Tema sukurta: 2013.07.05 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2013.07.05 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
Sveiki, nežinau ko griebtis, daugelis susirinkusiųjų bando forumuose pašmaikštauti, pasijuokti bei pasmerkti, o aš, sukaupusi paskutines jėgas, nežinodama kur dingti, kreipiuosi į jus. mano gyvenimas yra tiesą sakant žiaurus. prieš jį aš jaučiuosi kaip dulkė. santykiai su tėvais mane varo į dar gilesnę depresiją. antidepresantų nevartoju, bet depresijos forma peržengusi visas ribas. save žaloju, niekinu, vaitoju. mano tėvai žiaurūs, mane pastoviai smerkia šeimoje, grasina, terorizuoja, esu jaunesnis vaikas iš dviejų vaikų. jau seniai mąstau apie savižudybę. bet bijau pragaro... noriu bėgti iš namų, nes namuose nėra harmonijos, tvyro žiauri aura. tik vieną kartą teko su tėvais pakalbėti apie mano verkiančią sielą, jausmus, tik vieną kartą prieš juos išklojau kas dedasi mano galvoje. jie pažadėjo daugiau manęs nesmerksią ir nebeniekinsią. bet po poros dienų viskas vėl buvo kaip buvę. nėra nei dienos, kad negirdėčiau paniekos iš jų lūpų. vyresnę mano sesę jie labai prižiūri ir myli, leidžia į visas keliones, viską duoda ko reikia, o aš iš jų niekad nieko negaunu, dažnai savęs klausiu dėl ko, bet atsakymo niekaip nerandu. likimas man negailestingas, esu visiškoje neviltyje, ašaros užtemdė man akis.. prašau, padėkite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
kiek tau metu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vegantable
vegantable
Pažengęs
AurelijusU rašė:

kiek tau metu?


o ka tai keicia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
man 17
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
atsiprašau už gal kiek nerišlų tekstą, bet pasiteisinu, kadangi esu labai sutrikusi....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Susirask vaikiną...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
amaleja rašė:

Sveiki, nežinau ko griebtis, daugelis susirinkusiųjų bando forumuose pašmaikštauti, pasijuokti bei pasmerkti, o aš, sukaupusi paskutines jėgas, nežinodama kur dingti, kreipiuosi į jus. mano gyvenimas yra tiesą sakant žiaurus. prieš jį aš jaučiuosi kaip dulkė. santykiai su tėvais mane varo į dar gilesnę depresiją. antidepresantų nevartoju, bet depresijos forma peržengusi visas ribas. save žaloju, niekinu, vaitoju. mano tėvai žiaurūs, mane pastoviai smerkia šeimoje, grasina, terorizuoja, esu jaunesnis vaikas iš dviejų vaikų. jau seniai mąstau apie savižudybę.


Do it, faggot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
As tavo vietoj budamas, eiciau klaust tokios informacijos ir pagalbos i stipresne ir kur daug, daugiau zmoniu demesio susilaukiancia socialinia svetaine, matau gan daznai delfije, jog zmones klausia tiek psichologu pagalbos, tiek kitu zmoniu patarimu.
Geriausi patarimai tokiais klausimais butu is zmoniu katrie turi daugiau gyvenimiskos patirties, arba aplamai buvo pergyvene toki ar labai panasu laikotarpi kaip tavasis - jeigu jie nepaluzo, tai reiskias labai svarbia patirti ir gyvenimo pamoka ismoko, katra su tavimi galetu pasidalinti.

Pati tema parasyta aiskia kalba, be jokiu isvedziojimu, todel nereikia atsiprasyneti del kazko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
AurelijusU rašė:

As tavo vietoj budamas, eiciau klaust tokios informacijos ir pagalbos i stipresne ir kur daug, daugiau zmoniu demesio susilaukiancia socialinia svetaine, matau gan daznai delfije, jog zmones klausia tiek psichologu pagalbos, tiek kitu zmoniu patarimu.

Geriausi patarimai tokiais klausimais butu is zmoniu katrie turi daugiau gyvenimiskos patirties, arba aplamai buvo pergyvene toki ar labai panasu laikotarpi kaip tavasis - jeigu jie nepaluzo, tai reiskias labai svarbia patirti ir gyvenimo pamoka ismoko, katra su tavimi galetu pasidalinti.



Pati tema parasyta aiskia kalba, be jokiu isvedziojimu, todel nereikia atsiprasyneti del kazko.


dėkoju už nuoširdų atsakymą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
antares rašė:

vat kaip tik žiūriu filmą, kaip būna po klinikinės mirties.. žodžiu teigiama, kad dauguma pasakojo apie kažkokį kaip ir tunelį, apie senai mirusius giminaičius ir tik 19 proc. pasakojo apie pragarą, tai tie 19 proc. visi buvo pergyvenę klinikinę mirtį savižudžiai.


kaip vadinasi filmas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Zeme yra kur linksma ir darom ka norim, dangus tai pragaras, ooragaras tai rojus nes visi ten susitiksim ir gerai praleisim laiko. Maziau verkslenk. Tau taip ayrodo kad sesei taip gerai . Taves nemusa pries tave nesmurtauja nieks nevaro is namu tevai nealkoholikai. Kai turi daug nepamatai kai prarasi juos suprasi kokie tau yr brangus. O dabar isigalvojai vaikiska depresija suaug gyvenimas ne to tau dar mestels. Gyvenimas grazus todel kad jis ziaurus. Suprask kaip nori. Pamastyk vaike pamastyk o tada daryk. Ne viskas auksas kas auksu ziba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
mezmerize rašė:

Zeme yra kur linksma ir darom ka norim, dangus tai pragaras, ooragaras tai rojus nes visi ten susitiksim ir gerai praleisim laiko. Maziau verkslenk. Tau taip ayrodo kad sesei taip gerai . Taves nemusa pries tave nesmurtauja nieks nevaro is namu tevai nealkoholikai. Kai turi daug nepamatai kai prarasi juos suprasi kokie tau yr brangus. O dabar isigalvojai vaikiska depresija suaug gyvenimas ne to tau dar mestels. Gyvenimas grazus todel kad jis ziaurus. Suprask kaip nori. Pamastyk vaike pamastyk o tada daryk. Ne viskas auksas kas auksu ziba.


aciu uz rupesti, teisingai sakot, kad bus visko, bet dabartine mano busena veikia uz save. turiu pripazinta mediciniskai depresija, tai ir sakiau, jog ngeriu antidepresantu, nes jie gal ir padetu man, bet tapciau zombiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Mane paliko mane isdure dar visoki nesamoniu buvo. Bet parodziau vidurini pirsta ir gyvenu toliau. Tegu gyvenimas tesesi ir niekados nemegink pati jo uzbaikt. Gyvenimas tai vakarelia tai niekados neustok jo sventus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
bet kai nepraeina nei viena diena be asaru, gyenimas atrodo tarsi asaru pakalne. patys daktarai sako, jog tas, kuris neserga depresija, niekad nesupras sergancio. lengva pasakyti "dziaukis gyvenimu", bet atrasti ta dziaugsma sunkiau nei galima pagalvoti. as jau pamirsau ka reiskia sypsotis.... jau ne vieni metai man taip.. nors man tik 17, bet bendraamziu nekenciu, nes jie man atrodo laimingi ir nerupestingi, dziaugiasi gyvenimu, o man realybe atrodo suknistai juoda...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sirdele12
Sirdele12
Naujokas
Savizudybe niekuo nepades, turi i gyvenima kabintis pati nors suprantu, kad tai sunku. Pabandyk pasikalbeti su draugais, pusbroliais, kurie turi daugiau patirties is gyvenimo. Yra zmoniu, kurie suzino, kad jiems liko gyvent tik 2 savaites, bet jie nepasiduoda ir kabinasi i gyvenima.
Linkiu tau didziausios sekmes ir nepasiduok
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
Sirdele12 rašė:

Savizudybe niekuo nepades, turi i gyvenima kabintis pati nors suprantu, kad tai sunku. Pabandyk pasikalbeti su draugais, pusbroliais, kurie turi daugiau patirties is gyvenimo. Yra zmoniu, kurie suzino, kad jiems liko gyvent tik 2 savaites, bet jie nepasiduoda ir kabinasi i gyvenima.

Linkiu tau didziausios sekmes ir nepasiduok


nuoširdžiai dėkoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Nueik pasikabink berna pasidulkinsi gal vaika uzstays turesi priezasti gyvent
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
mezmerize rašė:
Nueik pasikabink berna pasidulkinsi gal vaika uzstays turesi priezasti gyvent

arba papildoma priezast mirt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


amaleja
amaleja
Naujokas
mezmerize rašė:

Nueik pasikabink berna pasidulkinsi gal vaika uzstays turesi priezasti gyvent


gal tai suintriguos, bet turiu vaikina. ilgalaikiai santykiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.05 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Ta debresija kazkokia durna lyga. Man dar blogiau buvo nei juoktis nei verk . Na teko juoktis kaip sakoma juokas pro asaras. O kas tau apskritai blogai taip ir nesuprantu. Ar tau tiesiog demesio truksta ar per dauk jo turi ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai