Tema sukurta: 2013.08.03 15:20
1 2 Toliau Paskutinis
2013.08.03 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Sveiki mano vardas yra Airidas esu lietuvis bet kitą savaite važiuoju į anglija gyventi man yra 15 metų kaip ir visi paaugliai aš sportuoju. Mano sportas yra futbolas taigi dabar aprašysiu viska plačiau. Žaidžiu futbola nuo 12 metų rimčiau į šie sporta pradėjau žiūrėti kaip man buvo trylika metų, taigi du metus žaidžiau dar yra man 15 metų aš kasdien einu žaisti futbola į aikštele kelis menesius žaidžiau gatvės futbola viską mokinausi pats varymo technika pagrindiniai mano driblingai yra Ronaldo ir Ronaldinho žiūrų youtube video ir mokinuosi. Mano pliusai yra moku gerai apsivaryti žaidėja ir puikiai taikliai smuguoju į vartų plota šią vasara kasdien dirbau mokinausi žaidžiau futbola su 17-19 metų žmonėm ir sugėbėdavau apsivaryti ir įmušti įvarti taip pat žaidžiau net geriau , dabar po savaitės gyvensiu anglijoje norėčiau paklausti žmonių ar man kas nors išeis nes aš labai daug dirbu beveik kasdien mokinuosi žaidžiu bet norėčiau kad mane anglijoje pamatytu kas nors gal žinot kaip taip padaryti? Aš tikrai sieksiu savo svajonės ir dirbsiu daug ir dabar dirbu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Jeigu tau patinka futbolas, UK yra būtent ta šalis, kur tu nori papult. Ten visi žaidžia futbolą ir jų močiutės irgi. Eini i artimiausia vietinį stadioną ir ieskaisi su kuo pazaist. Problemu neturėtų kilt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Monarchas rašė:

Jeigu tau patinka futbolas, UK yra būtent ta šalis, kur tu nori papult. Ten visi žaidžia futbolą ir jų močiutės irgi. Eini i artimiausia vietinį stadioną ir ieskaisi su kuo pazaist. Problemu neturėtų kilt...


Ačiū aš į anglija po savaites išvažiuojų gyventi ir tikrai žaisiu bet ačiū :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Paprasciau buti tau negali-kiekviena anglijos mokykla turi futbolo burelius,ten pastoviai uzsuka jieskantys jaunuoliu treneriai-turiu uomeni gabesniu jaunuoliu kurie gali zaist uz miesto jaunuciu komanda-o jau i tas varzybas buna uzeina klubu treneriai ir jieskosi sau futbolininku ateiciai...Jai tu gabus futbolui,niekur nebus lengviau nei Anglijoi...Taciau nepamirsk,kad futbolo lygis cia nerealiai ausktas-jai Lietuvoi gerai zaidi,tai dar nefaktas kad Anglijoi nebusi blogiausias zaidejas is viso didelio burio vaiku,lankanciu futbola...Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Ačiū tau aš žinau kad už mokyklas atstovauja futbolo komanda, aš tikrai labai noriu patekti ir tikrai labai daug dirbu bet žinoma anglija yra futbolo šalis bet ačiū už palinkėjima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Ai dar norėjau paklausti o tai kaip anglijoje vyksta kūno kultūra ir pvž žaidžiam futbola ir mane kūno kultūros treneris pastebės kad aš neblogai žaidžiu tai pirmas žingsnis bus koks jo ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agentas69
Agentas69
Pradedantysis
Nezinau,kaip anglijoj, bet prancuzijoj teko matyt, kaip vietiniam kempinge baliavojanti chebra zaide futbola. Nuuu ka galiu pasakyti, lietuvos rinktine galetu jiems tik kamuolius padavineti. Jei salyje aukstas futbolo lygis, tai manau daugybe zmoniu pakankamai gerai zaidzia futbola savo malonumui po darbo, kai lietuvoje svajoja is futbolo pragventi .
Anglijoj turbut taip pat yra visos galimybes zaisti futbola, bet kad is to pragyventi , tavo vietoj vilciu daug nedeciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Nu ką žinau kiekvienas žmogus jeigu daug dirba tikrai tas darbas atsipirks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Ir šiaip aš buvau pradėjas lankyti futbola bet pamačiau kad tenai niekas nieko nemokina, taigi pats pradėjau dirbti kasdien po 6 valandas ir taip kasdien, kaip manes kas nors klausia ar as lankiau futbola atsakau ne o jie netiki sako meluoji, as viska pats ismokau dirbau mokinausi ir toliau dirbu,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Tu geriau normaliai sakinius dėliot išmoktum....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
NobodyCares rašė:

Tu geriau normaliai sakinius dėliot išmoktum....


cia ne apie sakinius mes susirinkom kalbetis, bet aciu uz pastaba nepastebejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agentas69
Agentas69
Pradedantysis
AireW rašė:

Nu ką žinau kiekvienas žmogus jeigu daug dirba tikrai tas darbas atsipirks.


Jei sutinki uz ta daug darbo gauti minimalu atlyginima, tada valio, bet as geriau jau zaisciau savo malonumui, o gyvenimui uzdirbciau kitais budais. Deja, bet ne visi geri zaidejai tampa profesionalais, kaip ir ne visi profesionalai gerais zaidejais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 16:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Tikra tiesa sakai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Jei labai nori tai ir siek, ankščiau ar vėliau turėtų pasisekt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Va man tokie zmones patinka, aciu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Ir dar pvž kaip žaidžiau lietuvoje kaune - buvau atvykes tik vienai savaitei tai žaidžiau tenai paaugliais tai kas yra man keista kad pvž padarai kokią klaida ar dar ką nors tai iš kart pradėda stumti ant taves ir panašiai, o vą pvž kaip buvau Ispanijoje žaidžiau tai padarai kokią nors klaida tai pasako "Nieko viskas gerai visi juk daro klaidų" ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.04 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
AireW rašė:man keista kad pvž padarai kokią klaida ar dar ką nors tai iš kart pradėda stumti ant taves ir panašiai, o vą pvž kaip buvau Ispanijoje žaidžiau tai padarai kokią nors klaida tai pasako "Nieko viskas gerai visi juk daro klaidų" ...


Užtat visai nekeista, kad Lietuvoje nėra normalios tautos, o pasidarė kažkoks runkelynas. Tik runkeliai, zekiai ir bepročiai gali stumti ant kito už nepiktybinį suklydimą, vietoje to, kad patartų ar pagelbėtų kaip kitą kartą nesuklysti.

O dėl tavo noro GB pabandyti šį tą pasiekti tai sveikinu, nes jei nebandysi, tai ir neturėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.04 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
AireW rašė:

Ai dar norėjau paklausti o tai kaip anglijoje vyksta kūno kultūra ir pvž žaidžiam futbola ir mane kūno kultūros treneris pastebės kad aš neblogai žaidžiu tai pirmas žingsnis bus koks jo ?


Seip pagal Ideja-abglijoi per kuno kultura,tu isbandysi visu sportu-nuo teniso iki vandens svidinio,O treneris tikriausia nieko tau nepatarines...Cia jau turetum pats sakyti treneriui og tau patinka futbolas ir nori zaisti...I uzsiemimus gali ateiti visi norintys...O jai busi geras zaidejas,tai ir atstovausi mokyklai...Saunuolis,kad sieki-taciau bus labai sunku,statistika negailestinga ypac cia Anglijoi-is keliu tukstanciu to siekianciu vaiku vienas isimusa i profesonalus,na gal dar keli i kokios trecios lygos zaidejus...Bet tu Lietuvis,jai tikrai noresi-tai pasieksi...Sekmes!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.05 09:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Blussa rašė:

AireW rašė:man keista kad pvž padarai kokią klaida ar dar ką nors tai iš kart pradėda stumti ant taves ir panašiai, o vą pvž kaip buvau Ispanijoje žaidžiau tai padarai kokią nors klaida tai pasako "Nieko viskas gerai visi juk daro klaidų" ...




Užtat visai nekeista, kad Lietuvoje nėra normalios tautos, o pasidarė kažkoks runkelynas. Tik runkeliai, zekiai ir bepročiai gali stumti ant kito už nepiktybinį suklydimą, vietoje to, kad patartų ar pagelbėtų kaip kitą kartą nesuklysti.



O dėl tavo noro GB pabandyti šį tą pasiekti tai sveikinu, nes jei nebandysi, tai ir neturėsi.


Ačiū :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.05 09:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Tomazzzz rašė:

AireW rašė:



Ai dar norėjau paklausti o tai kaip anglijoje vyksta kūno kultūra ir pvž žaidžiam futbola ir mane kūno kultūros treneris pastebės kad aš neblogai žaidžiu tai pirmas žingsnis bus koks jo ?




Seip pagal Ideja-abglijoi per kuno kultura,tu isbandysi visu sportu-nuo teniso iki vandens svidinio,O treneris tikriausia nieko tau nepatarines...Cia jau turetum pats sakyti treneriui og tau patinka futbolas ir nori zaisti...I uzsiemimus gali ateiti visi norintys...O jai busi geras zaidejas,tai ir atstovausi mokyklai...Saunuolis,kad sieki-taciau bus labai sunku,statistika negailestinga ypac cia Anglijoi-is keliu tukstanciu to siekianciu vaiku vienas isimusa i profesonalus,na gal dar keli i kokios trecios lygos zaidejus...Bet tu Lietuvis,jai tikrai noresi-tai pasieksi...Sekmes!


Ačiū vis dar lietuvoje yra žmonių kurie palaiko kitas vieną Ačiū jums :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai