Tema sukurta: 2010.08.19 21:25
Pirmas Atgal 1 2
2010.08.20 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
va šiaip mano didžiausia svajonė irgi aktore būt,bet norėčiau būt grynai įžymi aktorė holivude. :] kai filmus dievinu žiūrėt,tai juose vaidint išvis,pasaka. :] gal ir gaila,kad labiau vadovaujuos protu,o ne norais.. :]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
O baigus mokyklą stok į aktorystę... Ką čia dar galima patart?


O jeigu mergaitė neturi turtingų tėvelių kurie išlaikys iki 30m. (čia tuo atveju jei aktorės karjera bus nusisekusi)? Ką tada daryti, juk tik baigęs tokią profesiją nepragyvensi iš jos, nebent vėliau tie kurie prasimuš...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
Noreciau pamatyti lietuvaite holivude butu nuostabu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.20 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nokianas
nokianas
Pažengęs
PanelėSvajotoja rašė:

Sveiki visi!

Mano vardas... aii, nesvarbu. Man 14 metų(jei tai ką nors reiškia). Mano svajonė - būti aktorė. Mėgstu vaidinti, tik viena problema - nėra kaip tobulėti. Gyvenu galima sakyt kaime, nėra jokio dramos būrelio ;( Mokykloje yra, bet tik nuo dešimtos ar devintos klasės. Nežinau ką daryti... Nenoriu mesti savo svajonės vien dėl netinkamos aplinkos xD


Na ir kas kad mėgsti vaidinti tam turi turėti įgimtą savybę apsimesti kažkuo kitu. Kaip ir aš gimiau su gera klausa ir dabar per draugus groju klube :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.31 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
PanelėSvajotoja rašė:

Sveiki visi!

Mano vardas... aii, nesvarbu. Man 14 metų(jei tai ką nors reiškia). Mano svajonė - būti aktorė. Mėgstu vaidinti, tik viena problema - nėra kaip tobulėti. Gyvenu galima sakyt kaime, nėra jokio dramos būrelio ;( Mokykloje yra, bet tik nuo dešimtos ar devintos klasės. Nežinau ką daryti... Nenoriu mesti savo svajonės vien dėl netinkamos aplinkos xD


Geriau nenorėk būti aktore. Buvai kada nors teatre? Žiūrovui viskas atrodo labai gražu, tačiau iš vidaus taip nėra. Tai nežmoniškų pastangų ir valios reikalaujantis darbas. O dramos būrelio geriau nelankyti - ten neaiškūs režisieriai vaikus nulipdo iš savo molio. Jeigu esi talentinga, į LMTA per stojamuosius įstosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.31 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaudeamusIgitur
GaudeamusIgitur
Patyręs
Teatras nuostabi vieta,mane yra uzvaldziusi meile jam, savo mieste vaidinu, o ir mano gimnazija yra su sustiprintu teatriniu ugdymu. Pritariu KaMor tai reikalauja nezmonisku pastangu.
Jei tavo mokykloje yra teatro burelis tik nuo viresniu klasiu tai palauk ju o tada vaidink,o paskui kaip jau daug kas minejo stok i LMTA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.07 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parazitka
Parazitka
Meistras
Aistyte15 rašė:

Teatras nuostabi vieta,mane yra uzvaldziusi meile jam, savo mieste vaidinu, o ir mano gimnazija yra su sustiprintu teatriniu ugdymu. Pritariu KaMor tai reikalauja nezmonisku pastangu.

Jei tavo mokykloje yra teatro burelis tik nuo viresniu klasiu tai palauk ju o tada vaidink,o paskui kaip jau daug kas minejo stok i LMTA.


stojant i LMTA neuztenka vien gabumu :D cia tarp kitko...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.07 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
na biski pasigirsiu bet visiek. mes su pussesere(jinai moka gerai rezisuot)kaiji atvaziuoja y elektrenus susigalvomam koki spektakli(su kamera filmuojam) renkam muzika dialogus dedam ir pradedam filmuot ir vaidint(beje paskutinis mano ir jos bendras darbas devyniu minuciu crazy town)(tipo kontabandininku miestelis tik pavadintas linksmuoju)o ji pati kaune su draugais daug ko pridaro pas ja yra trys CSI:LT serijos tik jos slaptos tik man dave paziuret o kitiems ne kas nesifilmavo ir nedejo pastangu y seriala.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.09.07 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
o seip as tau siulau koki nors spektakliuka sukurt ir ji tobulint iki tikrai gero lygio(taip galesi ir savo aktorinius gabumus tobulint)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai