Tema sukurta: 2015.08.21 12:35
2015.08.21 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
Sveiki visi, naudoju nokia lumia 800 išmanųjį telefoną, žinau , kad windows phone turbūt ne pati geriausia sistema, bet taip jau yra, ir, dabar persikeliu į kitą miestą gyventi ir man labai pravartu būtų navigacija su walking režimu, bet deja niekaip nerandu atitinkamos programėles tam, kurios yra, bet pabandžius siųsti neleidžia, nes rašo, kad neatitinka mano telefono modeliui, bet, susižinojau, kad nokia maps egzistuoja tokia funkcija, ir nusistačiau tą walking funkciją ir .t.t bet problema tame, kad vis tiek neveikia, rodo tik kordinates ale kur ten sukti ir t.t. bet kad veiktų ir šnekėtų judant su manim taip nėra, nors youtubei žiūrėjau filmukų ir ten mačiau rodo, nelabai suprantu kas negerai, man pasirinkus ten tarkim kitą tašką kur noriu patekti ir pasirenku directions , suvedu adresa ir net nerodo ten start navigation (nors youtube filmuke mačiau ten pasirinkus lygiai taip pat kaip aš išmeta start navigation) tai kame problema? (idedu linką nuotraukos kaip man išmeta) gal kas žinote kas negerai, bandau ir settings žiūrėti ir kitus mygtukus ten spausti, bet niekas nesikeičia..tai gal žinote kas negerai arba tada gal žinote kokia kita programele kuri veiktu ir būtų walking režimas..? ačiū labai.. va nuotraukos nuoroda: http://www.part.lt/img/4014797ec46f3db0c6a7e391b331003d340.JPG
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Nu tai čia ir yra įjungta pati tikroji navigacija (vadinamoji legenda), surašo gatves ir kur reikės pasukti. Dar ir balsu gali pasakyti. Kaip įsijungti žemėlapį, pasigrabaliok Settinguose, turėtų būti nustatymas. Kadangi su Nokia nebedraugauju jau seniai, tai žiūrėk pati arba klausk ko nors, kas dar naudoja.

P.S. Yra geresnių navigacijų pėstukams ir dviratistams su išmaniaisiais. Pasižiūrėk per Google Play: OSM, OsmAnd, Here ir t.t., dar "išmes" pasirinkti daugybę kitų neblogų nemokamų navigacijų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
Blussa rašė:

Nu tai čia ir yra įjungta pati tikroji navigacija (vadinamoji legenda), surašo gatves ir kur reikės pasukti. Dar ir balsu gali pasakyti. Kaip įsijungti žemėlapį, pasigrabaliok Settinguose, turėtų būti nustatymas. Kadangi su Nokia nebedraugauju jau seniai, tai žiūrėk pati arba klausk ko nors, kas dar naudoja.



P.S. Yra geresnių navigacijų pėstukams ir dviratistams su išmaniaisiais. Pasižiūrėk per Google Play: OSM, OsmAnd, Here ir t.t., dar "išmes" pasirinkti daugybę kitų neblogų nemokamų navigacijų.


Bet kad nešneka.. ir net nejuda ten rodykle niekas kaip aš einu, tai koks dar rodymas jeigu tik žemelapi rodo iš viršaus.. o iš google play tai netinka nes ten android dažniausiai būna o pas mane windows phone sistema..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
1. Ar pas Tave OS atnaujinta į windows 7.8 ?
2. Ar įdiegta ŠITA navigacijos programos versija ? (ji vadinasi HERE Drive)
Jei ne, tada atsinaujink operacinę į W7.8 o tada junkis į windows store ir parsisiuntusi įsidiek nemokamą HERE Drive navigacijos programą. Joje nurodysi kokių šalių žemėlapius ir kokį navigacijos vadovo balsą nori įsidiegti. Toliau ji viską pati parsiųs ir įdiegs.
Prašom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
meskiuukas rašė:

1. Ar pas Tave OS atnaujinta į windows 7.8 ?

2. Ar įdiegta ŠITA navigacijos programos versija ? (ji vadinasi HERE Drive)

Jei ne, tada atsinaujink operacinę į W7.8 o tada junkis į windows store ir parsisiuntusi įsidiek nemokamą HERE Drive navigacijos programą. Joje nurodysi kokių šalių žemėlapius ir kokį navigacijos vadovo balsą nori įsidiegti. Toliau ji viską pati parsiųs ir įdiegs.

Prašom.


O ta OS kaip atnaujinti į windows 7,8? gal galetum paaiškinti? man rašo nustatymose telefone kad nėra atnaujinumų dabar prieinamų.. ačiū
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Winslet rašė:
meskiuukas rašė:
1. Ar pas Tave OS atnaujinta į windows 7.8 ?
2. Ar įdiegta ŠITA navigacijos programos versija ? (ji vadinasi HERE Drive)
Jei ne, tada atsinaujink operacinę į W7.8 o tada junkis į windows store ir parsisiuntusi įsidiek nemokamą HERE Drive navigacijos programą. Joje nurodysi kokių šalių žemėlapius ir kokį navigacijos vadovo balsą nori įsidiegti. Toliau ji viską pati parsiųs ir įdiegs.
Prašom.

O ta OS kaip atnaujinti į windows 7,8? man rašo nustatymose telefone kad nėra atnaujinumų dabar prieinamų.. ačiū

Kelias : "parametrai">"apie">"daugiau informacijos" (LT)
"settings">"about">"more info"(EN).
Taip sužinosi kokia OS versija pas Tave įdiegta. Jei parodys, kad 7.8 -reiškiasi naujinti jau nereikia. Tada tik lieka jungtis į windows store ir parsisiųsti HERE Drive.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
meskiuukas rašė:

Winslet rašė:

meskiuukas rašė:

1. Ar pas Tave OS atnaujinta į windows 7.8 ?

2. Ar įdiegta ŠITA navigacijos programos versija ? (ji vadinasi HERE Drive)

Jei ne, tada atsinaujink operacinę į W7.8 o tada junkis į windows store ir parsisiuntusi įsidiek nemokamą HERE Drive navigacijos programą. Joje nurodysi kokių šalių žemėlapius ir kokį navigacijos vadovo balsą nori įsidiegti. Toliau ji viską pati parsiųs ir įdiegs.

Prašom.


O ta OS kaip atnaujinti į windows 7,8? man rašo nustatymose telefone kad nėra atnaujinumų dabar prieinamų.. ačiū


Kelias : "parametrai">"apie">"daugiau informacijos" (LT)

"settings">"about">"more info"(EN).

Taip sužinosi kokia OS versija pas Tave įdiegta. Jei parodys, kad 7.8 -reiškiasi naujinti jau nereikia. Tada tik lieka jungtis į windows store ir parsisiųsti HERE Drive.


Jo, rašo, kad windows phone, bet per marketplace ar kitur neleidžia parsisiųst HERE drive, ale mano mob available..;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.21 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
Per windows store išvis irgi neleidžia parsisiųst..;D Per windows store siunčiant išmeta lentele: Marketplace error, we're sorry, but we can't complete your request right now, try lauching again. If the problem continues, check back in a little while, or try restarting your phone, error code: 805a0194... bet bandžius vėliau ar restartavus mob tas pats gaunasi ir vėliau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai