Santrauka: Ar tikrai sutaupome
Tema sukurta: 2009.06.06 09:57
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2013.03.31 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Labai šmaikštu : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.24 11:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
Vaitaitau rašė:

As kaip tik univere maciau pas viena bachura su RHCP termo puoduka ir pagalvojau blemba, kaip krutai ir as tokio noreciau. O pasirodo cia paciam toki pasidaryt galima :D



Jo, ten tam puslapy statoilpuodelis.lt galima arba is ju variantu kazka pasirinkt arba koki tik nori paveiksliuka uzsidet. Arba gali apskritai pats nusipaisyt ir isidet i ta puodeli :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.24 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Aha, as jau viska istyrinejau ir pati puoduka jau spejau nusipirkt Klausei, kaip kokybe tai galiu pasakyt, kad labai super. Kiek turejau visokiu termo puodeliu sitas sandariausias. Ir temperatura normaliai palaiko. Tai, jei dar nenusipirkai tikrai rekomenduoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.28 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tundra212
tundra212
Naujokas
Tai aišku, kad sutaupom. Gal ne tiek daug, bet pavyzdžiui įvarios iki akcijos ir nuolaidos(kadangi dažniausiai lankausi būtent šioje parduotuvėje) padeda sutaupyti nemažą kiekį pinigų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.29 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unemotional
unemotional
Pradedantysis
Dažniausiai nupigina kai baigiasi jau galiojimo laikas prekės arba šiaip nelabai perkamos ar dėl kt. priežasčių ir žmonės noriai perka, dėja tame tarpe ir aš
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.29 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sukurvaite
sukurvaite
Naujokas
O aš esu gerų ir kokybiškų prekių įsigijusi su akcija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.09 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


urttee
urttee
Naujokas
Manau akcijos labai puikus dlaykas ypač artėjant Kalėdoms. kalėdinės dovanos reikalauja nemažai pinigėlių, todėl akcijso tikras išsigelbėjimas:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.19 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elevita
elevita
Naujokas
Jei perkama pasidomėjus ta preke, kokios kainos kitur ir pan, tada tikrai galima sutaupyti ir ne mažai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.31 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jurginas15
Jurginas15
Naujokas
Manau, kad šiais vartotojiškais laikas negalima neieškoti nuolaidų, akcijų, nepaisyt lojalumo programų. Ypač kai atsirado ir lietuviškų internetinių parduotuvių, galinčių konkuruot su užsienio parduotuvėmis (ne visose kategorijose, beabejo). Paskutinis ko aš nesitikėjau, tai akcijos maistui internetu, bet ir jų jau būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.22 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andzelyta
andzelyta
Naujokas
Jei norite gerų akcijų, išpardavimų spa ir masažų, siūlau apsilankyti svetainėje - Pasiutus Lapė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 02:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anufrijus1
Anufrijus1
Naujokas
Prieš pasirenkant, į kurią parduotuvę važiuot, visada reikia peržiūrėt parduotuvių akcijų puslapius ir susitaupys laikas. pvz iki akcijos visos čia gražiai surašytos https://www.iki.lt/akcijos/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Sutaupyti akcijų metu tikrai įmanoma, jei neini ir aklai neperki. Jei žinai kiek kas kainavo prieš pritaikant akcijas, tada tikrai galima pigiau apsipirkt. Pvz būna rimi lietuviškai kosmetikai 40proc. tai tikrai apsimoka, nes kainos būna sumažintos. Taip pat ir maisto produktai, jei perku pagrinde tuos pačius produktus tai plius minus ir žinau jų kainas, jei visada perku dvaro pieną ir jo kaina be nuolaidos 1,59 EUR, tai manęs visai nevilioja AKCIJA kur tas pats pienas 1,59 su akcija, o nubraukta kaina tipo sena be nuolaidos koks 1,89 EUR.

Kai būna visokios JAMAM ar panašios akcijos akropoliuose tai ten tikrai yra apgaulė, kiek žmonės prikelia nuotraukų kur ale pigiau nusipirko, o apsižiūri etiketes ir randa priklijuotų kainų kur be nuolaidų pigiau gaunasi. Ten tai visokių kuriozų būna, niekad ir neinu į tokius "išpardavimus", kur šiaip be nuolaidos batus už 60 EUR gali pasiimt, o su nuolaida už 80 EUR, tai ačiū, nereikia man tokių akcijų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.28 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Kitada buna tipo akcija 50% pigiau , o kai reikia prie kasos moketi pasirodo kad akcija galioja tik mokant su kortele .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.29 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Visada reikia stebėt, kas mažom raidėm parašyta būna, nes prekybininkai tiek visokių gudrybių prigalvoja kad baisu. Būna ir į telefonus siuntinėja sms žinutes, kad Jums nuolaida 40 proc. kūdikių prekėms pvz ir prierašas, kad nuolaida netaikoma sauskelnėms, kūdikių drabužiams, mišinukams ir tyrelėms, žaislams ir pan, tai gaunasi kad nuolaida realiai yra tik kokiems kūdikių šampūnams, pudrai ar servetėlems. Tai čia vienas toks atvejis, kuris labiausiai man įstrigo, nes vaikų neturiu ir man tokias "puikias" nuolaidas siūlė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.03 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


andrejus31
andrejus31
Naujokas
Kviečiu registruotis tai daug patikimiau, ir tikrai esu gavusi bonusus iš pirkinių ir išmokama tikrai

https://www.bonusway.lt/?r=6313774
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai