Tema sukurta: 2016.06.21 15:17
2016.06.21 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuteee92
linuteee92
Naujokas
Laba diena, norėčiau sužinoti žmonių kurie manęs nepažįsta nuomone apie va tokia mano situacija. Tai va liko gan nemažai laiko iki vestuvių bet jau data žinoma tai reikia ir ne tiek ir daug to laiko. pradėjom norėti su sužadėtiniu skirtingu dalyku. Jis nusprendė kad mums reikėtų keltis gyventi į kitą miestą, nors aš dabartiniame mieste turiu darbą ir ne taip lengva man jį susirasti kitame mieste būtent tokio kokia aš noriu to darbo. Jis gavo nebloga pasiūlima kitame mieste ir pareiškė man, jog kita vietoj manęs ir į kita Lietuvos gala keltus kad tik paskui vyrą. tai va gavos kad dbr nuspendėme pertrauka daryti santykiuose, o vestuvės tai artėja. O dvejonės nieko gero nežada.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon3
maroon3
Pažengęs
išsiskirsit manau labai greitai, jei jau dabar kiekvienas savo gyvenimą gyvent nori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuteee92
linuteee92
Naujokas
gali būti nesinori taip galvoti bet kogero tos pertraukos reiškia beveik kaip skirybas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Visa tai yra labai normalu.
Tau galiu pasakyti, kad nereika įsivaizduoti, kad vienoje ir toje pačioje darbo vietoje pradirbsi visą gyvenimą ir išeiti į pensiją, gavus solidžią išeitinę už darbo stažą bei lojalumą toje įmonėje kaip būdavo sovietiniais laikais. Sakyčiau, kad asmeninių ambicijų čia mažiausiai reikia, tiesiog aš tavo vietoj susėsčiau iš preliminariai apsvarsyčiau, ką kitas miestas jūsų būsimai šeimai duos. Prisimink, kad naujovės nėra blogai, nes galbūt iš tiesų tai yra toks pasiūlymas, kurį būtų tiesiog absurdiška praleisti. Kitaip pasakysiu, aš jūsų vietoj nesvarstyčiau, jei tik pasiūlymas bent šiek tiek geresnis už jūsų esamą situaciją ir kuris galbūt ateityje atves prie dar geresnio. Kitaip tariant, gi vyras siekia geresnio, o ne traukia atgal. Čia tik džiaugtis reikia.
Tol, kol nėra vaikų,lankančių vaikų darželių ir pan., tai iš viso nematau problemų kilnotis į visas puses, nes paprastai vaikai būna tie „inkarai" su savo užklasinėmis veiklomis ir m-klomis. Sėslumas ne visuomet yra vertybė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
A tai jau prileodo kleckiuka? Jei ne,tai ner ko skubet zenytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


linuteee92
linuteee92
Naujokas
vestuves ne iš reikalo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Koks skirtumas iš reikalo ar ne?

Tai reikia apsiženyti, kad galėtum atskirai gyventi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nesiženyk. dar čia vadovaus diedas ką tau daryti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.21 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
O kai neapsiženysi, tai vadovaus Pončikas. Rinktis pačiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.22 08:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
issirinkit sali ar miesta, kuriame norit gyventi ir tada ten ieskokites, o jus nei vienas nelankstus, kaip du avinai. as be antros puses nieko nezinau net ko noriu, (ir tas neapibreztumas itin neigiamai veikia, nes kad ir kokios galimybes ar perspektyvos atsirastu, viskas iskart sugriuna) pavydziu kad aplamai galite rinktis, del to. o jums tiesiog manau tereikia apsispresti (uzsimerkti ir gerai pagalvoti, kad visa kita nemaisytu) kas jums yra svarbiau, ar santykiai, ar darbas, ar gyvenamoji vieta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.08 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egle611
Egle611
Naujokas
Aš manau, kad labai gerai, jog tokia situacija nutiko prieš vestuves. Ji parodys kiek jūs abu norit ir galit eiti į kompromisus. Manau prieš pasakant griežtą ne reikia apsvarstyti visus pliusus ir minusus. Ar būsimam vyrui patinka miestas kuriam gyvenat, ar jum likus gyventi cia ir jam atsisakius darbo pasiulymo jus laisvai išgyvensit, ar geresnė finansinė padėtis būtų jei keltumėtės paskuk vyrą? Reikia nepamiršti kad ypč daug konfliktų šeimose kyla dėl pinigų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.28 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
linuteee92 rašė:

Laba diena, norėčiau sužinoti žmonių kurie manęs nepažįsta nuomone apie va tokia mano situacija. Tai va liko gan nemažai laiko iki vestuvių bet jau data žinoma tai reikia ir ne tiek ir daug to laiko. pradėjom norėti su sužadėtiniu skirtingu dalyku. Jis nusprendė kad mums reikėtų keltis gyventi į kitą miestą, nors aš dabartiniame mieste turiu darbą ir ne taip lengva man jį susirasti


Po vestuviu turesii nauja darba - buti zmona, taigi turi keltis pagal savo darbdavi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.28 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Jo, tik reikia iskart pasakyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.29 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
linuteee92 rašė:
Laba diena, norėčiau sužinoti žmonių kurie manęs nepažįsta nuomone apie va tokia mano situacija. Tai va liko gan nemažai laiko iki vestuvių bet jau data žinoma tai reikia ir ne tiek ir daug to laiko. pradėjom norėti su sužadėtiniu skirtingu dalyku. Jis nusprendė kad mums reikėtų keltis gyventi į kitą miestą, nors aš dabartiniame mieste turiu darbą ir ne taip lengva man jį susirasti kitame mieste būtent tokio kokia aš noriu to darbo. Jis gavo nebloga pasiūlima kitame mieste ir pareiškė man, jog kita vietoj manęs ir į kita Lietuvos gala keltus kad tik paskui vyrą. tai va gavos kad dbr nuspendėme pertrauka daryti santykiuose, o vestuvės tai artėja. O dvejonės nieko gero nežada.

Na, jei tau darbas svarbiau už vyrą, tai vargiai ar tuos santykius bereiktų tęsti. Geriau jau traukit skirtingais keliais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai