Tema sukurta: 2008.02.29 00:06
1 2 Toliau Paskutinis
2008.02.29 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capuchina
capuchina
Pradedantysis
Zinau, jog tokiais klausimais deretu kreiptis i gydytojus, bet vis tiek noreciau pasikonsultuoti, pasidalinti patirtimi siuo klausimu.

Taigi pries kelerius metus kakle aptikau guziuka. Nuejau pas gydytojus (i klinikas), pasidariau bendra kraujo tyrima ir echoskopija. Jie taip graziai numojo ranka ir sake, nesijaudink - viskas cia normalu. As, savaime aisku, likau patenkinta, nors ir nesulaukiau tinkamo paaiskinimo del guziuko kilmes. Taciau pastaruoju metu mano kakle atsirado dar keli guziukai (visi mazdaug zirnelio dydzio, skirtingose kaklo vietose). Issamu kraujo tyrima dariausi pries kokius 3 menesius. Tuomet viskas buvo gerai, truko tik kalio.

Nesukciau sau ir kitiems galvos, jei SUPRASCIAU, kas negerai, jei tyrimai lyg ir rodo, jog viskas normalu, o pas mane vis padideja linfmazgiai. Kreiptis i gydytojus nebenoriu, nes jie ypatingai nesigilina, o as neturiu nei tiek laiko, nei noro tasytis po klinikas. Blogiausia, kad su tokiais pozymais dvi mano pazistamos susirgo kraujo veziu (i jas taip pat kuri laika gydytojai nekreipe demesio, kol galiausiai atvaziavo su istinusiais kaklais. Viena ju tuomet buvo jau trecioj stadijoj.)

Taigi, gal kas nors irgi turi tokia problema? Galbut tai normalus reiskinys (man seimos gydytoja sake, kad yra zmoniu, kurie tiesiog turi polinki i limfmazgiu didejima)?

Aciu uz bet koki patarima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
Sveika,

nenoriu Tavęs gasdinti, bet man tai jau girdėta. Vienam artimam žmogui irgi taip sakė, kad padidėję limfmazgiai ir kad čia viskas normalu pan. Galiausiai viskas baigėsi blogai... Tuo atveju padidėję limfmazgiai buvo tik pirmas signalas. Radus priežastį galima pasveikti, manau. Bet gali būti, kad tau iš tikro nieko blogo. Nežinau. Tiesiog gal bandyk kreiptis į kitą polikliniką, gal privačiai... Gydytojai visada numoja ranka Lietuvoje, kad čia nesvarbu. Taip jau yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
Beto, tu esi labai jauna, tai gal irgi turi įtakos, jog gydytojai sako, kad viskas normalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonkepuraite1
raudonkepuraite1
Pažengęs
jei nori rekomenduosiu labai faina gyditoja...kuris nemojos ranka ir istirs...bet privaciai,praetais metais pati buvau uzsukus pasitikrinti))vilniuje...nenoriu gazdinti bet reikia!!!!
p.s. ir beja ,geras patarimasapsidrausk geru gyvybes draudimu...kas ir kaip bebutu bet pinigu gydimui turesi...ir tyrimams beja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
pas endokrinologa ,manau,reiketu tau nueiti.Tai gali but ne limfmazgiai o "mazgeliai" skydliaukeje.
O su limfmazgiais tai ir mano sunus bedu turi,kovo men. gryzta...ir tures tikrintis kapitaliai.Kiek suprantu limfmazgiu padidejimas rodo jog yra uzdegimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
capuchina,
siūlau tikrai nelaukti ir važiuoti pas kitus ar dar kitus gydytojus, kurie tikrai išsiaiškins ir tau išaiškins, kas tau yra. Kaip matai iš kitų žmonių patirties, čia ne žaidimas ir ne slogos komplikacijos. Atrask laiko sau ir savo sveikatai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capuchina
capuchina
Pradedantysis
Tas tiesa, kad laukti nera gerai... Tik labai nuvilia, kai nueini pas gydytojus (o buvau pas skirtingus), o jie numoja ranka ir netgi matosi, jog nesigilina. Atsimenu, kai radau pirmaji guziuka, nuejus pas veido daubu gydytoja klinikose (gerai nezinau, kaip ten jis vadinasi) buvau apstulbusi nuo jo saltumo ir netgi sarkazmo. Ir tik tuomet, kai gydytojas pamate kysi, pasake: "Nu, vaikeli, ziurek, daryks kraujo tyrimus daznai, nes cia gali buti ir kas rimciau".

Beje, pas endokrinologa buvau pries kelis menesius - sake, jog viskas gerai. Taip pat dariausi pilna kraujo tyrima - viskas idealu. Gydytoja netgi pasidziauge mano sveikata... Taigi, atrodyto, ko cia ieskoti, o ir esu jauna, tad tikrai ne is nuobodulio retkarciais minu viena kita gydymo istaigos slenksti...

Taigi, vienintelis dalykas, kuris tikrai mano valioje - tai imuniteto stiprinimas. Tad visuomet geriu vitaminus, vengiu visokiu antibiotiku ir pan.

raudonkepuraite1, butu visai idomu suzinot apie ta gydytoja. Tik gaila, kad esu kauniete Nors kiek cia kelio, jei reiktu, tai ir nulekciau. Tik dar, labai idomu kainos. Nes turiu skaudzios (finansiskai) patirties su privaciomis klinikomis, nors gydymo kokybe toli grazu nebuvo geresne!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.29 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
Man buvo tas pats. Atsirado kakle guziukas ,bet ne žirnio dydžio, o kur kas didesnis. Nuėjau pas gydytojus, maža ką, kai dabar tas vėžys ant kiekvieno kampo. Padarė kraujo tyrimus - pasakė, kad uždegimas. Pagėriau antibiotikų. Nedingo. Vėl nuėjau. Padarė tyrimą, kuris berods vadinasi "mantu" (čia dėl tuberkuliozės) ir ta vieta paraudo. nusiuntė į tub dispanserį. nieko nerado. sakė,kad jeigu nepranyks vėl ateičiau darys tyrimus. Guzas kaip buvo taip ir yra, atsirado dar vienas mažesnis, bet kolkas neketinu vėl tampytis po klinikas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.02 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: capuchina
raudonkepuraite1, butu visai idomu suzinot apie ta gydytoja. Tik gaila, kad esu kauniete Nors kiek cia kelio, jei reiktu, tai ir nulekciau. Tik dar, labai idomu kainos. Nes turiu skaudzios (finansiskai) patirties su privaciomis klinikomis, nors gydymo kokybe toli grazu nebuvo geresne!


Į Santariškes važiuok. Tikrai nėra didelio skirtumo, ar privati, ar ne. Čia nuo paties gydytojo priklauso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.04 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mademoiselle
mademoiselle
Patyręs
Su limfmazgiais nejuokaukit.. gali buti rimtos ligos pozymis! Kaip jau kazkas minejo - kraujo vezys - limfoma. Ir dar nezinai kokie dalykai gali buti.. Siaip gali buti tiesiog letinis limfmazgio uzdegimas, bet gali but ir navikas. Kazkaip nerimtai man tie visi gydytojai skamba. Reikia i rimtesnes istaigas kreiptis ir kuo greiciau..
Nenoriu gasdinti.. tiesiog man tai atrodo net ir labai rimta!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.05 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Įdomu,ko galima tikėtis kreipiantis su sveikatos problemomis į forumą? Gal patarimo,kad jau laikas gultis graban ir užsikasti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.05 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capuchina
capuchina
Pradedantysis
Galbut pasiulymu? Kitu patirties? Nukreipimu? Tam tikros informacijos?
O ir pati parasiau, kad prasau TIK patarimu,o ne gydymo recepto ar diagnozes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capuchina
capuchina
Pradedantysis
Po jusu visu komenaru ir draugu raginimu pradejau planuoti vizita pas gydytoja, kuri atideliojau del laiko stokos, keliones ir pan, kol viena ryta (pries kelias dienas) atsibudus pajutau pazastyje maudima. Iskart apziuopiau dar veina guziuka. Turbut nereikia sakyti kaip issigandau. Persiskaiciau bene visa imanoma informacija apie kraujo ligas, onkologinius susirgimus, ju pozymius ir t.t. Prie seimos gydytojos kabineto sedejau kaip ant adatu. Ji si karta is karto padare man pilna kraujo tyrima. Del ko tikrai dziaugiuosi - viskas taip idealu, kad nors imk ir i medicinos vadoveli dek! Siek tiek nuramino ir mamos pazistama, kurios dukra siuo metu kovoja su limfmazgiu veziu, kuri paskambino onkologui, dirbanciam su kraujo ligomis ir paprase mane priimti. Siuo metu jis atostigauja, taciau is jam nupasakotu mano pozymiu ir kraujo tyrimu pasake, jog tai tikrai neturetu but kazkas piktybinio. Savaime aisku, zadu pas ji apsilankyti ir suzinoti, kas visgi cia su manim darosi, nes kraujas taip pat nerodo ir jokio uzdegimo.
Taigi, manau, jog viskas bus ok... O galbut ir pavyks galutinai issiaiskinti, kas cia per anomalijasu tais mano limfmazgiais!

Beje, mano kriksto mama, kuri jau desimt metu serga veziu, dave man maudos (tokios nuodingos zoles) laseliu ir visa jos naudojimo instrukcija. Kaip joje skaiciau - tinka ir profilaktikai, nebutinai sergantiems onkologinemis ligomis. Siaip galvojau pagersiu, juk zole - nepakenks, bet internete tiek neigiamos informacijos radau, kad jau pasimeciau... Gal kas naudojot ir zinot, ar galima mauda vartoti tiesiog profilaktikai. Jei taip,tai kokiais kiekiais?

Aciu, jei nepatingejot perskaityti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.20 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nemanau, kad verta nuodytis, jeigu nesergi. Geriau palauk gydytojo vizito.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.21 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
Siaip maudos naudoti nepatarciau, tai labai nuodingas augalas ir ji reikia vartoti itin atsargiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.21 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
Ne tik skydliauke reiktu pasitikrinti, buna ir bendras hormonu tyrimas. Kitavertus, gali buti ir nepiktybiniu dariniu arba limfmazgiu padidejimas, susijes su pulmonologinemis ligomis.
Taip pat pazastyse padidejusiu limfmazgiu priezastimi gali buti netgi netinkamas dezodorantas ar paziesta oda - lokalus pazeidimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.08 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
na linmfazgei nuo daug dalyku gali dideti jie tarsi duoda signala kad kazkas negerai organizme net nuo tokio dalyko kaip tarkim sugedes dantys linfmazgis gali padideti bet aisku reikias nelaukti ir apsilankyt pas gyditoja o jai dar atsiranda nieztejimas buna stiprus prakaitavimas tai jokiu atideliojimu negali buti iskart reik varyt pas gyditoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.09 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StudenteMedike
StudenteMedike
Patyręs
capuchina rašė:

Tas tiesa, kad laukti nera gerai... Tik labai nuvilia, kai nueini pas gydytojus (o buvau pas skirtingus), o jie numoja ranka ir netgi matosi, jog nesigilina. Atsimenu, kai radau pirmaji guziuka, nuejus pas veido daubu gydytoja klinikose (gerai nezinau, kaip ten jis vadinasi) buvau apstulbusi nuo jo saltumo ir netgi sarkazmo. Ir tik tuomet, kai gydytojas pamate kysi, pasake: "Nu, vaikeli, ziurek, daryks kraujo tyrimus daznai, nes cia gali buti ir kas rimciau".



Beje, pas endokrinologa buvau pries kelis menesius - sake, jog viskas gerai. Taip pat dariausi pilna kraujo tyrima - viskas idealu. Gydytoja netgi pasidziauge mano sveikata... Taigi, atrodyto, ko cia ieskoti, o ir esu jauna, tad tikrai ne is nuobodulio retkarciais minu viena kita gydymo istaigos slenksti...



Taigi, vienintelis dalykas, kuris tikrai mano valioje - tai imuniteto stiprinimas. Tad visuomet geriu vitaminus, vengiu visokiu antibiotiku ir pan.



raudonkepuraite1, butu visai idomu suzinot apie ta gydytoja. Tik gaila, kad esu kauniete Nors kiek cia kelio, jei reiktu, tai ir nulekciau. Tik dar, labai idomu kainos. Nes turiu skaudzios (finansiskai) patirties su privaciomis klinikomis, nors gydymo kokybe toli grazu nebuvo geresne!


Na kaip supratau, jau issityrinejai nuo galvos iki koju As manau, kad be reikalo cia taip nerviniesi. Taigi tyrimai geri, kas tave neramina? Padideti tie limfmazgiai gali nuo elementaraus persalimo.. Nei tau jie skausmingi, nei suauge, nei siaip kokiu nusiskundimu turi.. idomu kiek padidejo, kokio jie dydzio? As jei buciau tavo vietoj gyvenciau sau ramiai, karts nuo karto kraujo tyrima pasidaryciau ir tiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.09 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enya
Enya
Naujokas
Labas as irgi nesuprantu kas man darosi. Padideje limfmazgiai kakle, pazastyse, kirksnyse.. Bet jau kokie metai turbut. Temperatura visada 37.4 +- ir ka? Silpna baisiai, prakaitavimas nerealus, regejimas silpsta, plaukai kuokstais slenka. Suprantu tik tiek kad ilgai nebegyvensiu. Tai kam eit pas tuos chalatus? Kad paskutines akimirkas palatoj praleisciau?? O man tik 23... Blyn dukros gaila. ZMONES! AR YRA VILTIES KAD MAN NIEKO RIMTO?? ben menkiausia tikimybe? As nebesugebu logiskai mastyt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.09 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enya
Enya
Naujokas
Nezinau ka daryt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai