Tema sukurta: 2016.12.17 09:23
2016.12.17 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sniege3
sniege3
Naujokas
Laba diena. Gal galėtumėte padėti? Aš norėčiau pasakyti, kad mano panelę užgrobė. Šiandien gavau iš vienos labai draugiškos panelės laišką, kad būsiu užblokuota. Aš iš pirmo nesupratau kas atsitiko, bet pamačiau, kad mano superpanelės išvaizda pakeista ir tada pagalvojau, kad mano panelė gali būti užgrobta... Todėl tos panelės paklausiau kodėl aš mane turėtų užblokuoti ir ką aš padariau. Ji atsiuntė labai įžeidžiančia nuotrauka, kurioje buvo mano anketos parašyta įžeidžianti žinutė panelės profilyje. Nusprendžiau atsiprašyti tos panelės, bet ji buvo mane ignoravus ir aš pilnai ją suprantu, bet nemanau, kad atsiprašymas galėtų išgelbėti mano situaciją todėl aš kreipiuosi jums... Iš tikro aš turiu netgi 2 bėdas. 1. Ta, kad aš tikrai žaidžiau ir labai mėgau šį žaidimą taigi aš nenoriu, kad jūs gerbiama administracija užblokuotumėte mane ir turiu 2 manau daug rimtesnę bėdą. Ji yra tokia: aš tiesiog neatsimenu savo seno elektroninio pašto slaptažodžio ir aš negaliu pasikeisti panelės slaptažodžio... Stengiaus papasakoti kuo išsamiau apie dabartinę situaciją ir atsiprašau jei pridariau bėdų
P.S. Jei jūs norėtumėte pamatyti tą įžeidžiantį komentarą gal galėtumėme ne čia? Nes aš nenoriu rodyti blogo payzdžio kitiems žmonėms

Ačiū
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.19 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Prisijungimo duomenis galite pasikeisti Draugas.lt anketos nustatymuose, prisijungusi Superpanelės duomenimis.
Eikite adresu www.draugas.lt įveskite į prisijungimų laukelį panelės duomenis. Tada puslapio viršutiniame dešiniame kampe rasite nustatymus, kur galėsite rinktis ką keisite.


Jei pasikeičiate anketos el. paštą, jį BŪTINA patvirtinti. Gausite el. laišką, kuriame bus nuoroda, kurią reikės paspausti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai