Santrauka: Modernatore ateikit
Tema sukurta: 2011.04.17 16:48
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2013.04.16 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wiwia
Wiwia
Didmeistris
Už nieką bausmių nededa. Jei jau uždėjo - vadinasi nusikaltai, nesi nekaltutė. Nubaudė? - kurkis naują panelę. Gal per bausmės laiką su naująja panele nužygiuosi tikrai daug? Jei uždėjo metams, dviems, žiūrėk, po metų gal stovėsi ant podiumo su naujesne panele.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.16 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jinxx
Jinxx
Meistras
Dainorytė rašė:

Modernatore man uždėjo bausme apgaudinėjimas , bet aš nieko nepadariau padėkit o kitaip aš tuoj apsiverksiu


Nuskambėjo kaip grasinimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.16 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darvydas55
Darvydas55
Pradedantysis
man uzdejo bausme metams ir as susikuriau kita panele tada as ten susitaupiau 93 smargdus ir po keliu dienu uzdejo bausme ir ten dabar zaidziu su viena panele 16 lygio daugiau nebekursiu ir as atspejau savo drauges paneles prisijungimo duomenis ir ji to nezino ka man daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.01 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dominykute2001a
dominykute2001a
Naujokas
Sveiki, mano panelei uzdeta bausme "daug paneliu" , bet taip nera Is mano kompiuterio buvo sukurtos dar 2 paneles , bet jos sukurtos draugei ir duktereciai (. Labai gaila, nes turejo daug drabuzeliu ir tikrai sunkiai perejau lygius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.02 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rozarita
Rozarita
Pradedantysis
NataliaDelMar rašė:

man uzdejo bausme metams ir as susikuriau kita panele tada as ten susitaupiau 93 smargdus ir po keliu dienu uzdejo bausme ir ten dabar zaidziu su viena panele 16 lygio daugiau nebekursiu ir as atspejau savo drauges paneles prisijungimo duomenis ir ji to nezino ka man daryt?


Nu tai vadinasi vėl turi antrą paną, ir tau ją užblokuos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.19 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malla
Malla
Naujokas
Tu nubausta iki: 2014-06-24 11:17:00

Priežastis: Malla Data 2014-06-16 23:08 uzuojauta vaikams gimusiems is nuo alkoholio degradavusiu tevu ,kokia drasa kad tai drasiai pripazista elgesys aisku irgi atitinkamas todel neverta pykti ,pasimelskime uz vargsus tokius vaikucius uz nekaltas12 metu mergytes ,
mane nubaude nes sake bloga komentara nukopijavau ir ikeliau , o po to kai ta tasku dejeje man parase kad jos tetis alkoholikas ,nepykau ant jos ,o net su kana is sati rasiausi ir priejom isvada kad gaileti tokiu reikia ! beto tai pirmas kartas ir manau mane nubaude per ilgai !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.01 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rozarita
Rozarita
Pradedantysis
dominykute2001a rašė:

Sveiki, mano panelei uzdeta bausme "daug paneliu" , bet taip nera Is mano kompiuterio buvo sukurtos dar 2 paneles , bet jos sukurtos draugei ir duktereciai (. Labai gaila, nes turejo daug drabuzeliu ir tikrai sunkiai perejau lygius

Taigi nesvarbu kam kuri panelę, vistiek negalima turėti dviejų panelių iš to pačio IP :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.07 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mislingoji
Mislingoji
Pažengęs
ASturejau bausme viena man rasinejo izeidziancias zinutes, uzkniso ilgai neregavau kol galu gale paprasiau kad ta malevka paliktu mane ramybeje ir nubaude, o jai reiskia galima izeidinet.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.08 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Mislingoji rašė:

ASturejau bausme viena man rasinejo izeidziancias zinutes, uzkniso ilgai neregavau kol galu gale paprasiau kad ta malevka paliktu mane ramybeje ir nubaude, o jai reiskia galima izeidinet.



jei spaudėte "Pranešti apie pažeidimą", tai buvo bausta ir ji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.14 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arialė
Arialė
Naujokas
Sabila rašė:

nereikia prisiprasyt tos bausmes, o be to, bausme jauciu kokiam daugiausia menesiui, kadangi bana deda tik tuo metu, jei turi dvi paneles. Pakentesi.

o seip ir pati esu gavusi bausme. uz keiksmazodzius. Nors bausme buvo gal tik valandai, bet as pasimokiau, ir dabar taip nesielgiu.


Pasimokei o mano drauges panelei uzmetė iki 2020m. Ir nerašo priežasties 19 lygis buvo pirkta safyru.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai