Tema sukurta: 2012.02.03 20:24
2012.02.03 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


stopke2012
stopke2012
Naujokas
http://6588008.draugas.lt/ mano lygis 25kodel negaliu pakeisti lauksiu atsakymo su jusu nuoroda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltukė
Giltukė
Pažengęs
ID:7942398 Sveiki!Nuo kurio lygio galima parašyti oazės pavadinimą ?ps.mano lygis 21 AČIŪ
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.05 09:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perlinė
Perlinė
Didmeistris
sake galima keist bet kada ,bandykit dar karta ,esu klausus anksciau ,kazkur kitoj temoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.11 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maryja
maryja
Pradedantysis
Manau, kad oazės pavadinimą galima keisti kas 5 lygius. Bent man taip rašo, jei aš praėjus vienai dienai noriu vėl keisti pavadinimą, arba, kai esu dar nepraėjus 5 lygių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.12 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DragonSecret
DragonSecret
Didmeistris
stopke2012 rašė:

http://6588008.draugas.lt/ mano lygis 25kodel negaliu pakeisti lauksiu atsakymo su jusu nuoroda


Man tapati problema...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.09 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltukė
Giltukė
Pažengęs
Dar kartą sveiki.Vis dar prašau padėti parašyti oazės pavadinimą.Praėjau dar dešimt lygių(31)nuo ankstesnės sms ir vistiek neleidžia parašyti.Labai lauksiu atsakymo. ID:7942398 AČIŪ ps.pavadinimo niekada nekeičiau,nes jis nesirašė nuo pradžios žaidimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.13 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Oazės pavadinimą galima keisti kas 5 naujai pasiektus lygius. Jei negalite pakeisti savo oazės pavadinimo, nurodykite ir žaidėjo ID ir, kokio pavadinimo norite, prisijungsime prie jūsų žaidimų ir patikrinsime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.28 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Drypuotas
Drypuotas
Naujokas
oazės pavadinimo neduoda keisti iš chrome naršyklės ir šita problema jau yra seniai. Mes visa šeima žaidžiame iš skirtingų naršyklių ir pastebėjome, kad būtent tie, kurie žaidžia per chrome naršyklę, savo oazės pavadinimo negali pasikeisti, turi persijungti per firefox. Būtų malonu, kad programuotojai sutvarkytų šitą klaidą. Ne vartotojai turi jungtis iš skirtingų naršyklių, kad atlikti vieną ar kitą veiksmą, o programuotojai padaryti taip, kad veiktų iš bet kurios naršyklės vienodai. Tai rodo programuotojų profesionalumą. Vis tik šie žaidimai neša kūrėjams pelną, tai reikėtų pasistengti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.27 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ūkininkė
Ūkininkė
Moderatorius
Jei negalite pakeisti savo oazės pavadinimo, prašome parašyti laišką el. paštu oaze@draugas.lt ir jame nurodyti žaidėjo ID ir, kokio pavadinimo norite. Administratoriai prisijungs prie jūsų žaidimų ir patikrins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai