Santrauka: Pavogtas
Tema sukurta: 2018.04.18 16:38
2018.04.18 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZeroDuper
ZeroDuper
Naujokas
Sveiki norėčiau pasakyti ką man daryti,mano accountas buvo kažkaip pavogtas nei passwordo nei gmail niekam nesakiau manau gal kažkas atsimėna mane nes rašiau tema kad dingo acc Stocki tai va dabar Stocki accountas tiesiog pavogtas.
Tema rašiau su kitų acc neprisimenu ar gameris ar pnš.(Buvo seniai)
Pastebėjau kaip netiko mano passwordas ir pnš tada pažiurėjau kad prie žaidėjo Stocki buvo prisijungės kitas žaidėjas.Tai vat gal padėsite kažkaip pažiurėsite ar toks gmail ar pass buvo kada nors įvestas ar pnš bet gmail ir pass kuo geriausiai prisimėnu.

Nuo ZeroDuper Buvęs accountas Stocki

Manau kad neatgausiu nu bet kas bus tas bus tiesiog pranėšiau dėkui ;).
turėjau ir acc kaip buvai accounte bet kompas jau prieš menėsį sugedės ir atsiuntė pasiulymus pakeisti į kita tai va.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.19 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kai buvo tema, kad dingo, tai tiesiog buvo dėl neaktyvumo ištrintas ir jis buvo atkurtas.

Kada paskutinį kartą jungėtės, koks Jūsų IP (www.manoip.lt)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.19 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZeroDuper
ZeroDuper
Naujokas
Paskutinį karta pries 2 menesius bet is 224lvl daba 236 ar kiek ten. ip 188.69.208.147
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.19 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Deja, IP nesutampa. O dabartinė paskyros IP yra tokia pati kaip ir registracijos, tai neatrodo, kad paskyra būtų pavogta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai