Santrauka: Neapzvalgumas
Tema sukurta: 2010.02.23 16:19
2010.02.23 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KillerOfGood
KillerOfGood
Naujokas
Gavau ban uz stai siuos zodzius :imk bbc urodas.

Dabar pastebejau kad administracija ziuri tik i ignoruojamaji laiska, o ne i susirasinejima , nesvarbu kad jis mane pirmas pradejo kolioti, as jam atsakiau, o dar tas"ozys" iskunde mane uz tai kad , as jam atsakiau , manau Administracijai reiketu atidziau ziureti uz ka deda banus , o nesisklaidyti tiek i viena tiek i kita puse.
Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 16:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


joziukas
joziukas
Naujokas
Sveiki Administracija,Ash gavau IP bana ir labai jusu prasau nuiimti ji,as labai daug sukisau pinigu i jusu serva paremdamas jus.Ash pripazistu savo sunaus kalte kad jis padare nesamone apgaudinejo jusu servo zaidejus.jis jau uztai nubaustas buciau labai dekingas visa sirdimi jaigu nuimtumete ip bana.Su pagarba Zaidejas.Mano ip 88.223.54.116
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Buvote nubaustas už žaidėjų apgaudinėjimą. Atblokuotas nebūsite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


joziukas
joziukas
Naujokas
taigi ash labai aciprasau ir ismokau jau ish sito negu sunku atbluokoti ? taigi cia jums keleta sekundziu uztruktu nu jai galima butu galeciau sumoketi pinigeliu jai tai isgelbes mane,sumokeciau uz unban pinigeliu nes kitose zaidimose taip buna jai gauni ban reikia moketi kad unban padarit taigi tikrai pasimokiau ash labai aciprasau ir gelestauju uz padarita nesamone,nepasikartuos daugiau tikrai tokio (( prasau supraskit mane labai,ash labai prasau man sitas zaidimas padeta pamirst mano problemos darbe.padekit labai prasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.25 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ooooo
ooooo
Naujokas
atblokuokite negi jums sunku????kitus tai atblokuojate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mupsas
Mupsas
Naujokas
Kaip man sugryzti i senaji miesta. Netycia nuspaudziau mygtuka ir be jokiu patvirtinimu bei paaiskinimu viskas is naujo. Kas per nesamone. Prasau mane grazinti i senaji miesta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.02 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Atsijunkite ir pasirinkite kitą miestą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.23 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


debilasubagaskr
debilasubagaskr
Naujokas
Sweiki, noreciau jusu parasyti vienas zmogus nulauze su chetu mano acc jo vardas :Remidzajus Na seip noreciau kad detumet jam ban ir atiduotumet man visus daiktu o jie buwo : grantu 11 kreditu 10 visi ypatingi daiktai 3.5 tik batai buwo 2.5 tai prasiciau uz toki elgesi atiduoti mano acc
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
debilasubagaskr rašė:

Sweiki, noreciau jusu parasyti vienas zmogus nulauze su chetu mano acc jo vardas :Remidzajus Na seip noreciau kad detumet jam ban ir atiduotumet man visus daiktu o jie buwo : grantu 11 kreditu 10 visi ypatingi daiktai 3.5 tik batai buwo 2.5 tai prasiciau uz toki elgesi atiduoti mano acc


Atiduoti mes tikrai nieko neprivalome, nes už anketos ir joje esančių daiktų apsaugą esate atsakingas tik pats. Kad naudojatės kažkokiomis programomis, žadančiomis tūkstančius kreditų, ar kitų statistikų, mes tikrai nekalti.

Anketą susigrąžinti galite atsisiųsdamas naują slaptažodį į el. paštą, kuriuo registruota anketa. Pradiniame žaidimo lange spauskite "Pamiršai slaptažodį:.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.24 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ausmytuks
ausmytuks
Naujokas
Mano anketa pavoge ir slaptazodi pakeite prasau padekite
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.26 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


einoreas
einoreas
Naujokas
Sveiki noreciau paklaust uz ka gavo bana deez_nuts tipo parasyta kad taisykliu pazeidimas as nieko nesuprantu, as per ta acc tik iskundziau zmones kur prisikuria acc po 15lvl ir puldineje sprogdineje zmones, nes mane nakty kas 1minute sprogdino tas pas zmogus kur tik galas nicko keitesi kas kitu skaiciu prasau atbanyti
dekoju nes vistiek sezono pabaiga, ir noreciau paklaust kudel jus adminai neatrasot ignorinat nk nesuprantu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.26 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


einoreas
einoreas
Naujokas
Sveiki noreciau paklaust uz ka gavo bana deez_nuts tipo parasyta kad taisykliu pazeidimas as nieko nesuprantu, as per ta acc tik iskundziau zmones kur prisikuria acc po 15lvl ir puldineje sprogdineje zmones, nes mane nakty kas 1minute sprogdino tas pas zmogus kur tik galas nicko keitesi kas kitu skaiciu prasau atbanyti
dekoju nes vistiek sezono pabaiga, ir noreciau paklaust kudel jus adminai neatrasot ignorinat nk nesuprantu prasau man atsakyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.26 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
einoreas9087535 rašė:

Sveiki noreciau paklaust uz ka gavo bana deez_nuts tipo parasyta kad taisykliu pazeidimas as nieko nesuprantu, as per ta acc tik iskundziau zmones kur prisikuria acc po 15lvl ir puldineje sprogdineje zmones, nes mane nakty kas 1minute sprogdino tas pas zmogus kur tik galas nicko keitesi kas kitu skaiciu prasau atbanyti

dekoju nes vistiek sezono pabaiga, ir noreciau paklaust kudel jus adminai neatrasot ignorinat nk nesuprantu prasau man atsakyt


Nepilnamečiai žaidime nepageidaujami. Anketa atblokuota nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.26 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


einoreas
einoreas
Naujokas
man seijp 26m kur kreiptis atvyksiu su pasu parodisiu mano vardas Karolis verbyla ir del sms zinojau ten kad vaikas zaidzia ir as apsimeciau vaiku ka negalima apsimesti jei ka kas pasako jau iskart manot kad nepilnametis nu klystat ziaurei... sako nepilnametis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.26 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


einoreas
einoreas
Naujokas
einoreas9087535 rašė:

man seijp 26m kur kreiptis atvyksiu su pasu parodisiu mano vardas Karolis verbyla ir del sms zinojau ten kad vaikas zaidzia ir as apsimeciau vaiku ka negalima apsimesti jei ka kas pasako jau iskart manot kad nepilnametis nu klystat ziaurei duokit i kur atvaziuot adresa ar ka atvyksiu kuo greiciau tuo geriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.27 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
einoreas9087535 rašė:

man seijp 26m kur kreiptis atvyksiu su pasu parodisiu mano vardas Karolis verbyla ir del sms zinojau ten kad vaikas zaidzia ir as apsimeciau vaiku ka negalima apsimesti jei ka kas pasako jau iskart manot kad nepilnametis nu klystat ziaurei... sako nepilnametis


UAB "Draugas.lt"
Olimpiečių g. 5-10, LT-09237 Vilnius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.27 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


einoreas
einoreas
Naujokas
gerai atvyksiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.02 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


einoras2
einoras2
Naujokas
Unban nebus ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.02 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


einoras2
einoras2
Naujokas
Kudel atbaninot 5min ir vel nk nesuprantuas administratoria nesu suo, tai prasau atblokuot nes tikrai nk blogo nepadariau mano visi draugai sake kad jus prasta admine Iir ignoruojat zmones kaip paaiskinait si ivyki tada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai