Tema sukurta: 2014.11.28 17:12
2014.11.28 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žolininkas
Žolininkas
Naujokas
Taigi, sveiki. Aš vėl ruošiuosi pirkti naują telefoną. Prieš tai turėjau, s4-ą. Pasiūlykit telefoną iki 300 eurų. Samsungų nesiūlykit. Šitie "aparatai" man ne itin patinka, per daug visokių nesąmonių kurios tik bateriją ėda, dažnai pameta ryšį, daugiau tokio tikrai nepirksiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.28 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlueSea
BlueSea
Pažengęs
Siūlyčiau tau pasidairyti į nokia lumia modelius. Telefonai gan geri. Neapkraunami, nėra laginimo, su w8 operacine. Pasidairyk į jų naujesnius modelius. Gana pigus ir geras yra 520 modeliukas. Toliau eina jau šiek tiek brangesni ir vienu bei kitu dalykėliu pranašesni modeliai iš lumia serijos. Sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.30 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žolininkas
Žolininkas
Naujokas
O pavyzdžiui, aš susidomėjau tokiais telefonais "Wiko" ką manot apie šitą telefoną?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.30 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
BlueSea rašė:

Siūlyčiau tau pasidairyti į nokia lumia modelius. Telefonai gan geri. Neapkraunami, nėra laginimo, su w8 operacine. Pasidairyk į jų naujesnius modelius. Gana pigus ir geras yra 520 modeliukas. Toliau eina jau šiek tiek brangesni ir vienu bei kitu dalykėliu pranašesni modeliai iš lumia serijos. Sėkmės


Turėjau 620 LUMIA buvau gan patenkintas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.30 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Žolininkas rašė:
O pavyzdžiui, aš susidomėjau tokiais telefonais "Wiko" ką manot apie šitą telefoną?


Kol neparodei, net nežinojau apie juos, tai manyčiau "nieko gero"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.01 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


s4vss5mini
s4vss5mini
Naujokas
Sveiki, aš turiu panašią problemą, negaliu apsispręsti SAMSUNG s4 ar s5mini? Girdėjau kad s4 buvo kuriamas atidžiau ir s5 labai daug trūkumų. Galit patarti gal? Kokie trūkumai ir pliusai tiek s4 tie s5min. DĖKUI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.01 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


1Lukas
1Lukas
Pradedantysis
Man asmeniskai minusas vienas. Ant S4 ir S5 isimtas radijas, ausines - apgailetinos. Kas kazin toliau laukia? gal nebesides atminties kortele?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.07 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lilianna
Lilianna
Meistras
1Lukas rašė:

Man asmeniskai minusas vienas. Ant S4 ir S5 isimtas radijas, ausines - apgailetinos. Kas kazin toliau laukia? gal nebesides atminties kortele?


Naudojuosi LG G2 ir atminties kortelėi įdėjimo nėra. Atminties daug, labai daug, tai jei atminties daug nafik ta kortelė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.07 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lilianna
Lilianna
Meistras
Žolininkas rašė:

Taigi, sveiki. Aš vėl ruošiuosi pirkti naują telefoną. Prieš tai turėjau, s4-ą. Pasiūlykit telefoną iki 300 eurų. Samsungų nesiūlykit. Šitie "aparatai" man ne itin patinka, per daug visokių nesąmonių kurios tik bateriją ėda, dažnai pameta ryšį, daugiau tokio tikrai nepirksiu.


Siūlau LG G2, ar šiaip išsirinkti galima iš LG ir Nokia Lumia gerų aparatukų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.07 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aridhy
Aridhy
Naujokas
Šiom dienom Bitėj akcija LG nexus 5 - 300eur. Vakar nusipirkau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai