Tema sukurta: 2013.11.04 13:21
2013.11.04 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


676
676
Pradedantysis
Cia tik man taip neveikia nuo penktadienio (2013.11.01) ar isvis zaidimas jau neketina veikt?! Kaip uzsitrigo prisijungiant objektu krovimas ties 87.1% taip ir neuzkrauna daugiau po siai dienai. :/ Zaidziau visalaika per "Zaisti tiesiai is savo narsykles".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.04 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SenasisAtamanas
SenasisAtamanas
Moderatorius
676 rašė:

Cia tik man taip neveikia nuo penktadienio (2013.11.01) ar isvis zaidimas jau neketina veikt?! Kaip uzsitrigo prisijungiant objektu krovimas ties 87.1% taip ir neuzkrauna daugiau po siai dienai. :/ Zaidziau visalaika per "Zaisti tiesiai is savo narsykles".


Žaidimas veikia puikiai. Pamėginkite išsivalyti savo Unity cache arba naudoti kitą naršyklę. Unity cache išsivalysite nuėję į Profilis->Nustatymai->Ištrinti talpyklą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.07 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kataireiskia
kataireiskia
Naujokas
sw gal man kas galetu padet man po nakties is niekur nieko sugedo zaidimas man pasileidzia acc ir isijunge bet as nematau chato judet ngl matau tik backgruonda ir kas skraido
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.08 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SenasisAtamanas
SenasisAtamanas
Moderatorius
kataireiskia rašė:

sw gal man kas galetu padet man po nakties is niekur nieko sugedo zaidimas man pasileidzia acc ir isijunge bet as nematau chato judet ngl matau tik backgruonda ir kas skraido


Išsivalykite unity3d cache. Tai galite atlikti paspaudęs mygtukus Profilis->Nustatymas->Ištrinti talpyklą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai