Tema sukurta: 2015.04.11 09:40
2015.04.11 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linasius
linasius
Pradedantysis
labas noreciau suzinoti uz ka buvau nubaustas net iki 2042 metu!nebuvau prisijunges gal koki 2 menesiu o kai pabandziau neleido,as investaves pinigeliu ten ir but gaila juos prarasti,laukiu ats.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.13 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JustRuta
JustRuta
Pažengęs
linasius rašė:

labas noreciau suzinoti uz ka buvau nubaustas net iki 2042 metu!nebuvau prisijunges gal koki 2 menesiu o kai pabandziau neleido,as investaves pinigeliu ten ir but gaila juos prarasti,laukiu ats.


visu pirma reikia parasyti vekejo varda(negalim pasakyti uz ka jeigu vardo tikslaus nezinom, bei serverio) o visu antra nubaustas kokia bausme...yra tylos bausme, bausme kaleime ar tiesiog neleidzia prisijungti i zaidima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.19 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SenasisAtamanas
SenasisAtamanas
Moderatorius
linasius rašė:

labas noreciau suzinoti uz ka buvau nubaustas net iki 2042 metu!nebuvau prisijunges gal koki 2 menesiu o kai pabandziau neleido,as investaves pinigeliu ten ir but gaila juos prarasti,laukiu ats.


Neturint jokių duomenų yra labai sunku spręsti bei kažką komentuoti. Būtų geriausiai jeigu parašytumėte į fragoria@draugas.lt nurodydami daugiau duomenų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai