Santrauka: Gal kas galetu padeti?Patarti kaip rasyti knyga?
Tema sukurta: 2014.02.18 10:59
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2014.02.18 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Sveiki,turiu daug laisvo laiko,ir labai noreciau parasyti knyga.Daug skaitau,gerai sekasi mokykloje rasinelius rasyti.Tai atejo mintis parasyti ir isleisti kokia knyga.Gal kas rasote knygas?Nuo ko man pradeti?Zinau kad ne viskas cia taip paprasta.Lauksiu patarimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Nu eik į Word ir kurk kažkada ir aš kuriau bet nieko gero. O jūs su klase nekurėt knygos? Mes tai kūrėm ir žinom kaip kurti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


9specor
9specor
Patyręs
Aira2, mes labai panašios- abi mėgstam gyvūnus, skaityti, ir aš rašau knygą

Na pradžiai reikia įkvėpimo, sugalvok, apie ką rašysi. Pasiskaityk kitų knygų, pažiūrėk gerų minčių...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Emunela rašė:

Nu eik į Word ir kurk kažkada ir aš kuriau bet nieko gero. O jūs su klase nekurėt knygos? Mes tai kūrėm ir žinom kaip kurti.


Nu ne,su klase nekuriam.Be to as einu i ketvirta klase.Kiti klasiokai nesidomi tokiais knygu kurimais.As tai domiuosi,esu uz gyvunu teises,siekiu kad maziau butu ziaurumo su gyvunais,o klasei tai neidomu.Bernams tai tik kompu ziadimai ir kt.Mergaitems dar kt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hacio
Hacio
Pradedantysis
Dienorasti rasyk. Uzaugusi galesi kaip knyga spausdinti . Nemazai tokiu rasytoju zinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Noreciau parasyti knyga apie mergaite ir suni.Ju nuotykius.Tik neisivaizduoju nuo ko pradeti.Ar sunku rasyti knyga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
as esu parasiusi daug knygu ir dar dabar rasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Kaip sekasi?Ar sunku rasyti?Apie ka rasai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
As irgi vaikystei galvojau is medzio issidrosti LEGO kaladeles,nes tevukai nenupirko.Gerai kad tai liko tik ideja Su knyga gal ir ankstoka,bet dienorastis butu puiki pradzia.Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.18 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Aciu.Bet kazkaip jau norisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 02:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Aira2 rašė:

Sveiki,turiu daug laisvo laiko,ir labai noreciau parasyti knyga.Daug skaitau,gerai sekasi mokykloje rasinelius rasyti.Tai atejo mintis parasyti ir isleisti kokia knyga.Gal kas rasote knygas?Nuo ko man pradeti?Zinau kad ne viskas cia taip paprasta.Lauksiu patarimu

Gali imt ir rašyt kad ir į sasvinį ar į notepadą. Ir duot keliems žmonėms paskui perskaityt ir daugiau į tuos kreipt dėmesį, kurie nebus girėjai. Jei patiks visiems, tada gali į internetą patalpint, bet čia pavojinga yra, kad paskui sunku būti nuolankiam žmogui ir kukliam, kai jis įžymus tampa ir reikia būti kukliai, o kuklus netas turbūt, kas rašo daug knygų, reikia būti tada labai tikrai, kad tavo knyga pakels žmones. Todėl pavojingas dalykas, manau, tas rašymas knygų, paskui galės nesuprasti, tai pradės liūdinti, nereikia vesti žmonių, tu tiesiog gali savo džiaugsmu pasidalinti grožėjimuosi, bet nemokymu, ne aprašymu kokių nors konfliktų. :)
Laimės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Knygą rašyti reikia tada, kai turi ką pasakyti, o ne šiaip sau sugalvoti, kad nori rašyti ir rašysi. Jeigu neturi ką veikti, užsiimk kokiu sportu, lankyk būrelį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pumpuriukass
pumpuriukass
Pažengęs
Daug žmonių, mano nuomone, pirma kažką gero parašo, o tik paskui svajoja išleisti tas rašliavas kaip knygą, beto knygos leidimas kainuoja, knygą reikia parašyti tokią kuri bent atsipirktų ir pan, bet tu dar tik ketvirtokė, geriau jei turi minčių jas pirmiausia šiaip susirašyk į kokį sąsiuvinį ar kompiuteryje. Knygos rašymui reikia įkvėpimo, reikia minčių gerų, nelb užtenka vien svajonės parašyti knygą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
as rasaiu tokias kaip pasakas kaip istorijs esu parasiusi:blizgute,nuostbiausia plastake,paslaptingoji feja sirena,geliu jega.dabar rasau geliu jega 2.stebuklingos geles beieskant.ketinu rasyti sapnu pasaulis ir vaisiu ninzde
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


draugaslt
draugaslt
Naujokas
Pirmas žingsnis būtų parašyti santraupą, ar tiesiog tai ką galvoji ir sudėlioti į vieną trumpą istoriją. Paskui plėsti ir įtraukti kitus personažus. Bent jau man taip sekasi rašyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chaamal
Chaamal
Patyręs
as irgi taip darau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
kibiras rašė:

Aira2 rašė:



Sveiki,turiu daug laisvo laiko,ir labai noreciau parasyti knyga.Daug skaitau,gerai sekasi mokykloje rasinelius rasyti.Tai atejo mintis parasyti ir isleisti kokia knyga.Gal kas rasote knygas?Nuo ko man pradeti?Zinau kad ne viskas cia taip paprasta.Lauksiu patarimu


Gali imt ir rašyt kad ir į sasvinį ar į notepadą. Ir duot keliems žmonėms paskui perskaityt ir daugiau į tuos kreipt dėmesį, kurie nebus girėjai. Jei patiks visiems, tada gali į internetą patalpint, bet čia pavojinga yra, kad paskui sunku būti nuolankiam žmogui ir kukliam, kai jis įžymus tampa ir reikia būti kukliai, o kuklus netas turbūt, kas rašo daug knygų, reikia būti tada labai tikrai, kad tavo knyga pakels žmones. Todėl pavojingas dalykas, manau, tas rašymas knygų, paskui galės nesuprasti, tai pradės liūdinti, nereikia vesti žmonių, tu tiesiog gali savo džiaugsmu pasidalinti grožėjimuosi, bet nemokymu, ne aprašymu kokių nors konfliktų. :)

Laimės!


Kas cia per....??????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hacio
Hacio
Pradedantysis
Charibdė rašė:

kibiras rašė:



Aira2 rašė:







Sveiki,turiu daug laisvo laiko,ir labai noreciau parasyti knyga.Daug skaitau,gerai sekasi mokykloje rasinelius rasyti.Tai atejo mintis parasyti ir isleisti kokia knyga.Gal kas rasote knygas?Nuo ko man pradeti?Zinau kad ne viskas cia taip paprasta.Lauksiu patarimu




Gali imt ir rašyt kad ir į sasvinį ar į notepadą. Ir duot keliems žmonėms paskui perskaityt ir daugiau į tuos kreipt dėmesį, kurie nebus girėjai. Jei patiks visiems, tada gali į internetą patalpint, bet čia pavojinga yra, kad paskui sunku būti nuolankiam žmogui ir kukliam, kai jis įžymus tampa ir reikia būti kukliai, o kuklus netas turbūt, kas rašo daug knygų, reikia būti tada labai tikrai, kad tavo knyga pakels žmones. Todėl pavojingas dalykas, manau, tas rašymas knygų, paskui galės nesuprasti, tai pradės liūdinti, nereikia vesti žmonių, tu tiesiog gali savo džiaugsmu pasidalinti grožėjimuosi, bet nemokymu, ne aprašymu kokių nors konfliktų. :)



Laimės!




Kas cia per....??????


Mano tokia reakcija i kiekviena jo komentara :D pradejau ju net nebeskaityt. No offence.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Aira2 rašė:

Emunela rašė:

Nu eik į Word ir kurk kažkada ir aš kuriau bet nieko gero. O jūs su klase nekurėt knygos? Mes tai kūrėm ir žinom kaip kurti.


Nu ne,su klase nekuriam.Be to as einu i ketvirta klase.Kiti klasiokai nesidomi tokiais knygu kurimais.As tai domiuosi,esu uz gyvunu teises,siekiu kad maziau butu ziaurumo su gyvunais,o klasei tai neidomu.Bernams tai tik kompu ziadimai ir kt.Mergaitems dar kt.


Gyvūnų teises? Va kaip tik tau tema, gali pradėt rašyt knygą apie tai, kad gyvūnams nereikalingos teisės nes jie neturi pareigų, o teisių be pareigų nebūna :D

Taigi, jei gyvūnai neturi pareigų (turi tik instinktus kuriais vadovaujasi) tai reiškias neturi ir teisių (nes jos jiems net ir nereikalingos dėl instinktais valdomo gyvenimo būdo).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.19 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Pradejau kurti knyga.Rasau apie mergaite ir suniuka.Jau parasiau 4 puslapius.Ne bet toks jausmas kad rasau gal vaikiskai.Sito nezinau .Bet siaip rasyti patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai