Santrauka: ar tikit juo?
Tema sukurta: 2009.06.28 10:17
2009.06.28 10:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Norekas
Norekas
Pradedantysis
Objektas nr. 51, kitaip dar zinomas kaip rosvelas. Jame tariamai yra ateiviai, jis ten isdygo kai numuse 1ma tariamu ateiviu is gryno magnio padaryta tariama kosmini laiva. Ar tikite tuo, pasakykit savo nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 10:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedriax
Giedriax
Pažengęs
prieš tai teko girdėti tik apie 51 zoną, kažkokią slaptą laboratoriją ar kas ten net nežinau dabar. apie 51 objektą deja tik dabar išgirdau..
o viską, kas susiję su Rosvelu, reikia vertinti labai atsargiai ir daug informacijos prafiltruoti, nes labai daug versijų yra paskelbta, o tikra yra tik viena, ir gali būti taip, kad tikros tiesos dar kol kas joks "paprastas" žmogelis nežino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Norekas
Norekas
Pradedantysis
51 zona ir objektas (rosvelas) yra tas pats
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creativas
creativas
Pradedantysis
greiciasiai nieko ten nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedriax
Giedriax
Pažengęs
mano nuomonė tokia, kad Rosvele nukrito amerikiečių oro balionas, skirtas klausytis tarybų sąjungos vykdomų atominių bombų bandymų (tada dar nebuvo palydovų kad būtų galima viską stebėti iš kosmoso). kai tas balionas nukrito, tikslinga buvo meluoti žmonėms, kad jokiu būdu nepaaiškėtų tiesa (jei SSRS būtų sužinojusi, kad amerikiečiai klausosi jų atominių bombų sprogimo garsų, būtų negerai). taigi buvo daroma taip, kad žmonės nežinotų kas iš tikro ten nukrito
tai tokia mano versija, nežinau ar teisinga ar ne, bet man atrodo įtikinamesnė nei ateivių versija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedriax
Giedriax
Pažengęs
Norekas rašė:

51 zona ir objektas (rosvelas) yra tas pats


na o man atrodo ne tas pats, nes Rosvelas yra njū meksike, o 51 zona nevadoj ar arizonoj, tiksliai nepamenu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
Giedriax rašė:

mano nuomonė tokia, kad Rosvele nukrito amerikiečių oro balionas, skirtas klausytis tarybų sąjungos vykdomų atominių bombų bandymų (tada dar nebuvo palydovų kad būtų galima viską stebėti iš kosmoso). kai tas balionas nukrito, tikslinga buvo meluoti žmonėms, kad jokiu būdu nepaaiškėtų tiesa (jei SSRS būtų sužinojusi, kad amerikiečiai klausosi jų atominių bombų sprogimo garsų, būtų negerai). taigi buvo daroma taip, kad žmonės nežinotų kas iš tikro ten nukrito

tai tokia mano versija, nežinau ar teisinga ar ne, bet man atrodo įtikinamesnė nei ateivių versija


skraide oro balionas amerikoj ir klausesi rusu, kazko tai nesirisa tavo versija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedriax
Giedriax
Pažengęs
yra toks dalykas atmosferoje - garso kanalas.
prie žemės paviršiaus oras yra gan šiltas. kylant aukštyn oras vėsta. toliau kylant oras vėl šyla dėl įvairių iš kosmoso atsklindančių spindulių. taigi susidaro šilto-šalto-šilto oro juostos. garsas linkęs daugiau sklisti šaltu oru, nei šiltu. ir šalto oro juostoje jis mažiau silpsta.
o dabar tarkime rusijoje sprogsta atominė bomba. atominis "grybas" iškyla daug kilometrų į viršų. tačiau bekildamas jis skleidžia sprogimo garsą. pasiekęs garso kanalo aukštį (nebeatsimenu koks tai aukštis) jis skleidžia garsą ir į tą garso kanalą (šaltas oras). šiltame ore garsas nuslopsta, todėl prie žemės paviršiaus ir labai labai aukštai garsas toli nenusklinda. jei balionas yra garso kanalo aukštyje, jame esantys mikrofonai užfiksuoja garsą, nes toje juostoje jis nenusilpsta tiek daug. taip ir buvo galima klausytis atominių bombų sprogimų, kol neatsirado geresnių metodų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


waidis
waidis
Patyręs
dekui uz paaiskinima visgi manau turejo buti geresniu budu tam uzfiksuoti, tarkim zemes virpesiais (kietais kunais garsas sklinda daug geriau), galu gale tureti snipa. visgi atominis sprogimas nera toks nepastebimas. aisku cia tik pamastymai, galiu klysti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
Giedriax rašė:

mano nuomonė tokia, kad Rosvele nukrito amerikiečių oro balionas, skirtas klausytis tarybų sąjungos vykdomų atominių bombų bandymų (tada dar nebuvo palydovų kad būtų galima viską stebėti iš kosmoso). kai tas balionas nukrito, tikslinga buvo meluoti žmonėms, kad jokiu būdu nepaaiškėtų tiesa (jei SSRS būtų sužinojusi, kad amerikiečiai klausosi jų atominių bombų sprogimo garsų, būtų negerai). taigi buvo daroma taip, kad žmonės nežinotų kas iš tikro ten nukrito

tai tokia mano versija, nežinau ar teisinga ar ne, bet man atrodo įtikinamesnė nei ateivių versija


tai anolagiskai ir SSRS meluodavo kaimieciams kad ufo skraido o istiesu tai budovo raketu bandymai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Smarthouse
Smarthouse
Meistras
Giedriax rašė:

mano nuomonė tokia, kad Rosvele nukrito amerikiečių oro balionas, skirtas klausytis tarybų sąjungos vykdomų atominių bombų bandymų (tada dar nebuvo palydovų kad būtų galima viską stebėti iš kosmoso). kai tas balionas nukrito, tikslinga buvo meluoti žmonėms, kad jokiu būdu nepaaiškėtų tiesa (jei SSRS būtų sužinojusi, kad amerikiečiai klausosi jų atominių bombų sprogimo garsų, būtų negerai). taigi buvo daroma taip, kad žmonės nežinotų kas iš tikro ten nukrito

tai tokia mano versija, nežinau ar teisinga ar ne, bet man atrodo įtikinamesnė nei ateivių versija



Išvis nusišnekėjai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Miškinukas rašė:

Giedriax rašė:



mano nuomonė tokia, kad Rosvele nukrito amerikiečių oro balionas, skirtas klausytis tarybų sąjungos vykdomų atominių bombų bandymų (tada dar nebuvo palydovų kad būtų galima viską stebėti iš kosmoso). kai tas balionas nukrito, tikslinga buvo meluoti žmonėms, kad jokiu būdu nepaaiškėtų tiesa (jei SSRS būtų sužinojusi, kad amerikiečiai klausosi jų atominių bombų sprogimo garsų, būtų negerai). taigi buvo daroma taip, kad žmonės nežinotų kas iš tikro ten nukrito



tai tokia mano versija, nežinau ar teisinga ar ne, bet man atrodo įtikinamesnė nei ateivių versija






Išvis nusišnekėjai.


Kas čia per mada visiems aiškint kas nusišneka ar ne. Nemanau kad jis pats išgalvojo tokią teoriją, gal kažkur girdėjo, gal matė? Iš lempos gi nepaimsi tokios informacijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.28 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
tai oficiali versija buvo kad ten nukrito meteraloginis balionas ar kazkas vis labiau tiketina negu kad amerikonai numuse nso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.29 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giedriax
Giedriax
Pažengęs
tą teoriją kurią pateikiau, mačiau berklio universiteto vienos iš fizikos paskaitų vaizdo įraše. ten toks linksmas bet protingas dėdė dėstytojas pasakojo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.29 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Na 51 zonai tai yra kompleksas kuriame kuriami nauji Jav kariniai lektuvai ir ten bandomi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.30 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Norekas
Norekas
Pradedantysis
Cia ne tavo nuomone . Sita versija JAV viriausybe paskelbe po to kaip irode zmones kad ten ne montazas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kangela9
Kangela9
Pradedantysis
pirma karta girdziu apie ta objekta bet tai visiskai imanoma ;p
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Šiais laikais viskas įmanoma. Kaip ir visados
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.04 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Augenis
Augenis
Patyręs
Išskyrus žmogų, neturintį bent trupučio kvailumo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Norekas rašė:

Objektas nr. 51, kitaip dar zinomas kaip rosvelas. Jame tariamai yra ateiviai, jis ten isdygo kai numuse 1ma tariamu ateiviu is gryno magnio padaryta tariama kosmini laiva. Ar tikite tuo, pasakykit savo nuomone.


Netikiu. Paistalai. seansacijų ieškojimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai