Tema sukurta: 2010.03.21 14:02
2010.03.21 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wxy
wxy
Naujokas
Sveiki. Gal kas gali patarti ka nors? Nusipirkau spausdintuva bet negaliu naudotis, nes prijungus ji negaliu nieko atspausdinti. Parsisiunciau spausdintuvo draiveri is interneto, bet pastebejau kad pas mane device menegeryje nera tokio dalyko kaip spausdintuvas, gal kas ismano tuos dalykus ir gal man patarti, kaip galima ispresti sia problema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.21 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
windowsus perinstaliuok! spausdintuvas veikia! beja, kai perinstaliuosi windowsus, nepamiršk įjungt printerio. ir rašyk tik windows xp. nes kitaip niekas neveiks. net kompiuteris!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.21 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Deiwiuzz rašė:

windowsus perinstaliuok! spausdintuvas veikia! beja, kai perinstaliuosi windowsus, nepamiršk įjungt printerio. ir rašyk tik windows xp. nes kitaip niekas neveiks. net kompiuteris!



gal is taves pirko, kad garantuoji? ir kam perinstaliuot windoze, jei kompas nemato spausdintuvo?
gal problemos draiveriuose.
ir siaip, prie normaliu spausdintuvu, diskai buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.21 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Deiwiuzz rašė:

windowsus perinstaliuok! spausdintuvas veikia! beja, kai perinstaliuosi windowsus, nepamiršk įjungt printerio. ir rašyk tik windows xp. nes kitaip niekas neveiks. net kompiuteris!


jo, paskaitykim, ka dar nieko neismanantys zmogeliai parasines.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.21 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
wxy rašė:

Sveiki. Gal kas gali patarti ka nors? Nusipirkau spausdintuva bet negaliu naudotis, nes prijungus ji negaliu nieko atspausdinti. Parsisiunciau spausdintuvo draiveri is interneto, bet pastebejau kad pas mane device menegeryje nera tokio dalyko kaip spausdintuvas, gal kas ismano tuos dalykus ir gal man patarti, kaip galima ispresti sia problema?


paziurek procesuose ar yra toks dalykas kaip "spoolsv.exe". Tai uz spausdintuvo darba atsakingas procesas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.21 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wxy
wxy
Naujokas
Aciu reiks paziurinet spoolsv.exe. Nes windausu perinstaliavimas butu truputi komplikuotas dalykas, pas mane mini lop topas kureme nera jokio cd rom. Tai net ir draiveri siunciausi is interneto nes viskas CD diske.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.22 03:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarthYoDa
DarthYoDa
Meistras
wxy rašė:

Sveiki. Gal kas gali patarti ka nors? Nusipirkau spausdintuva bet negaliu naudotis, nes prijungus ji negaliu nieko atspausdinti. Parsisiunciau spausdintuvo draiveri is interneto, bet pastebejau kad pas mane device menegeryje nera tokio dalyko kaip spausdintuvas, gal kas ismano tuos dalykus ir gal man patarti, kaip galima ispresti sia problema?


O tu i razete ijungei?
Bandyk su plaktuku trinktelt... kaip rusai sako... s malatkom...malatkom...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.08 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cyberdog
Cyberdog
Naujokas
Pirmiausia tai isitikink ar siunti to spauzdintuvo draiverius, pazek ar butent tam OS siutiesiesi, nes jei pas tave vista o siuntiesi xp draiverius tai aisq kad neveiks, Jei tai neveikia tai reinstalink windows ir bedu nebus ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.20 08:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Parsisiunciau spausdintuvo draiveri is interneto, bet pastebejau kad pas mane device menegeryje nera tokio dalyko kaip spausdintuvas,


Device manageryje ir neturi būti spausdintuvo. Visos problemos 98% dėl to kad nesuinstaliavai tinkamo draiverio. Ant spausdintuvo yra parašytas modelio numeris, eini į gamintojo puslapį ir atsisiunti būtent tam modeliui ir tavo naudojamai OS skirtus draiverius. Turėtų padėti
Beje instaliuojant dažniausiai turi būti išjungtas spausdintuvas ir jį reikia įjungti tik tada kai paprašo instaliacijos metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.21 02:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ITushnikas
ITushnikas
Naujokas
prisijunk spausdintuva tvarkingai, vienas laidas USB i kompa, kitas maitinimo i rozete. ir ijunk spausdintuva, jei meto lentele "found nw hardware" vadinasi sujungei gerai ir kompas spausdintuva mato. tada lieka tik tinkamus draiverius susirasti ir instalint. Cia kaip Digitus patare nueik i gamintojo puslapi, o ne is google.lt betkokio pirmo pasitaikiusio mirror siusk.
device manager bus unknow device greiciausei jei neatpazins kas tai per daiktas. suinstalinus draiverius turetu pasirodyt kai jis prijungtas kad yra toks device jei gerai pamenu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.28 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romanaz
romanaz
Naujokas
wxy rašė:

Sveiki. Gal kas gali patarti ka nors? Nusipirkau spausdintuva bet negaliu naudotis, nes prijungus ji negaliu nieko atspausdinti. Parsisiunciau spausdintuvo draiveri is interneto, bet pastebejau kad pas mane device menegeryje nera tokio dalyko kaip spausdintuvas, gal kas ismano tuos dalykus ir gal man patarti, kaip galima ispresti sia problema?


o koks modelis ??? panasu i bloga laida , ar tiesiok kazka darot ne pagal instrukcija =)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.31 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ReMartina
ReMartina
Naujokas
O taip, parašyk koks spausdintuvo modelis, kokie Window'sai, tuoj padėsim surast tvarkykles (drivers).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.31 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dziumis
Dziumis
Naujokas
Mum irgi ta bėda darbe buvo, tai reikėjo pre-čekiui juostą pakeist. Pasižiūrėk ar viskas yra, nieko netrūksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.08 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaze
kaze
Naujokas
spausdintuvas epson xp452 raso,kad skanerio klaida.isjungite maitinima ir vel ijungite.viska dariau-niekas nepadeda.spausdintuvas toliauneveikia.ka daryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai