Tema sukurta: 2019.02.08 12:35
1 2 3 Toliau Paskutinis
2019.02.08 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Sveiki man yra 21 metai ir niekaip nesiseka susirasti merginos visas pažinčių svetaines išbandęs ieškau merginos jau apie 4 metus ištikro keistai jaučiuosi tokiu metu neturejas išvis merginos as nekaip nesuprantu kodėl merginos taip žiauriai elgiasi žaidžia su kito žmogaus jausmais. susitinki trys dienas is eilės viskas ok būna gauni bučkiu apkabinimu ir pns uz rankos paime vaikščiojom susikabinę sako patinki ir panašiai kiti manęs nedomina būsi mano po kiek laiko parašai gauni naujiena pastebėjau pats kad kažkas ne taip čia yra sakau jai kas atsitiko gali paaiškinti man ? tą sako nieko... sakau neatrodo poto pasakau berna susiradai ? ta like užmetė kiek supratau taip... sako ble sakau aš su juo pažįstami daug laiko nes ji pažįstu dachuja laiko turim daug bendra ir pns nu zdz nesigilinu. sakau aš jai o tu žinai kaip aš dabar jaučiuosi kaip taip pasielgei su manim negavau jokio atsakymo uždėjo bloką man jinai ir tada po tokio jos žiauraus atsakymo dingsta visa nuotaiką liūdesys apima didziulis.. sakau jai aš sakei nebus jokių kitų tik aš būsiu jos ta sako aj zdz ate tai pagalvoju būčiau žinojęs kad tokia yra nebučiau išvis su ja išvis susitikęs tas trys dienas iš eilės.... kas per nesąmonė kodėl jos taip elgiasi? o kaip zmogus po jos tokiu žodžiu jaučiasi jai px vienodai yra visiškai o kaip paklausi kodėl taip pasielgei ikala tau bloką nes neturi žodžiu ka atsakyti i tai būni nustebęs tada ir tada sunku būna per tokias pasitikėti merginomis nes galvoji kad vėl taip nenutiktų o kaip buvau sakes aš jai sakei man kad aš tau patinku ir pns bet ten pasirodo buvo melas ta pasako ate viskas be tikslaus atsakymo kad žmogus jaučiasi nekazkaip po jos tokio atsakymo visiškai čia px yra dar bandžiau su ja susisiekti gauti tikslų atsakymo kodėl taip pasielge jinai su manim bet taip ir nepavyko iš jos išpešti atsakymo kodel taip su manimi jinai padarė ta sako man kas tau darosi nebelysk i mano gyvenima turiu bx ir vsio atsok nebesivargink ir blokas parėjo vėl ir dabar po tokiu žiauriu įvykių sunkų yra atsigauti nesitikejau šito iš jos kad taip pasielgs su manimi jinai....... Vis man pasitaiko ne tokios merginos pastebėjau kurios žaidžia su manimi dažniausiai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Poto gaunu atsakymą is jos buvusio kad ji eidavo per kitus bernus sakė džiaugtis kad nieko nesigavo man pati pasitraukė nes būčiau kentėjau labai nuo jos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Karoče, jei trečią pasimatymą nedavė - neklibink tokios daugiau
Ko čia taip įsijausti, kad triskart susitikot, nieko nesigavo - na ir kas? Čia ką, įsimylėt spėjai?

Tarp kitko, su berašte irgi neprasidėčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Nu bet žiauriai elgiasi sakyčiau merginos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Baisiai čia... Pats esu panašiai elgęsis, ir ne sykį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Bet kodėl jos taip daro?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Pasiūlos perteklius, ne kitaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Marius710 rašė:

Nu bet žiauriai elgiasi sakyčiau merginos..


isties. jautresni zmones net nusizudo. bet gal cia nera tau viskas taip rimtai, jei dar kazkoks juokas ima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Dar r ne tokiu sutiksi. Yra tokia garsi legendine daina - This is the mens world. Nors taip deja nera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Dabar teks būti atsargesniam po tokiu dalyku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Tikėkimės neteks tokios sutikti, bet ko nebūna, tarkim pabendrautum pusmetį ir pareikštų "nieko tau nežadėjau, tai ate, neskambink daugiau"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Būčiau žinojas kad ji taip pasielgs su manimi nebūčiau net susitikęs ;D tik patirties į gavau biski gavau paliesti pana ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Kitą sykį būsi atidesnis, neįsijausk per daug anksčiau laiko - o susitikt juk galima, gerai šaibų daug neišgręžtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Va kas būna kaip kažko tikėsies ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Tik nesuprantu kam ji išvis sakė busiu jos ir panašiai kiti nedomina ;D bučiavo apsikabino glaudėsi prie manęs už rankos paime vaikščiojom susikabinę liete mane xd
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Smagu gi. Kodėl ne? Nors pasitaiko, taip kitą berną erzina, kad labiau susirūpintų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius710
Marius710
Pradedantysis
Labai smagu kaip pažaidzia su tavimi ir numeta lauk sako tada kita turiu kuri senai pažįstu. linksma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.09 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Turėjau minty jos pusę, papramogavo, kol nusibodo ir baigta. Na... visai jaunų panų tokių yra, pačios nežino, ko nori, mano, kad bernus erzinti yra koks tai pasiekimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.11 06:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Suprask, dabar merginu nera, dabar tik durnes liko. Todel geriausia jau eiti pas plastakes, bent neknis proto. Plastakes bent tiek ego neturi kaip parastos panos, nes tos irgi plastakes, tik ego neleidzia to pripazinti, todel jos dar bjauriau elgiasi, o pavadines tokia po to esi blogas, sudzius ir visoks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.11 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nesu sutikęs nė vienos durnės ar bjauriai besielgiančios. Ko gero, ne ten ieškau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai