Santrauka: pamirsau slaptazodi
Tema sukurta: 2016.12.11 16:27
2016.12.11 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gintarė4
Gintarė4
Naujokas
Sveiki. Prašau padėkite man! Suprantat, buvau superpanelę užregistravusi el.paštą nesusijusi su gmail tai norejau pakeisti slaptažodį, pakeičiau po kiek laiko prisijungiu slaptažodis neteisingas. Prašau padėkite atgauti mano panele!!! :( :( :( :( :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.12 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Rašykite el. paštu superpanele@dr.lt
Laiške nurodykite panelės vardą, prisijungimo duomenis, jei pirkote safyrų, tai telefono numerį ar prisekite banko išklotinę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.15 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agne333
Agne333
Naujokas
Sveiki Norėčiau pranešti,kad mes su savo dviem seserim žaidžiame iš vieno IP adreso,iš savo vieno kompiuterio. Prašau neužblokuoti,nes jei turėtume tik vieną panelę būtų be galo sunku žaisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.16 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Agne333 rašė:

Sveiki Norėčiau pranešti,kad mes su savo dviem seserim žaidžiame iš vieno IP adreso,iš savo vieno kompiuterio. Prašau neužblokuoti,nes jei turėtume tik vieną panelę būtų be galo sunku žaisti


2.2.6. Žaidėjai, žaidžiantys Žaidimą tame pačiame Žaidimo pasaulyje ta pačia interneto prieiga, kai sutampa žaidėjų IP adresai, įsipareigoja apie tai pranešti administratoriui adresu superpanele@dr.lt iš karto po registracijos atlikimo. Laiške turi būti nurodyti iš to paties IP adreso žaidžiančių Žaidėjų vardai bei bendras IP adresas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.27 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Somin
Somin
Pradedantysis
Agne333 rašė:

Sveiki Norėčiau pranešti,kad mes su savo dviem seserim žaidžiame iš vieno IP adreso,iš savo vieno kompiuterio. Prašau neužblokuoti,nes jei turėtume tik vieną panelę būtų be galo sunku žaisti



Aš ir mano sesė irgi žaidžiame iš vieno IP, įspėjome administratorius ir kuo puikiausiai žaidžiam :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai