalbu,o vyras atvirksciai vis atsiduria salia moteru kompanijos,vis linksmas ir snekus.As pamaciusi tokia situacija tiesiog uzverdu,atrodo sirdis sprogs,rankos kojos dreba,o pyktis koks pakyla net sunku istvert,ko nors ziauraus nepadarius.


pas mane lygiai tokia pat situacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.21 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
mylimukė rašė:

Galit toliau vienas kitą ėsti ir kaip už bausmę kelti dar didesnį pavydą vienas kitam.

Bet geriausia susėst pasikalbėt, kas ką ir kodėl neramina


kai pavydima, tai nera ir negali buti jokio konstruktyvaus dialogo, tenka ziureti, kaip ko nors nenudeti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kai paranoja kamuoja, tai reikia gydytis. Kai toks pavydas, tai yra ženklas, kad reikia plėsti akiratį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.09 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
1 000 000 balų! Reikia sėdėti namuose ir pageidautina, kad visa šeima išsikeltų į vienkiemį, bet turbūt, kai vyras nueis į tvartą, vis tiek į namus neįeis, nes gal buvo su kita.



Clonc rašė:

Labai nemalonu kai yra tokiu zmoniu susiburimuose.Jauti i save ismeigta uzmusanti zvilgni,nes su tavimi kalbasi jos vyras-absurdas kazkoks.Tai gal tada niekur neikite,sedekite namie,bendraukite tarpusavyje ir problemu nebus...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.10 09:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Vėjuota1 rašė:

Kai ... pavydas, tai yra ženklas, kad reikia plėsti akiratį.


gal pirma reiktu subresti, vaikeli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai