Tema sukurta: 2018.12.17 22:51
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2018.12.17 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zygimantas31
zygimantas31
Naujokas
Sveiki susidūriau su problema nuo antros klasės man labai patinka viena mergaitė dabar esu 7 klasėje nežinau ar tai galiu vadinti meile bet kas svarbiausia kad aš manau kad jai nepatinku mus klasiokai visada siedavo kaip pora ir jai tai nepatikdavo todėl noriu sužinoti ar aš jai patinku ir ar aš ją myliu ar tik esu ja susižavėjęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.18 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Man irgi patiko viena 8 klaseje, bet po keliu metu ji jau buvo atstumianti.
Tiesiog zmones aplamai, o jauni zmones dar labiau, stokoja sugebejimo ivairiapusiskai ivertinti.
Is keliu patinkanciu parametru padaro isvadas, kita prisikuria, po kurio laiko seka nusivylimas.
Jei patinka tai reikia stebet, gal neet pabendraut ir matysis vis daugiau zmogaus bruozu, jeei islikti ramiam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.18 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Susižavėjimo nuo meilės nesugeba atskirti daugybė ir brandaus amžiaus sulaukę, gal tie apibūdinimai yra sąlyginiai ir kiekvienam skirtingai reiškia?
Greičiausiai tai praeis, net pats nustebsi Nors pasitaiko ir visam gyvenimui susibėga. Priežastis - pats augdamas imsi daug ką vertinti kitaip, kas traukia dabar gali nebetraukti vėliau.
Esu po daugybės metų sutikęs buvusias klasiokes, kurios atrodė patraukliomis daugeliui, tai nebesupratau - kodėl tada taip atrodė Užtat kitos, buvusios "pilkos pelytės", tapo tikromis damomis. Žinoma, niekas nėra taisyklė, tai tik pavyzdžiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.18 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zygimantas31
zygimantas31
Naujokas
Bet tos moterys jos kartais gal ir myli bet nesako o kaip tik parodo kad nekenčia to žmogaus nors mintyse ji myli taip pat ir su mano situacija ji tikrai neparodo kad mane myli mes jau pazystami galima sakyt nes klasiokai 7 metus aš ją pazystu gerai mus dažnai likimas suburdavo kartu visokiuose grupės darbuose ir t.t aš visada bandžiau vaidint kažkokį kietuoli kuris patinka visom merginom bet dabar supratau kad reikia but savimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.04 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kurtis
kurtis
Naujokas
zygimantas31 goit rašė:

Bet tos moterys jos kartais gal ir myli bet nesako o kaip tik parodo kad nekenčia to žmogaus nors mintyse ji myli taip pat ir su mano situacija ji tikrai neparodo kad mane myli mes jau pazystami galima sakyt nes klasiokai 7 metus aš ją pazystu gerai mus dažnai likimas suburdavo kartu visokiuose grupės darbuose ir t.t aš visada bandžiau vaidint kažkokį kietuoli kuris patinka visom merginom bet dabar supratau kad reikia but savimi.


Kiek laiko praėjo, kol supratai :) ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.15 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zygimantas31
zygimantas31
Naujokas
Na nežinau seniau buvau kvailas ir nesupratau. Bet dabar aš nežinau kaip patikrinti ar jai aš bent kažkiek patinku. Jei rimtai atrodo kad ne?. Tad prašau visų patarimo dėl šio dalyko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.16 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Jei kažko tikiesi, teks pirmam pasakyti ar kitaip parodyti, kad ji tau svarbi. Nereikalauk ir nelauk, kad mergina būtų pirma. Nebūtina sakyti, kad įsimylėjai - pakanka pasakyti, kad ji tau patinka ir nori draugauti, kad su ja smagu ir norisi bendrauti dažniau. "Norėčiau, kad būtum mano geriausia draugė" - kažką tokio. Neklausk iškart, ar ji norėtų to paties, to galėtum klausti kiek vėliau, tarkim po savaitės ar mėnesio. Leisk merginai pagalvoti, ką jai pasiūlei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.25 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zygimantas31
zygimantas31
Naujokas
O jei aš manau kad jai nepatinku (jei iš tikrųjų taip yra) yra šansų kad po kažkiek laiko aš jai pradėsiu patikt ir tai pasimatys? Nes klausti jos ar aš tau patinku kažkaip kvailoka nes iš klasės berniukų ji savo elgesį manęs Neišskiria o dar kažkaip man labai atrodo kad mano geriausias draugas pradėjo ja domėtis o ir ji jam dėmesio rodo daugiau nei man. O gali būti kad ji man nerodo dėmesio bet aš jai patinku? Lauksiu visų nuomonės?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.25 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
jei mergina nerodo tau demesio, vadinasi ne pa tin ki, tai paprasta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.26 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

O jei aš manau kad jai nepatinku (jei iš tikrųjų taip yra) yra šansų kad po kažkiek laiko aš jai pradėsiu patikt ir tai pasimatys?


nera jokiu sansu. jei viskas neina kaip per sviesta, vadinasi nera suderinamumo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.26 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

Nes klausti jos ar aš tau patinku kažkaip kvailoka


kvailiausia likti vienam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.26 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

Iš klasės berniukų ji savo elgesį manęs Neišskiria


vadinasi ne tavo antele
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.26 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

o dar kažkaip man labai atrodo kad mano geriausias draugas pradėjo ja dometis


vadinasi jis nera tavo geriausias draugas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.26 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

o ir ji jam dėmesio rodo daugiau nei man.


buna tokios moterys ieskok savo anteles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.26 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

O gali būti kad ji man nerodo dėmesio bet aš jai patinku?


negali. tai vat ir padiskutavom cia tik apie patikima, o ne meiles visokias, rimtus santykius ir t.t. turint klaidingus isitikinimus galima isivaryti sizofrenija, o dar tokiame jauname amziuje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.05 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zygimantas31
zygimantas31
Naujokas
O ar tai viską nubraukia jei ji manęs nefolowina instagrame ar čia specialiai tiesiog man sunku viską objektyviai žiūrėti ir visa laiką surandu kažkokių dalykų kad dėl jų galbūt ji mane.......
Prašau pasidalinkit mintimis
Ačiū
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.06 01:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Visko būna, nereikia čia varyti. Tarkim, po 20 metų sutikta vienkursė su kuria turėdavom dalį bendrų paskaitų (ne grupiokė) pareiškia, kad ach kaip manęs norėjo "būčiau davus nedraugavus", tačiau tuomet man pusakliam ji net atmintyje neišliko. Išvada: dalis merginų pernelyg kuklios ir santūrios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.07 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zygimantas31
zygimantas31
Naujokas
Tai gali būti kad ji tiesiog kukli ir to nesako kokie požymiai gali būti jei jai aš kažkiek patinku?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.07 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

O ar tai viską nubraukia jei ji manęs nefolowina instagrame ar čia specialiai tiesiog man sunku viską objektyviai žiūrėti ir visa laiką surandu kažkokių dalykų kad dėl jų galbūt ji mane.......

Prašau pasidalinkit mintimis


jei taves neseka, vadinasi esi jai 0 ir jei taves aplamai niekas neseka, vadinasi tu net neegzistuoji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
zygimantas31 rašė:

Tai gali būti kad ji tiesiog kukli ir to nesako kokie požymiai gali būti jei jai aš kažkiek patinku?


nebent kazkokia trauma. merginos daznai pacios net kabina. siandien ziuriu sedi bernas ir taip netoli sukiojosi mergiote ir pastoviai ji stebejo, poto priejo ir atsisedo greta kaip niekur nieko, nors galejo bet kur kitur. pagalvojau kad ir kokia merga butu, as taip neisdrisciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai