Tema sukurta: 2011.03.30 10:32
1 2 Toliau Paskutinis
2011.03.30 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs

Labas visiems. Norėjau jūsų paprašyti, kad padėtumėte man tokį galvosukį išspręsti. Kadangi aš dirbu Vokietijoje, tai aš turiu du tel. nr. [du mobilius] - vienas yra lietuviškas Omnitelio , o į kitas yra su vokiška kortele. Man iš Lietuvos žinutes visada rašo į lietuvišką nr. , o aš visada atrašau iš vokiško. Iš lietuviško bijau ir pradėti rašyti, nes jau pasimokinau. Kol neturėjau vokiškos kortelės , pirmus du mėn, kai pasinaudojau Omnitelio paslaugomis, tai vyras Lietuvoje už du mėn, [ tik už žinutes ir gal tik už porą skambučių ] suplojo virš 700 lt. Tai įsivaizduokite, manęs vos infarktas neištiko, kad dirbi dirbi ir ką uždirbai - atiduodi už tel. sąskaitas. Tai dabar, kad ir kas beskambintų į lietuvišką , aš niekada jo nekeliu, nes bijau vėl nudegti, o be to mano visi šeimos nariai žino, kad turi rašyti žinutes, o jei ne, tai skambinti į vokišką. O jei koks nežinomas nr atakuoja ilgesnį laiką, tai aš parašau žinutę iš vokiško ir paklausiu, kokiu reikalu į tą ir tą nr jis skambino ir viskas būna aišku.
Gerai užteks čia pilstyti iš tuščio į kiaurą, dabar parašysiu apie reikalą.
Jau dvi savaitės, kaip kiekvieną dieną gal po 10 kartų, vis skambina i lietuvišką nr ir kai noriu pažiūrėti, kas skambina, tai visada būna parašyta , kad nr nežinomas [ tai reiškia, kad neparodo jokio nr. ] . Man tik įdomu būtų žinoti iš kokio čia tel gali skambinti, kad nerodo jokio nr.???
Iš anksto dėkoju už pagalbą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Iš bet kokio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
+ Tele2 tinklas, nes kiti tokių galimybių naudotojams nesuteikia. Na, nebent valdžia gali pasidaryt, bet tikrai Bitėj ir Omnitely nebūdavo, kad pasidaryt nematomą nr.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Bet vistiek man neaišku. Jei į mano tel nėra įtraukta to nr, kas skambina, tai tu visad matai tą nr. O čia - dvi savaites kasdien gal po 10 kartų, kai pradeda nuo ankstaus ryto, tai iki vėlaus vakaro, o kai noriu pažiūrėti kas, tai visada būna parašyta < numeris nežinomas>
Bet vistiek, neatsiliepsiu, nes dėl kokios gal kvailos reklamos už atsiliepimą vėl nenoriu ploti pinigų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
tikrai neteks už maksimum minutę pokalbio mokėti 700, todėl aš tikrai atsiliepčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Tina1965 rašė:
Bet vistiek man neaišku. Jei į mano tel nėra įtraukta to nr, kas skambina, tai tu visad matai tą nr. O čia - dvi savaites kasdien gal po 10 kartų, kai pradeda nuo ankstaus ryto, tai iki vėlaus vakaro, o kai noriu pažiūrėti kas, tai visada būna parašyta < numeris nežinomas>
Bet vistiek, neatsiliepsiu, nes dėl kokios gal kvailos reklamos už atsiliepimą vėl nenoriu ploti pinigų.

Pasenusios jūsų, tamsta, žinios. Jeigu pasidaro skambinantysis nematomą numerį, tai yra jis pas jus telefone ar nėra - vis tiek nerodo. Pas nieką nerodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
invazija rašė:

tikrai neteks už maksimum minutę pokalbio mokėti 700, todėl aš tikrai atsiliepčiau.


Nu tai aišku, kad už vieną atsiliepimą nereikės 700 ploti. Bet vienas atsiliepimas .... antras.... trečias... ir jau susidaro nemaža sumelė. O kas daugiau tau , ne iš tavo rato, tau skambina....???? Tik kokie tinklų operatoriai, kurie vis bando įsiūlyti pigesnius planus . Tai va
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Paprastai rodo tinklų operatorių nr, nors vieną kartą ir nerodė... Tik šiaip keista, kad kasdien skambinėja. O gal netyčia ar tyčia tavo nr. kažkur nurodė, todėl ir skambinėja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
operatoriai tai kazin keik yra man ju skambine tai visi is zinomu nr tik jiem perskambint neiseina. o StreetRacer teisingai sako, tik tele2 leidzia sitaip pasidaryt bei telefono galimybes. bet to zinojimas nieko nepadeda. jei labai smalsu telieka atsiliept. velgi bet jei turi koki facebooka, seni pazistami ar ten kazkokie giminaiciai ir taip tave nesunkiai gali rast,o ir siaip kazkoks pazistamas neatakuos gal sitaip tais skambuciais,ras kita buda arba atstos, nes jau cia liguista
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeedleGames
NeedleGames
Pažengęs
Tina1965 rašė:

Bet vistiek man neaišku. Jei į mano tel nėra įtraukta to nr, kas skambina, tai tu visad matai tą nr. O čia - dvi savaites kasdien gal po 10 kartų, kai pradeda nuo ankstaus ryto, tai iki vėlaus vakaro, o kai noriu pažiūrėti kas, tai visada būna parašyta < numeris nežinomas>

Bet vistiek, neatsiliepsiu, nes dėl kokios gal kvailos reklamos už atsiliepimą vėl nenoriu ploti pinigų.


pasidares kad jo nerodytu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Maloni rašė:

Paprastai rodo tinklų operatorių nr, nors vieną kartą ir nerodė... Tik šiaip keista, kad kasdien skambinėja. O gal netyčia ar tyčia tavo nr. kažkur nurodė, todėl ir skambinėja.



Nu tai va, tas ir yra keisčiausia, kad aš neatsiliepinėju, bet vistiek atakuoja tie skambučiai. Jau šiandien 3 kartus skambino tas nežinomas numeris. Sakyčiau, kad aš atsiliepiu, tai tada kažkas tai specialiai ant nervų groja, bet dabar ...????? A.... tuščia jo. Iš jūsų pasakymų dabar žinau, kad kiekvienas, nesvarbu kokiame tinkle būtų, gali pasidaryti, kad tel. nr. būtų nematomas.
Tegul skambinėja , bet aš vistiek neatsiliepsiu . Tik įdomu, kada liausis tie skambučiai, nes čia jau gaunasi, kaip tam siaubo filme " Skambutis ".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
o gal tiek skambinėja, nes tai žmogus, kuriam labai svarbu susisiekti?
o realiai.. man kartą buvo, kad skambino, nr nerodė, o pasirodo, kad draugė, kuri net nežinojo, kad jos nr nerodo, paskui pasitaisė nustatymus.. taip pat būdavo, kad kolegė iš darbinio telefono skambindavo, o numerio niekada nerodydavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantana
Mantana
Naujokas
Aš tikrai atsiliepčiau, geriau žinojimas vietoj spėliojimo. Man yra buvę, kelioms dienoms išvažiavau pamiršusi telefoną, per tą laiką palaidojo gerą pažįstamą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Bet aš manau, kad jei kas iš pažįstamų skambintų ir neprisiskambintų kelias savaites, tai susisiektų su mano namiškiais ir paklaustų, kame čia reikalas ir tie pasakytų, kad aš niekada nekeliu lietuviško tel ragelio. Tai va.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Arba parašytų sms.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
o aš vis tiek nesuprantu, kam daryti problemą.. na, kartą atsiliepi, per kelias sekundes išsiaiškini kas ir dėl ko skambina, o paskui galima ir toliau ignoruoti, jei skambučiai nesiliautų.. arba gal skambins jau į kitą nr
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Maloni rašė:

Arba parašytų sms.


Nu ir aš taip manau, kad jei jau mirtinas reikalas, tai juk mato, kad tel . neatjungtas - tai parašytų sms. O čia... nu trūksta žodžių Šiandien iki pietų jau sulaukiau 4 skambučius. Įdomu, kada jie liausis...????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O gal tau tokia pat problema, kaip ir šiam vaikinui: Skambučiai

Jam paaiškėjo, kad niekas neskambino, o jis kažką telefone buvo prispaudęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Tu manai, kad taip gali būti ????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.30 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nežinau, bet visas galimybes reikia apsvarstyti.

Kažkada tėte buvo prisispaudęs, kad jam skambinant visą laiką užimtą girdėdavosi, o jis skambučių negirdėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai