Tema sukurta: 2012.03.15 22:32
Pirmas Atgal 37 38 39 40
2013.02.16 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
JoyFool rašė:
mylimuke, bet tai niekuo nesusiję su šeimos pilnumu arba nepilnumu; kitas dalykas, net ir santarvė šeimoje neužtikrina laimės, o nesantarvė neužtikrina nelaimės.


Aš galvoju, kad santarvė padidina laimės tikimybę, kaip ir išmintingos pilnos šeimos buvimas. Žinoma, geriau nepilna šeima, bet šilta, harmoninga ir taiki aplinka vaikams augti, negu pilna ir tik įvyniota į blizgų "kokie mes tobuli ir laimingi" popierėlį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.16 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Rennais rašė:
Kaip kam atrodo. As, pvz., nelaikau neapykantos kazkokiu baisiu, neleistinu ir nepateisinamu jausmu. Jei zmogus tik tiek uzsitarnavo, tik tiek nusipelne, tai kodel reiketu apsimetinet kazkokiu sventuoju ir vaidint, kad nejauti jam negatyviu jausmu?


Tam, kurio tu nekenti, yra visiškai dzin, kaip tu jautiesi, nes kitu atveju jis siektų to, kad tavo jausmai jo atžvilgiu pasikeistų. O šiaip tai pyktis kenkia tik sau pačiam. Emociją išgyvent gerai, nereikia kaupt, laikyt, bet nuolat jausti negatyvą niekam nėra sveika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.17 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
mylimukė rašė:

Aš galvoju, kad santarvė padidina laimės tikimybę, kaip ir išmintingos pilnos šeimos buvimas. Žinoma, geriau nepilna šeima, bet šilta, harmoninga ir taiki aplinka vaikams augti, negu pilna ir tik įvyniota į blizgų "kokie mes tobuli ir laimingi" popierėlį.


Pažįstu daugybę žmonių, kurie parsinešė problemų iš vaikystės, nors gyveno pilnose šeimose (ir ne kažkokių alkoholikų, smurtautojų ar šiaip kažkokių apsimetėlių, gyvenančių sukandus dantis), o tiesiog normalių, paprastų žmonių, su savo privalumais ir trūkumais. Žmonės sudėtingi, pvz., nemoka reikšti meilės, yra linkę į aukos vaidmenį ar demonstruoja per daug galios, na, yra daugybė psichologinių bėdų, ir žmonės nuo tų bėdų nepabėga susituokę, dauguma jų vis tiek nesprendžia, o priima kaip charakterio savybę, pvz., pavydumą, valdingumą, perfekcionizmą. Tai yra labai paplitę, retas "nepaveldi" kažkokių psichologinių sunkumų; neteisinga sakyti, kad sunkumų patiria būtent vaikai iš nepilnų šeimų arba nedarnių pilnų. Jeigu pora per daug nesipyksta, visai normaliai sutaria, tai dar nereiškia, kad vaikui nereiks "atidirbti" ir "išsivalyti" to, ką gavo augdamas šeimoje. Daugumai reikia iš savęs išmėžti daug mėšlo, nepriklausomai nuo to, ar augino abu tėvai, ar vienas. Realiai nesutikau nei vieno žmogaus, kuriam to nereikėjo daryti, o vis dėlto dauguma žmonių augo pilnose šeimose.

Kitas dalykas, yra sakoma "sunku pratybose, lengva kare" - t. y., anksčiau ar vėliau visi pamatome tiek karčiąją, tiek saldžiąją gyvenimo pusę. Kažkada savo vis tiek reikia paragauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.16 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ištikimiausia
Ištikimiausia
Naujokas
xArijus rašė:

Neatsakei į klausimą.

Ir pasidomėk nuo kada širdis plakti pradeda ir t.t. vystantis naujai gyvybei prieš komentuodamas.




Bet gi gali plakti to vaiko širdis ;) Kalbama nebūtent apie gyvybę "kurios nėra" pilve ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.14 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
SinGirl rašė:

Sveiki,



Rašau čia tikėdamasi sulaukti protingų patarimų kaip geriausia elgtis tokioj situacijoj, ką jūs darytumėt mano vietoj..



Esu studentė, man 21m. Taip nutiko, kad tapau meiluže. Užmezgiau santykius su vaikinu, kuris turi ilgametę draugę, planuoja su ja vestuves vasarą, galvoja apie vaikus bei bendrą ateitį su savo išrinktąja. Taip, šiek tiek juokingai skamba, žinant faktą, kad planuoja vestuves miegodamas su kita. Žinau, kad elgiausi netinkamai, nepaisiau moralės normų, neklausiau sąžinės bei blaivaus proto, tiesiog pasidaviau aistrai.. Žinau, kad išgirsiu, kad esu kalė ir negaliu dėl to pykt. Bet dabar ne apie tai.



Mes beabejo saugojomės, naudojom įvairias apsisaugojimo priemones, derinom jas tarpusavy ir pan. Bet kažkokiu būdu, aš visgi nėščia. Turbūt baudžia mane likimas už nedorą žingsnį. Nenoriu ardyti jo santykių, jis taip pat nenori palikt draugės dėl manęs dėl paprasčiausios aistros, sekso..



Jau turbūt nuspėjot, kad klausimas- gimdyti ar daryti abortą? Kaip elgtumėtės mano vietoj? Iš vienos pusės gyvenimas apsiverstų- studijų stabdymas, aplinkinių spaudimas, vienišos mamos dalia ir pan. Bet iš kitos- vaikas juk nekaltas, kad mamytė būdama nekvaila, bet aistros susukta galva sugebėjo padaryt tokią klaidą..

Geriau būtų gimdyt, nei abortas Nors yra labai išimtiniai atvejai, kada galima abortą padaryt, bet jis visada atsilieps neigiamai ir organizmui ir būsimiems vaikams. Ir santykius intymius reiktų nutrauks su vaikinu tuo ir pasakyt jo draugei, turbūt, reikėtų, tema sena, bet gal kam nors ta pati situacija bus.
Tavo vietoj ir nežinau kaip elgčiausi, jei būčiau moteris, čia jau buvo padaryta daug klaidų ir dabar jau taisyt situaciją negalima, visiškai jos pataisyt jau negalima, tai ne vaza, kad sudaužei ir suklijavai ar nupirkai naują. Toliau nekartot tik klaidų ir nedaryt sąmoningų klaidų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.09.25 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GPJ
GPJ
Naujokas
Nėštumo nutraukimas yra ko gero jautriausia ne tik medicininė, bet ir socialinė tema kiekvienai moteriai, mylinčiam vyrui bei didžiajai visuomenės daliai. Apie nėštumo nutraukimus vengiama viešai kalbėti, o jei kalbama, dažnai naudojama moksliškai nepagrįsta informacija, kuri sukelia daug ginčų. Jūs galite paklausti - o kodėl mes turime apie tai kalbėti? Kokia situacija yra Lietuvoje? Higienos instituto duomenimis 2014 metais Lietuvoje buvo atliktas 5231 nėštumo nutraukimas, iš kurių 5043 (96,4 proc.) buvo atliktas ne dėl medicininių indikacijų, o pačios moters pasirinkimu. Tačiau niekas nežino kodėl jos priima tokį sprendimą. Galbūt tai sužinoję galėsime užbėgti įvykiams už akių? Pavyzdžiui - suteikti reikiamos informacijos apie šeimos planavimo priemones ir pagerinti jų prieinamumą. Labai prašome, nepagailėti kelių minučių laiko ir užpildyti prisegtą anketą apie nėštumo nutraukimus ir jų pasirinkimo priežastis. Tik visi kartu galime pakeisti nusistovėjusį požiūrį apie šią temą bei suteikti reikiamą informaciją bei pagalbą moterims.
http://apklausa.lt/f/nestumo-nutraukimo-pasirinkimo-priezastys-g8awxaq.fullpage
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 37 38 39 40
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai