Tema sukurta: 2010.01.15 12:35
1 2 Toliau Paskutinis
2010.01.15 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yupii
Yupii
Naujokas
Omnitel anksčiau reklamuodavosi, kad tiekia kokybiškiausias paslaugas, tačiau dabar ir kitų operatorių paslaugos kokybe neatsilieka, o kainos kitur palankesnės vartotojui... Tad kuo galėtų būti patrauklus Omnitel? Ar nemanote, kad savo reputaciją šis operatorius su savo "Asmeniniais planais" susigadino labiausiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
ne nemanau. Naudojuos omnitel daug metu, paraleliai turejau ir tele2, ir sirses. Abu sviedziau per borta nesusimastydamas, kai suzinodavau pvz is tele 2, kad 5 valandom skambinau i "Uganda". (WTF???) Is sirsiu gaudavau tokias saskaitas, kuriu suvokt negaledavau. Nei kas snekejo, nei kaip prisnekejo. O su omniteliu, jau 8 metai viskas nuostabu. Jeigu kyla klausimu, visada papasakoja kas ir kaip. Kas kazkiek laiko uz surinktus taskus pasiulo nauja telefona (kas irgi nera blogai). Uz patoguma sumoki vos vos daugiau, bet nepermoki sirsem ir tele 2 uz nebutas saskaitas ir melagystes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nekiaule
nekiaule
Pradedantysis
mama 15 metu buvo omnitel kliente, bet i tele2 pries menesi perejo, sake nera ten nei pagarbos senam klientuj nei tu tasku beliko mobiliesiems isigyt plius primelavo ten dar kazka.. nu nenoriu kazko pripasakot bet nenormali politika dbr tam omniteli kad nevertina klientu kurie su jais buvo nuo paat ikurimo.. kai minute 2lt kainuodavo dar ... nors pas mane tai ezys ir man zajabys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Bite turiu, bet pildausi sąskaitą, todėl neprirašo "sąskaitų už nežinia ką".. Niekada nebuvo nusiskundimu, veikia puikiai, kainos pigios, apie 7 metus naudoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Omnitelis pastaruoju metu baisia pasišiukšlino. Pats pažeidė sutarties sąlygas ir dar grasino netesybomis. Atsisakiau be jokių netesybų nes aš buvau teisus. dabar sėdžiu tele2 ir vargo nematau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikas
Vikas
Pradedantysis
su tele2 draugauju jau nuo 2002. mano visos gimines ir draugai naudoja tele2 ir niekam nekilo klausymu del saskaitu ar prasto rysio. esu bandes omniteli.... po keliu menesiu uzkniso ju nedasakyti saskaitu apmokejimo subtilybes... teko kentet iki sutarties pabaigos.zmogenai bando pasipelnyti is naudotoju pasitikejimo. o siom dienom dziaugiasi savo skaidrios politikos pasekmem - is ju iseina desimtim tukstanciu vartotojai pas kitus operatorius. Valio - omnitelis veza... gazuotas gazuotas... nu ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
O aš pritariu Monarchui. Ir galiu papildyti, kad Bitė neskuba siųsti sąskaitų, o klientui negavus ir laiku neapmokėjus labai greit sugeba atjungti paslaugas, o ir jokio paaiškinimo niekad negaudavom, tik pasakymą kad pažeidėt tokį ir tokį punktą, o jiems pažeidinėti į valias galima?... Su Tele2 ir panašūs bajeriai. Tad jei skambina ir pradeda ką nors siūlyti, mano vienintelis pasakymas būna: o kur jūs buvot su savo pasiūlymais ir pan. kai buvau jūsų klientas?...
O dėl Omnitelio asmeninio plano jokių problemų, nepatinka nueini ir pasikeiti, nes tas asmeninis be jokių įsipareigojimų. O plius prieš jį pakeičiant buvo galima ir atsisakyti, tereikėjo pasiskambinti ar apsilankyti salone ir į visus rūpimus klausimus būtų atsakymai, jei ne iškart, tai sutartu laiku, ne taip kaip pas bitinus ir teledušnikus.

P.S. Kiekvienas iš mūsų skirtingas, tad ir skirtingas operatorius mums tinka... Svarbiausia rasti, ką kuris tenkintų mūsų poreikius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
omnitelis netenkina jokiu poreikiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Omnitelis neturi jokiu privalumu siai dienai. Priedo jie pastoviai taip supainioja savo salygas ir pasiulymus, kad nesuprasi kas ir kaip.
Meciau Omniteli pries kelis metus, kai eilinio prievartinio tarifu keitimo metu, buvo aisku, kad moketi teks brangiau, o Omnitelis tai pavadino "atpiginimu". Perejau i Tele2 ir po menesio pamaciau, kad ju kalbos, skirtingai nuo Omnitelio, yra teisybe - saskaita sumazejo 30%. O as ne tik, kad kalbejau tiek pat - as kalbejau gerokai daugiau.
Kalbant apie privalumus - "Tele2" siaip turi viena nenugincijama, kuris, aisku, galbut ne kiekvienam aktualus - visu neisankstinio apmokejimo planu turetojai per menesi gauna nemokamai 2 MB duomenu mobiliajam internetui telefone (isnaudojus limita - vieno MB kaina yra 50 centu). Parsisiunti nustatymus ir tai iskart ima veikti, nereikia ten jokiu paslaugos uzsakymu, kaip pas Omnitel, kurie priedo dar ir lupa gerokai didesnes kainas uz tai.
Ai, dar gi vienas dalykas - Tele2, tau paliktos galimybes reguliuotis paciam, ar nori rodyti savo numeri asmeniui, kuriam skambini ar ne - visa tai junginejasi be problemu, per telefono meniu, tuo tarpu kai Omnitel atveju - tu turi skambinti ir uzsakyti paslauga, ar isijungti ja per internetini savitarnos portala, ir vistiek tau ja ijungs tik paros begyje. Nezinau net ar nemokamai, nenustebciau jei ikaltas koks nors paslaugos mokestis.
Sakyciau - labai susireiksmines operatorius yra Omnitel. Nesakysiu, kad Tele2 yra idealus operatorius, ne sventi ir tie, bet bent jau zinai uz ka moki ir kodel moki. O ne taip, kaip su omnitel.
Mane smarkiai prajuokines ju vienas Omni Connect planas buvo
Pabrezta, kad planas - neribojamas. O po to apacioje smulkiomis raidytemis - taikomas saziningo naudojimo principas: isnaudojus 3 (ar kiek ten GB) atsiranda apribojimai
Tai ble - ribojamas ar vis tik neribojamas ?
Vienzo tegu uzsikasa lapais, ta sukciu kontora.

Va, vienu atveju tai Omnis neprilygstamas - sugebejimu kai kuriems zmonems taip isp.st smegenis, kad sie galvotu, kad viskas ten gerai ir grazu. Teko matyt, kaip zmogus buvo isikandes savo turimo Omnitel plano, nors kito operatoriaus siulomas planas buvo ant tiek pigesnis, kad tam zmogui skambint savam (Omnitelio) tinkle buvo brangiau, nei kito operatoriaus plane i kitus tinklus

P.S. Jei pinigu tiek, kad dzin ten saskaita uz telefona 50 Lt daugiau ar maziau - tada dzin ir operatorius. Kokybe ju vienoda. Ziuret nebent pagal tai - ar yra rysys reikiamose vietose. Nes yra vietu kur vienas veikia, o kitas ne pro kur... Geriausiu save tituluojantis Omnitel irgi tokiu skyliu turi sociai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vikas
Vikas
Pradedantysis
na, jeigu piginu kiseneje, kaip pas durniu fantiku, tada nera skirtumo pas kuri operatoriu busi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Aš Bitės klientė ir viskas puiku, buvau ir Tele2 daug metų, bet išėjau, nes nesudomino kuo nors, dėl ko likčiau. Omnitelio niekad nenorėčiau, nebent kas pasikeistų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
zzzzzzz rašė:

omnitelis netenkina jokiu poreikiu


labai puikiai tenkina poreikius. Mano poreikius patenkina tik ir tik omnitel. Puikios kainos, puikus aptarnavimas, puikus paslaugumas. Buvo neviena karta, kad ta menesi negaliu apmoket saskaitos. Paskambinu, susitariam, kad apmokesiu kartu su sekancia saskaita ir jokio pretenziju, ar problemu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vikas rašė:

na, jeigu piginu kiseneje, kaip pas durniu fantiku, tada nera skirtumo pas kuri operatoriu busi


mano saskaitos turint tele2 neatpigo. Liko mazdaug tas pats. Per menesi prakalbu ~70-100 lt priklausomai nuo darbo kiekio. Tiek pat buvo ir su tele2. Tik su omniteliu lengviau susikalbet iskilus kokiems nors neaiskumams ir saskaitoj omnitelio nekarto neteko pamatyt "Ugandos"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Monarchas rašė:

labai puikiai tenkina poreikius. Mano poreikius patenkina tik ir tik omnitel. Puikios kainos, puikus aptarnavimas, puikus paslaugumas.


Na apie puikų aptarnavima galima pasiskaityt kad ir skundai.lt :) Nesakyčiau, kad ten Omnitel mažiau yra, ypač jei kalbama apie verslo klientus... Kainos nežinau... puikios ne puikios, bet kad didesnės nei kituose tinkluose - tas aišku :) O va tas jų klientų negerbimas ir vienašališkai priimami sprendimai ir "akcijos" tai tikrai nelabai malonia nuteikia gomurį :)

P.S. Beje, kai mes pereidinėjame kas porą metų iš tinklo į tinklą, tai sąskaitų skirtumas bent jau man matėsi...

O kalbant apie "iš oro" prirašytas sąskaitas - vėlgi, tuo skundžiasi visų operatorių klientai... Kad vienas žmogus "pagavo" viename tinkle, o kitame ne - tai dar nėra rodiklis :)

Bet jau vien tai, kad "Omnitel" jau kuris laikas stipriau pirmauja bėgančių į kitus tinklus klientų saraše, pasako nemažai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
MrProper rašė:

Na apie puikų aptarnavima galima pasiskaityt kad ir skundai.lt :) Nesakyčiau, kad ten Omnitel mažiau yra, ypač jei kalbama apie verslo klientus... Kainos nežinau... puikios ne puikios, bet kad didesnės nei kituose tinkluose - tas aišku :) O va tas jų klientų negerbimas ir vienašališkai priimami sprendimai ir "akcijos" tai tikrai nelabai malonia nuteikia gomurį :)



P.S. Beje, kai mes pereidinėjame kas porą metų iš tinklo į tinklą, tai sąskaitų skirtumas bent jau man matėsi...



O kalbant apie "iš oro" prirašytas sąskaitas - vėlgi, tuo skundžiasi visų operatorių klientai... Kad vienas žmogus "pagavo" viename tinkle, o kitame ne - tai dar nėra rodiklis :)



Bet jau vien tai, kad "Omnitel" jau kuris laikas stipriau pirmauja bėgančių į kitus tinklus klientų saraše, pasako nemažai...


kaip jau minejau, omniteliu naudojuos jau daug metu ir ne vieno karto nebuvo kosmonautiniu saskaitu. Nuejus pas tele2, tokia saskaita islindo po 2 menesiu. Pas bite isvis nepavyko susizninot nieko daugiau, iskyrus tai, kad "jus si menesi prakalbejote 236 minutes ir issiuntet 58 sms" (skaiciai is lempos). Nei numeriu, nei nieko, o jeigu nori normalios saskaitos, turi moket jiems papildomai. Nenoriu, nemokesiu. Omnitel toki "issifravima" pateikia nemokamai. Sakai omniteliu skundai.lt skundziasi? O tele2 nesiskundzia? Beje, koks procentas tu skundu yra tikru ir pagristu? 2 kart maciau, kad skundesi imone kurioje as dirbau. Skundai abu buvo kosmonautiski, is lempo ir nepagristi. Vienas skundas (jau kiek veliau), buvo tikras, nors surasytas kreivai ir neaiskiai, bet kadangi as pats ta situacija zinojau, zinau, kad jis buvo pagristas. Nereikia tiket viskuo, kas yra rasoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Techno rašė:
Mane smarkiai prajuokines ju vienas Omni Connect planas buvo
Pabrezta, kad planas - neribojamas. O po to apacioje smulkiomis raidytemis - taikomas saziningo naudojimo principas: isnaudojus 3 (ar kiek ten GB) atsiranda apribojimai
Tai ble - ribojamas ar vis tik neribojamas ?
Vienzo tegu uzsikasa lapais, ta sukciu kontora.


Va, va pas mane ir tas pats...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
Monarchas rašė:

zzzzzzz rašė:



omnitelis netenkina jokiu poreikiu




labai puikiai tenkina poreikius. Mano poreikius patenkina tik ir tik omnitel. Puikios kainos, puikus aptarnavimas, puikus paslaugumas. Buvo neviena karta, kad ta menesi negaliu apmoket saskaitos. Paskambinu, susitariam, kad apmokesiu kartu su sekancia saskaita ir jokio pretenziju, ar problemu.


taves kiti tinklai nemegsta nes lendi omniteliui i rura:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
O ka galite pasakyti apie Eurocom, na cia telekomo mobilus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.15 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Man irgi įdomu sužinoti apie tą eurocom ryšį Ar Lietuvoje jau atsirado bent 10 klijentų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.16 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Monarchas rašė:

... ir saskaitoj omnitelio nekarto neteko pamatyt "Ugandos"...


viskam savas laikas... gal kada prakalbėsi (tau net nežinant) su kokiu mozambiku;) geriau iš anksto tam nusiteikti;)))

Monarchas rašė:

Pas bite isvis nepavyko susizninot nieko daugiau, iskyrus tai, kad "jus si menesi prakalbejote 236 minutes ir issiuntet 58 sms" (skaiciai is lempos). Nei numeriu, nei nieko, o jeigu nori normalios saskaitos, turi moket jiems papildomai.Nenoriu, nemokesiu. Omnitel toki "issifravima" pateikia nemokamai.


o čia tai netiesa;) aišku, su laiku keičias. bet tai yra naturalu, kad už papildomas paslaugas turi ar gali prašyt sumokėti. na, neaišku už ką, bet tokia tvarka. o tu sakai ar užsispyrei kaip OŽYS: "nenoriu, nemokėsiu"... tavo problemos, jei tau keliu litų gaila;) juk pats ieškai konfliktų, kad sau įrodytum kokie jie blogi. būtum davęs jiems DU litus:) ir jie tau būtų atspausdinę visus mozambikinius numerius;) o sakai, kad nieko daugiau nepateikia;)

o omnitelyje, prieš kažkiek tai metelių, kai norėjau detalesnės, smulkios sąskaitos kas kur ir kaip buvo šnekėta - teko mokėt. tad nieko nemokamo nėra, kaip, kad tu sakai, kad pateikia nemokamai... o jei tu dar prakalbi su mozambiku, už tave jie dar draugiškai apmoka tas sąskaitas;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai