Santrauka: Nekenciu savo darbo
Tema sukurta: 2016.07.16 14:23
2016.07.16 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


emirates
emirates
Naujokas
Sveiki visi!
Nusprendziau parasyti apie save. Na net nezinau nuo ko pradeti, bet bandysiu. Esu 26 metu mergina, dirbu stiuardese nuo mokyklos baigimo ir labai nekenciu savo darbo, pavargau nuo antirutinos, nuo pastoviu viesbuciu kaitos, nuo VIENATVES. Gyvenu kompanijos labui, gyvenu joje, esu priklausoma nuo jos, neturiu savo gyvenimo, net apie mokslus negaliu pagalvoti, o mokytis labai noriu!!! Keliauju labai daug, dizdiaja metu dali praleidziu uzsienyje, Lietuva mazai matau, jau net draugai mane pamirse ir seima pripratusi manes nematyti pusmeciais, esu issekusi, net depresija susirgau, geriu antidepresantus. Zodziu nebezinau kaip issireiksti, kaip issakyti ka jauciu ir ka isgyvenu. Kaip ir minejau, noriu labai mokytis, tai siais metais paemiau ir uzpildziau paraiska i kolegija, bet tai reikstu , kad turiu mesti savo darba ir kai pagalvoju aciu dievui!!! Bet be protiskai bijau, bijau, kad nerasiu kito darbo, bijau kad neissilaikysiu finansiskai su Lietuvisku atlygiu ir tai mane beproto gazdina. Vis kartoju sau, kad ne piniguose laime, kad as busiu laimingesne jeigu dirbsiu ir paprasta padaveja, bet busiu lietuvoje su mylimais zmonemis. Bet tada uzvaldo vel baisine baime, ka darysiu jei neisgyvensiu. Esu isprausta i kampa, esu taip prirista prie savo darbo, kurio negaliu apkesti, negaliu pernesti, net su asaromis skrendu i komandiruotes, taip jo nekenciu, kad net purto. Gal kas nors turi panasia situacija? gal kazkas isgyvena ar isgyveno tai ka as ir galetu pasidalinti savo nuomone ar patirtimi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.16 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
kam ten kankintis. dar jei skrendant pamatai kad lektuvas pateko i duobe ir net stiuardeses pacios pabala, tai tada tikrai gal geriau. ka reiskia neissilaikyti finansiskai ? man atrodo tai neimanoma, mokat anglu kalba, galit i bet kuria firma eit dirbt. bet geriau kreipkites i polillinika, jei nustatys depresija, tai gausit koki puse metu atostogu, girdejau kiti taip ir daro, puse metu dirba, kitus puse metu ilsisi senatorijose. ir taip pastoviai kiekvienais metais, gal ten per pazistamus ar kaip. jeigu tik jus pailsesit, del manes tai ir babulkos gali but stiuardeses, taip ar taip skrendant i jas maziausiai demesio kreipiu kai nuogos vaikscios tai gal ir pradesiu kreipt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.16 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Tegul prileidz kas vaika ir bus tau atostogos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.17 01:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
emirates rašė:

Sveiki visi!

Nusprendziau parasyti apie save. Na net nezinau nuo ko pradeti, bet bandysiu. Esu 26 metu mergina, dirbu stiuardese nuo mokyklos baigimo ir labai nekenciu savo darbo, pavargau nuo antirutinos, nuo pastoviu viesbuciu kaitos, nuo VIENATVES. Gyvenu kompanijos labui, gyvenu joje, esu priklausoma nuo jos, neturiu savo gyvenimo, net apie mokslus negaliu pagalvoti, o mokytis labai noriu!!! Keliauju labai daug, dizdiaja metu dali praleidziu uzsienyje, Lietuva mazai matau, jau net draugai mane pamirse ir seima pripratusi manes nematyti pusmeciais, esu issekusi, net depresija susirgau, geriu antidepresantus. Zodziu nebezinau kaip issireiksti, kaip issakyti ka jauciu ir ka isgyvenu. Kaip ir minejau, noriu labai mokytis, tai siais metais paemiau ir uzpildziau paraiska i kolegija, bet tai reikstu , kad turiu mesti savo darba ir kai pagalvoju aciu dievui!!! Bet be protiskai bijau, bijau, kad nerasiu kito darbo, bijau kad neissilaikysiu finansiskai su Lietuvisku atlygiu ir tai mane beproto gazdina. Vis kartoju sau, kad ne piniguose laime, kad as busiu laimingesne jeigu dirbsiu ir paprasta padaveja, bet busiu lietuvoje su mylimais zmonemis. Bet tada uzvaldo vel baisine baime, ka darysiu jei neisgyvensiu. Esu isprausta i kampa, esu taip prirista prie savo darbo, kurio negaliu apkesti, negaliu pernesti, net su asaromis skrendu i komandiruotes, taip jo nekenciu, kad net purto. Gal kas nors turi panasia situacija? gal kazkas isgyvena ar isgyveno tai ka as ir galetu pasidalinti savo nuomone ar patirtimi?

Sakyciau tipiska darbo verge bijai kad neteksi darbo tuo paciu ir nemegsti juo , pradziai koki gyvuna kaip suni ar kate reiktu tureti streso nuemimui , bet turbut i lektuvus neileistu ju tad netinka tai lieka kita iseitis pakeisti darba ar isimyleti lektuvo pilota .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.17 08:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
nezinau, man visa ta istorija skamba kaip isnaudojimas, lygiai kaip ir tu merginu, kurios patenka i sekso vergija. jos ten irgi issekusios, turi eiti ir visiems sypsotis ir dar siulyti visokias bliatstvas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai