Tema sukurta: 2011.01.10 15:59
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.01.10 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EvaldasAs
EvaldasAs
Pradedantysis
Kada geriamieji oazės valdovai žadat sutvarkyt serverio lagus? Nurenki derlių ir juos parodo nurinktus po 10-25 sekundžių. Tas pats ir su sėjimais, pirkimais, trešimais ir t.t. Pasakykit kaip yra, o ne siūlykit atsinaujint flash'us, naršykles, kompiuterį ar internetą. Pas JUS yra problema, pripažinkit ir pasakykit kada tai pašalinsite. Ir nesakykit, kad tai man vienam, kalbėjau su žmonėmis, kurie taip pat tuo skundėsi. NORIM TIESOS. Neignoruokit :disgust;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.10 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
taiptaias rašė:

Kada geriamieji oazės valdovai žadat sutvarkyt serverio lagus? Nurenki derlių ir juos parodo nurinktus po 10-25 sekundžių. Tas pats ir su sėjimais, pirkimais, trešimais ir t.t. Pasakykit kaip yra, o ne siūlykit atsinaujint flash'us, naršykles, kompiuterį ar internetą. Pas JUS yra problema, pripažinkit ir pasakykit kada tai pašalinsite. Ir nesakykit, kad tai man vienam, kalbėjau su žmonėmis, kurie taip pat tuo skundėsi. NORIM TIESOS. Neignoruokit :disgust;


Žaidime yra keletas judančių elementų, todėl jis šiek tiek lėtesnis. Paklausiu programuotojų, ar jie ketina artimoje ateityje optimizuoti žaidimo kodą ir didinti greitį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renė
renė
Pažengęs
butu gerai ir gal galit aptart su programuotojais apie banko atsiradima butu gerai toks kaip mano uky
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renė
renė
Pažengęs
ar situs paveiksliukus galima kur pasikeist kitu ziurau kitoki ar jie patys pasirinko ar jau tokius davėt
ta prasme kur vardas ir tas paveikslas mano tai tokia lieva babcė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
renė rašė:

ar situs paveiksliukus galima kur pasikeist kitu ziurau kitoki ar jie patys pasirinko ar jau tokius davėt

ta prasme kur vardas ir tas paveikslas mano tai tokia lieva babcė


Forume paveiksliuką pasikeiti galima, tiesiog spauskite viršuje esančią nuorodą "Koreguoti anketą" ir suraskite nustatymą "Paveikslėlis".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.23 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
renė rašė:

butu gerai ir gal galit aptart su programuotojais apie banko atsiradima butu gerai toks kaip mano uky


Pasiūlymus prašome rašyti į tam skirtą forumo skiltį Pasiūlymai ir idėjos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.03 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renė
renė
Pažengęs
taiptaias rašė:

Kada geriamieji oazės valdovai žadat sutvarkyt serverio lagus? Nurenki derlių ir juos parodo nurinktus po 10-25 sekundžių. Tas pats ir su sėjimais, pirkimais, trešimais ir t.t. Pasakykit kaip yra, o ne siūlykit atsinaujint flash'us, naršykles, kompiuterį ar internetą. Pas JUS yra problema, pripažinkit ir pasakykit kada tai pašalinsite. Ir nesakykit, kad tai man vienam, kalbėjau su žmonėmis, kurie taip pat tuo skundėsi. NORIM TIESOS. Neignoruokit :disgust;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.04 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
renė rašė:

taiptaias rašė:


Kada geriamieji oazės valdovai žadat sutvarkyt serverio lagus? Nurenki derlių ir juos parodo nurinktus po 10-25 sekundžių. Tas pats ir su sėjimais, pirkimais, trešimais ir t.t. Pasakykit kaip yra, o ne siūlykit atsinaujint flash'us, naršykles, kompiuterį ar internetą. Pas JUS yra problema, pripažinkit ir pasakykit kada tai pašalinsite. Ir nesakykit, kad tai man vienam, kalbėjau su žmonėmis, kurie taip pat tuo skundėsi. NORIM TIESOS. Neignoruokit :disgust;


Ar galėtumėte patikslinti, kokiais patarimais iš pateiktų pasinaudojote ir jums jie nepadėjo?
Kuo daugiau informacijos turėsime, tuo greičiau programuotojai atras galimą strigimo priežastį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.14 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Jus galvojate,kad zinuciu trynimas isspres problema,manau,kad klystate,kito kaimyno su kuriuo ta pati nesamone nuorodoje skaiciu neradau,radau zodi<fermeris>,jei pades linkiu sekmes.Visgi,kad mums nesikolioti ir netrainioti zinuciu,kada pasalinsite gedima jau savaite maitinate pazadaisTikriausiai nesunku susirasti valdzios telefono nr.ir paskambinti,isdestyti problema,taip,kad kada sutvarkysit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.14 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

Jus galvojate,kad zinuciu trynimas isspres problema,manau,kad klystate,kito kaimyno su kuriuo ta pati nesamone nuorodoje skaiciu neradau,radau zodi<fermeris>,jei pades linkiu sekmes.Visgi,kad mums nesikolioti ir netrainioti zinuciu,kada pasalinsite gedima jau savaite maitinate pazadaisTikriausiai nesunku susirasti valdzios telefono nr.ir paskambinti,isdestyti problema,taip,kad kada sutvarkysit?


Prašome patikslinti savo klausimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.14 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
jus gal sergate skleroze,trimituoju visa savaite,o jus prasote patikslinti klausima ir zinutes trinate.PASIKARTOSIU:UZEJUS PAS KAIMYNA AUGALAS RODO 22 PRADEDI RETINTI RASO <JUS TA LAUKA JAU RETINOTE!!!!!!!!>,KADA ISSPRESITE,SIA PROGRAMOS KLAIDA?JAU SAVAITE,KAIP LAUKIU IR NE AS VIENA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.14 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

jus gal sergate skleroze,trimituoju visa savaite,o jus prasote patikslinti klausima ir zinutes trinate.PASIKARTOSIU:UZEJUS PAS KAIMYNA AUGALAS RODO 22 PRADEDI RETINTI RASO <JUS TA LAUKA JAU RETINOTE!!!!!!!!>,KADA ISSPRESITE,SIA PROGRAMOS KLAIDA?JAU SAVAITE,KAIP LAUKIU IR NE AS VIENA


Ar taip nutinka kiekvieną kartą retinant ar tik retkarčiais? Pas visus kaimynus retinant matote tokį užrašą, ar tik pas tam tikrus? Jeigu tik pas tam tikrus kaimynus, prašome nurodyti jų pažinčių anketų nuorodas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.15 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
JUS tikriausiai iskritote is medzio,as JUMS jau nuorodas daviau pries kelias dienas,o JUS vel ju prasote,taip ir siuntinesime be galo be krasto.Liaukites viena karta.
STAI JU NUORODOS 935125 PASTOVIAI,KAI TIK PRADEDI RETINTI TA PATI PROBLEMA RASO,KAD JAU NURETINAU NORS ANT AUGALO RASO 22 IR KITO KAIMYNO 329847 SIS KAIMYNAS KOLKAS ISTRINTAS IS ZAIDZIANCIU MANO KAIMYNU SARASO,JIS PRAPUOLE TURBUT ZMOGUI NUSIBODO jusu ATSAINUS POZIURIS,BET DEL ATEITIES PRASAU IR JI PATIKRINTI.SIUO METU TURIU TIK TUOS 2 KAIMYNUS SU KURIAIS TA PATI RETINIMO PROBLEMA.TIKIUOSI NEBEREIKS JUMS SIUNTINETI DAUGIAU NUORODU,JUS AISKINOTE,KAD PERDAVETE PROGRAMUOTOJAMS MANO BEDAS,BET VEL PRASOTE NUORODU IR PRIMINTI APIE NESKLANDUMUS,PERSASI ISVADA:NE VELNIO JUS NIEKAM NIEKO NEPERDUODATE,TIK ZADATE.PRASAU ATSIUSTI DIREKTORIAUS AR SIAIP KOKIO VALDZIOS ATSTOVO TELEFONO NUMERI LIETUVOJE AS NEPATINGESIU IR ISSIMESIU KELETA SVARU POKALBIUI,REIKIA VIENA KARTA BAIGTI SU TUO JUSU NEATSAKINGUMU.LAUKIU ATSAKYMO,KADA PAGALIAU PASALINS GEDIMA?DEKOJU
MANO NUORODA:553781
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.15 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
Dulia rašė:

JUS tikriausiai iskritote is medzio,as JUMS jau nuorodas daviau pries kelias dienas,o JUS vel ju prasote,taip ir siuntinesime be galo be krasto.Liaukites viena karta.

STAI JU NUORODOS 935125 PASTOVIAI,KAI TIK PRADEDI RETINTI TA PATI PROBLEMA RASO,KAD JAU NURETINAU NORS ANT AUGALO RASO 22 IR KITO KAIMYNO 329847 SIS KAIMYNAS KOLKAS ISTRINTAS IS ZAIDZIANCIU MANO KAIMYNU SARASO,JIS PRAPUOLE TURBUT ZMOGUI NUSIBODO jusu ATSAINUS POZIURIS,BET DEL ATEITIES PRASAU IR JI PATIKRINTI.SIUO METU TURIU TIK TUOS 2 KAIMYNUS SU KURIAIS TA PATI RETINIMO PROBLEMA.TIKIUOSI NEBEREIKS JUMS SIUNTINETI DAUGIAU NUORODU,JUS AISKINOTE,KAD PERDAVETE PROGRAMUOTOJAMS MANO BEDAS,BET VEL PRASOTE NUORODU IR PRIMINTI APIE NESKLANDUMUS,PERSASI ISVADA:NE VELNIO JUS NIEKAM NIEKO NEPERDUODATE,TIK ZADATE.PRASAU ATSIUSTI DIREKTORIAUS AR SIAIP KOKIO VALDZIOS ATSTOVO TELEFONO NUMERI LIETUVOJE AS NEPATINGESIU IR ISSIMESIU KELETA SVARU POKALBIUI,REIKIA VIENA KARTA BAIGTI SU TUO JUSU NEATSAKINGUMU.LAUKIU ATSAKYMO,KADA PAGALIAU PASALINS GEDIMA?DEKOJU

MANO NUORODA:553781

Programuotojai pranešė, kad klaida jau ištaisyta. Ar dabar galite retinti savo kaimynų derlių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.15 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
DEKUI,JEI TAI TIESA,o kas liecia retinimus dar nebuvau uztikus,kaip seksis galesiu parasyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.22 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulenaz690
paulenaz690
Pradedantysis
nuimiau lapinius kopustus ir jų negavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šeimininkė
Šeimininkė
Moderatorius
paulenaz690 rašė:

nuimiau lapinius kopustus ir jų negavau


Parašykite savo pažinčių anketos nuorodą, atsiverskite nuotrauką ir nukopijuokite nuorodą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulenaz690
paulenaz690
Pradedantysis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulenaz690
paulenaz690
Pradedantysis
ui netas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.23 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulenaz690
paulenaz690
Pradedantysis
nemoku mano nickas paulenaz690
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai