Tema sukurta: 2016.02.28 13:53
2016.02.28 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


reda3
reda3
Naujokas

Ar keliavote, važiavote kas nors Norvegijoje Atlanto keliu?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.02 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ingridukas3
ingridukas3
Naujokas

Aš esu va-iavusi tuo keliu, vienas mano įspūdingiausių kelių. Tobulas vaizdas, gniaužiantis kvapą Norvegijos Atlanto kelias, jis jungia salas, jei turite galimybė butinai važiuokite pasigrožėti vaizdu.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.24 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
reda3 rašė:Ar keliavote, važiavote kas nors Norvegijoje Atlanto keliu?</p>


Važiavau, nus ir kas iš to? Ir dar važiuosiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.25 18:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Ir kas cia do briedas - Atlanto kelias?
zinau 134, zinau 16, 39 ir daug kitu, nu bet Atlanto - pirma kart girdziu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.26 01:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Titanasxx rašė:Ir kas cia do briedas - Atlanto kelias?zinau 134, zinau 16, 39 ir daug kitu, nu bet Atlanto - pirma kart girdziu.

Pats tu briedas Analogija su vokiečių-austrų ar italų alpenštrasėmis, kur ar už dyką, ar už pinigus savo mocus ir autukus pjūklina vaizdų ir nuotykių ištroškę turistai. Skirtumas toks, kad tas vadinamasis Atlanto kelias ne kalnuose, o kaip ir priklauso pas norgius - tarp salų ir fjordų pastatytas, o per gerą audrą per jį net vandenyno bangos prasiverčia ir kokį Yarį ar Micrą gali gerai apdaužyti į aptvarus. Kadangi tai trumpiausias susisiekimas tarp Alesundo ir Kristiansundo, tai ten eina ir furos ir turistai, bet kažkurioj vietoj, berods, yra bompengeris.
Pasiguglink, pvz, "Dangerous Norway's Atlantic Ocean Road", gausi vaizdų, važiuoti nebereiks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.26 07:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Paguglinau. Nieko blatno, kelias vaikams.
Vat paieskok Troliu kelio, vat ten rimtesnis reikalas
Alesunde ne syki buvau. i laivu statyklas siltinimo vata vezam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.29 03:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Buvau ir ant to Trolių kelio, jeigu eina kalba apie tą su 11 kėrių (ar kažkiek ten - nebeatsimenu) kur vingiais vingiais pakyli, paskui nusileidi prie fjordo, vėl pakyli į vadinamą Erelių kelią ir taip iki pat Geirangerio. Kaip sykis pasitaikė toks rūkelis su šlapdriba, tai reikėjo atsargiai birbint ir dar siauroj vietoj su vokiečiu turistu prasilenkt, katras niekaip nesuprato, kad kylantiems į kalną reikėtų duoti kelią. Teko vargintis, kol prasilenkėm.
Šiaip, nuo viršaus, ten kur tokia užtvanka yra, vaizdas turėtų būti labai įspūdingas, bet kai man oras pasitaikė šūdinas, tai nieko ypatingo negaliu pasakyt. Man Tirolio alpenštrasės labiau prie dūšios, ten orai pastoviai geri ir kava kalnų užeigose be priekaištų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai