Tema sukurta: 2012.03.15 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2012.03.15 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SinGirl
SinGirl
Naujokas
Sveiki,

Rašau čia tikėdamasi sulaukti protingų patarimų kaip geriausia elgtis tokioj situacijoj, ką jūs darytumėt mano vietoj..

Esu studentė, man 21m. Taip nutiko, kad tapau meiluže. Užmezgiau santykius su vaikinu, kuris turi ilgametę draugę, planuoja su ja vestuves vasarą, galvoja apie vaikus bei bendrą ateitį su savo išrinktąja. Taip, šiek tiek juokingai skamba, žinant faktą, kad planuoja vestuves miegodamas su kita. Žinau, kad elgiausi netinkamai, nepaisiau moralės normų, neklausiau sąžinės bei blaivaus proto, tiesiog pasidaviau aistrai.. Žinau, kad išgirsiu, kad esu kalė ir negaliu dėl to pykt. Bet dabar ne apie tai.

Mes beabejo saugojomės, naudojom įvairias apsisaugojimo priemones, derinom jas tarpusavy ir pan. Bet kažkokiu būdu, aš visgi nėščia. Turbūt baudžia mane likimas už nedorą žingsnį. Nenoriu ardyti jo santykių, jis taip pat nenori palikt draugės dėl manęs dėl paprasčiausios aistros, sekso..

Jau turbūt nuspėjot, kad klausimas- gimdyti ar daryti abortą? Kaip elgtumėtės mano vietoj? Iš vienos pusės gyvenimas apsiverstų- studijų stabdymas, aplinkinių spaudimas, vienišos mamos dalia ir pan. Bet iš kitos- vaikas juk nekaltas, kad mamytė būdama nekvaila, bet aistros susukta galva sugebėjo padaryt tokią klaidą..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pistacijus
Pistacijus
Pradedantysis
SinGirl, sakyk, o jeigu išspręsi šią problemą vienokiu ar kitokiu būdu, ar ir toliau tęsi savo pažintį su tuo aistruoliu? Man tiesiog įdomu, ar žmonės bent kartais keičiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Dilema
Abu turite susėsti ir kalbėt. Atsakomybė abiejų.
Abortas - gali būti tai tavo pirmas ir paskutinis pastojimas.
Gimdyti - jei turėsi palaikymą iš artimųjų, tai suderinsi ir studijas ir vaikelio auginimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
http://www.lrytas.lt/-13303563001328252513-moters-laisv%C4%97s-rinktis-gimdyti-ar-ne-kaina.htm Paskaityk čia, labai suprantamai ir protingai parašyta. Aš tik už laisvę, nes kodėl turi viena srėbt tą košę bei ką galėtum duoti nelaukiamam vaikui, kuris dar bus iš anksto pasmerktas augti be tėvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Pistacijus rašė:

SinGirl, sakyk, o jeigu išspręsi šią problemą vienokiu ar kitokiu būdu, ar ir toliau tęsi savo pažintį su tuo aistruoliu? Man tiesiog įdomu, ar žmonės bent kartais keičiasi.


nejauti, kad nusišneki?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SinGirl
SinGirl
Naujokas
Pistacijus rašė:

SinGirl, sakyk, o jeigu išspręsi šią problemą vienokiu ar kitokiu būdu, ar ir toliau tęsi savo pažintį su tuo aistruoliu? Man tiesiog įdomu, ar žmonės bent kartais keičiasi.


Jei nuspręsčiau daryti abortą, santykiai beabejo užsibaigtų, nuo pat pradžių abu žinojom į kur veliames ir buvo aišku, kad tokie santykiai amžinai nesitęs. Tačiau, jei vaikelis gimtų, aš greičiausiai reikalaučiau iš jo paramos, tokiu būdu santykiai visiškai nenutrūktų, tačiau vistiek jau nebebūtų meilužių lygmeny.

Ir apskritai, pasimokiau labai stipriai. Antrą kartą į tą pačią balą nė už ką..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Niekada nesakyk niekada...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bet kokiu atveju, abortas bloga išeitis. Čia daug kas apeliuos į tai, kad "moters apsisprendimo laisvė", "moters laisvė į savo kūną" ir tt. tai čia visi tai yra bullshit D

Esmė, kad tavyje bręsta kitas žmogus, ir tai jau ne tavo kūnas, tai yra jo kūnas, jo teisė gyventi, nors jis to dar ir nesuvokia.

Tik tas faktas kad jis yra tavyje, bet jis jau gyvas, jo širdis plaka. Jis jau yra žmogus, asmenybė, jis jau turi sielą.

Taigi jeigu sekt tai visais garsiai šūkiais ("moters apsisprendimo laisvė", "moters laisvė į savo kūną") prieinam prie to, kad vaikas tavyje, tai ne koks auglys ar supūliavęs apendiksas, kurį sprendi šalinti iš savęs ar ne.

Ten yra žmogus, jis JAU gyvena ir turi teisę gyventi toliau. Pagalvok apie jį ne kaip apie kokį gemalą, o kaip apie žmogų

Čia jau vien neskaitant tų visų šalutinių poveikių kurie gali atsirast po aborto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Ne žodžiais, bet darbais tėvynę mylim. Keksas padės auginti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Red rašė:

Ne žodžiais, bet darbais tėvynę mylim. Keksas padės auginti.


Aš šioj situacijoj pažvelgiau kaip į naują gyvybę, o ne apie materialus dalykus pinigus, pampersus, tyreles ir kt :)

Mano nuomone gyvybė visada yra aukščiau visko :) Jei jau taip atsitiko, kad tas vaikas nelauktas, tai geriausia jį nužudyt? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Pastatyk save į jos vietą ir pažvelk iš naujo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
xArijus rašė:

Pastatyk save į jos vietą ir pažvelk iš naujo


Tai tu man atsakyk, ar jį reik nužudyt nes jis prasidėjo nelauktas? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Neatsakei į klausimą.
Ir pasidomėk nuo kada širdis plakti pradeda ir t.t. vystantis naujai gyvybei prieš komentuodamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
xArijus rašė:

Neatsakei į klausimą.

Ir pasidomėk nuo kada širdis plakti pradeda ir t.t. vystantis naujai gyvybei prieš komentuodamas.


o tu manęs nieko ir neklausei :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
nestumo nutraukimas ,ypac,kaip cia, Lt, ankstyvoje stadijoje,nera zudymas. tikrai pastatyk save i jos vieta,sudeliok skaiciukus, kiek kas kainuoja, stresa nervus ir tt, pamastyk logiskai...

na nezinau, nebent tavo tevai labai supratingi,pades ir pinigais ir patarimais ir palaikys,kitaip asaru pakalne. gal tas erzilas nepripazins tevystes,teks per teismus tampyt, suzinos jo gyvenimo meile, gal kersys, nesciai kariaut su kazkuo nelabai malonu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Piktaskeksas rašė:

xArijus rašė:



Neatsakei į klausimą.



Ir pasidomėk nuo kada širdis plakti pradeda ir t.t. vystantis naujai gyvybei prieš komentuodamas.




o tu manęs nieko ir neklausei :D


Kas kaltas jei tu žabalas ir nematai kas rašoma? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
Piktaskeksas rašė:
Nu tu ir nusišneki Pričiom čia aš? Beto motiną tam jau turi.


na kaip saugotojas sielu galetum kazkaip ir pagelbeti, ne kaciukas gi, vienos mamos neuztenka. vien budamas klavieturos reindzeriu nei kiek nepadedi, tik davatku darba cia atlieki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
xArijus rašė:

Piktaskeksas rašė:

xArijus rašė:

Neatsakei į klausimą.

Ir pasidomėk nuo kada širdis plakti pradeda ir t.t. vystantis naujai gyvybei prieš komentuodamas.


o tu manęs nieko ir neklausei :D


Kas kaltas jei tu žabalas ir nematai kas rašoma? :)


Kai kažko klausiama gale būną va toks va ženklas --> ? :D

Adaptuotiems paaiškinu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
whocares rašė:

Piktaskeksas rašė:

Nu tu ir nusišneki Pričiom čia aš? Beto motiną tam jau turi.


na kaip saugotojas sielu galetum kazkaip ir pagelbeti, ne kaciukas gi, vienos mamos neuztenka. vien budamas klavieturos reindzeriu nei kiek nepadedi, tik davatku darba cia atlieki


Pasakiau ką manau :) Būtų mano vaikas tai ir pagelbėčiau :) O dbr man tai konkrečiai px, aš tik išreiškiau tai kaip surpantu gyvybę :) Forumas čia ta vieta kur gali rašyt.

O jei aš dar ir reindžeris tai malonu kaip ir :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xArijus
xArijus
Meistras
Adaptuotas anot intelekto nesužalotų smegenų savininko plius žabalo tiesiogine prasme klausia: kurio klausimo nematei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai